Cilt Bakımı Ürünleri Ten açıcı Krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Esma2424

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2022
299
390
25
Bu kremi kulanan var mı gerçekten beyazlatıyor mu ben iki defa kullandım ama bir etkisi olamdı nasıl kulnılıyır bilmiyorum ben sabahları yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum henüz etkisi yok kullananlar varsa bilgi verebilir mi

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-14-08-24-41-78_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg
    Screenshot_2022-11-14-08-24-41-78_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 49
Bu kremi kulanan var mı gerçekten beyazlatıyor mu ben iki defa kullandım ama bir etkisi olamdı nasıl kulnılıyır bilmiyorum ben sabahları yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum henüz etkisi yok kullananlar varsa bilgi verebilir mi
bu markayı hiç duymadım.ayrıca 2 kez kullanıp beyazlayamazsınız.öyle bir mucize yok.

Bu kremi bilmiyorum ama beyazlatıcı kremler öyle bir anda beyazlatmıyor ki en az 6 ay düzenli kullanmak gerekiyor ve güneş kremi kullanmak gerekiyor

Bu arada sabah değil de akşam kullanın
İçeriğini bilmiyorum ama her içerik gündüz kullanıma uygun değil daha kötü sonuçlar alabilirsiniz her ihtimale karşı akşam kullanın
Ve göz çevresine kesinlikle sürmeyin

Bu arada sabah değil de akşam kullanın
İçeriğini bilmiyorum ama her içerik gündüz kullanıma uygun değil daha kötü sonuçlar alabilirsiniz her ihtimale karşı akşam kullanın
Vitiligo gibi lekeler oluşur beyaz beyaz. Öyle her duyulan krem yüze sürülür mü? Konuyu açan başına iş açacak haberi yok.

Vitiligo gibi lekeler oluşur beyaz beyaz. Öyle her duyulan krem yüze sürülür mü? Konuyu açan başına iş açacak haberi yok.
Aynen bizim topiğe gelsin en iyisi

Konu sahibi okuyorsan Güzellik Rutinlerimiz topiğine gel orda çok güzel sağlıklı bilgiler alırsın

Eklerseniz gelirim ama bu kremi bana estetik uzmanı verdi
Doktorunuzun önerdiği şekilde kullanın o zaman ben kafanıza göre aldınız sandım ama dediğim gibi hemen etki etmez düzenli sabırlı bir şekilde kullanmanız lazım
Etiketlerim tabii

X