temmuzda Muhammet Dilber Ankara'ya geliyorrrr kizlarrrrrrrr :))

fiscalwoman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
182
4
Arkadaslar temmuzda bir aksilik cikmazsa muhammet bey ankaraya geliyo iletisime gectik ve tarih ayarladik ankarada muhammet beye ameliyat olmak isteyenlerle iletisime gecelim lutfen

hadi hayırlısı olsun canım :) kızlar Muhammet bey çok yoğun bir doktor böyle bir fırsatı kaçırmayın derim :) ona ameliyat olmak isteyenler topiğe gelsin :)):13:

hadi hayırlısı olsun canım :) kızlar Muhammet bey çok yoğun bir doktor böyle bir fırsatı kaçırmayın derim :) ona ameliyat olmak isteyenler topiğe gelsin :)):13:

cok tesekkur ederim canimm senin sayende gelisti boyle :)) 10temmuza tarih belirledik bakalim insallah guzel olur herseyy :)

şükürler olsun arkadaşımla temmuzda muhammet beye ameliyat oluyorz ankaraya geliyor nasl mutluyum ve heyecanlıyımm :KK15: :KK15:

kızlar topiği güncel tutalımki ameliyat olmak isteyipte burayı göremeyen çok kişi vardır ben bile heyecan yaptım ya temmuz sizin ayınız olsun:13:

kızlar topiği güncel tutalımki ameliyat olmak isteyipte burayı göremeyen çok kişi vardır ben bile heyecan yaptım ya temmuz sizin ayınız olsun:13:

Kesinlikle burdan rahatca iletisim kurabilirz olmak isteyen arkadaslarla.
Evet dilekcimm bizimde senin gibi burnumuz olsunn :))

tahliller 1-2 gün önce yapılıyo onu dr söylücek size.. ameliyat öncesi son 1 hafta biraz dikkatli beslenmek gerekiyor. mesela kanı sulandırıcı ilaç ve gıdalar yememek yada sigara alkol içmemek.. bide ameliyattan sonra hastanede kalmak için küçük bir çanta o kadar başka bir şeye ihtiyacınız yok :):KK24:

tahliller 1-2 gün önce yapılıyo onu dr söylücek size.. ameliyat öncesi son 1 hafta biraz dikkatli beslenmek gerekiyor. mesela kanı sulandırıcı ilaç ve gıdalar yememek yada sigara alkol içmemek.. bide ameliyattan sonra hastanede kalmak için küçük bir çanta o kadar başka bir şeye ihtiyacınız yok :):KK24:

Tamam canimm :) zaten tarih yaklasinca bolca sorum olur sana :)

X