Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yardıma yetistimm. Arkadaşımızın gonderdigi gebelik testini ne zaman yapmalıyız internet sitesini sizler için Türkçe ye çeviriyorum.

Fırat day of period= son reglin ilk gününü yazıyoruz

I know when I ovulated= yumurtlama günümüzü net biliyorsak döngünün kaçıncı günü olduysak o günü yazıyoruz

I'm not sure when I ovulated= Eğer ne zaman yumurtlaldığımızı bilmiyorsak gemek gecer 14 günü sabit bırakıyoruz.

Calculate'e tıklıyoruz ve çıkan sayfada tık olan kısımlarda gebelik testini yapabileceğimizi söylüyor.

Arkadaşım hakkını helal et mesajı bulamadım seni etiketleyemedim.

Teşekkürler tekrar.
Böyle çıktı benim ne zaman yapmam lazım anlamadım 🤣

Eklentiler

• Screenshot_2022-07-01-16-09-38-965_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-07-01-16-09-38-965_com.android.chrome.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar kızlar çıktım doktordan güzel haberlerim var. Pazartesiden beri kanamam vardı ya doktor alttan bakınca keseyi büyük ölçüde atmışsın çok küçük bir parça kalmış onu da atarsın dedi. Muayene esnasında bayağı bi pıhtı ve kan geldi. Çok mutlu oldum inşallah kalanı da atarsam operasyona gerek kalmayacak. Tedbiren kan da baktı tekrar ve haftaya kontrole çağırdı. Rabbim hiç birimize yaşatmasın bu süreci. M Mavimiresl @Fang @Random3 hepsonradan hepsonradan Q qwertyuop @Mrs Electrical Engineer @ipti Mucizemmm16 Mucizemmm16 Ihlamurseven Ihlamurseven etiketleyemediğim yol arkadaşlarım ❤️
Gelmis gecmis olsun cnm. Bundan sonra isin rastgelsin, kolaylikla olsun insallah 🌸

Gelmedi kuzum sabah bi ara geldi yarim saat sonra yine gitti 😏 dün kv deme gectik duş icin cocuklarida sagolsun yikadi o. Simdi alisverise ciktim bende cemiyetimiz var bayram sonrası eltimin sunnet cemiyeti. alinacaklari aldim.ama asiri bi sicak var bugün. Eşim itfaiye ile konusmus su depolarina su doldurtcak sitenin, eger bir kac gune gelmezse gecici olarak bi otele falan gecmeyi düşünüyorum acikcasi yakin cevre su olan yerlerden.
Ya daha fazla uzamaz inşallah kuzum geçme imkanın varsa geç aşko susuzluk zor bide çocuk falan olunca ne iş yapılır ne yemek ne temizlik

Kızlar kızlar çıktım doktordan güzel haberlerim var. Pazartesiden beri kanamam vardı ya doktor alttan bakınca keseyi büyük ölçüde atmışsın çok küçük bir parça kalmış onu da atarsın dedi. Muayene esnasında bayağı bi pıhtı ve kan geldi. Çok mutlu oldum inşallah kalanı da atarsam operasyona gerek kalmayacak. Tedbiren kan da baktı tekrar ve haftaya kontrole çağırdı. Rabbim hiç birimize yaşatmasın bu süreci. M Mavimiresl @Fang @Random3 hepsonradan hepsonradan Q qwertyuop @Mrs Electrical Engineer @ipti Mucizemmm16 Mucizemmm16 Ihlamurseven Ihlamurseven etiketleyemediğim yol arkadaşlarım ❤️
Vallahi çok sevindim inşallah kalanından da tez vakitte kurtulursun. Gelmiş geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın inşallah bu yaşananlarda kötü birer tesadüften ibarettir. Tez vakitte kendini toparlar sağlıklı bir gebelik geçirip bebeğini kucağına alırsın inşallah ❤️🤍

Evet canım çarşamba sabah vuruldum sen vuruldun mu? değerlendirme nasıl olsun dedi sana😊
Bende dün akşam vuruldum dün gece ilişki için ilişki olsun dedü ama olmadı çünkü ondan öncekş gece olmuştu artık derman kalmıyor bir yerde adet bittiğinden beri gün aşırı olunca😀 iğneden 36 saat sonra ilişki daha sonrasında gün aşırı bir hafta devam senin nasıl ilerliyor

Kızlar kızlar çıktım doktordan güzel haberlerim var. Pazartesiden beri kanamam vardı ya doktor alttan bakınca keseyi büyük ölçüde atmışsın çok küçük bir parça kalmış onu da atarsın dedi. Muayene esnasında bayağı bi pıhtı ve kan geldi. Çok mutlu oldum inşallah kalanı da atarsam operasyona gerek kalmayacak. Tedbiren kan da baktı tekrar ve haftaya kontrole çağırdı. Rabbim hiç birimize yaşatmasın bu süreci. M Mavimiresl @Fang @Random3 hepsonradan hepsonradan
Q qwertyuop @Mrs Electrical Engineer @ipti Mucizemmm16 Mucizemmm16 Ihlamurseven Ihlamurseven etiketleyemediğim yol arkadaşlarım ❤️

Amin kuzum benim çok sevindim operasyona gerek kalmamasına 🌸

X