Ten uyumu

laydinblue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
75
158
Ten uyumu karşılıklı bir şey midir, bir tarafın çok keyif alıp diğer tarafın nötr olduğu durumlar mevcut mudur, fikriniz merak ediyorum arkadaşlar?

Ten uyumu karşılıklı bir şey midir, bir tarafın çok keyif alıp diğer tarafın nötr olduğu durumlar mevcut mudur, fikriniz merak ediyorum arkadaşlar?
2 tarafında sex yaparken çok mutlu olup karşılıklı haz alması. Çok ender bir durum. Vajina ve penisin aynı boyutlardada olması da önemli. Karşılıkşa aşk varsa +ten uyumu🙊♥️

Tem uyumu yaşadım daha önce 7 aylık ilşki di nişanlaşmıştık. Hala gözlerimi kapadığımda onunla sex yaptığım anları çok özlüyorum. Beni13 kez orgazm etmişti en fazla. Çok tecrübeliydi. Karşılıklı aşk yaşadık. Bana sende sevk aldığım gibi hiç bir kadında daha önce sevk almadım demişti bana bir keresinde. 40-1 saat arasında sürüyordu. Hergün en kötü ihitmalle 2 güne bir oluyordu.

Kişiyle alakalı bişey bu, illa iki tarafın aynı anda uyumsuzluk hissetmesi gerekmez. Bir taraf için uyumsuzluk varsa olay biter. Ama iki tarafın da çekim hissetmesi gerekir bir ilişki yaşayıp tatmin olabilmek için.

Ten uyumu da öyle zor yakalanan bişey değil, bazı yorumlarda yazıldığı gibi.

Tabii ki karşılıklı. Siz diyelim ki öyle hissediyorsunuz, karşınızdaki kişinin size olan davranışlarından o da öyle mi hissediyor anlarsınız zaten.

Tem uyumu yaşadım daha önce 7 aylık ilşki di nişanlaşmıştık. Hala gözlerimi kapadığımda onunla sex yaptığım anları çok özlüyorum. Beni13 kez orgazm etmişti en fazla. Çok tecrübeliydi. Karşılıklı aşk yaşadık. Bana sende sevk aldığım gibi hiç bir kadında daha önce sevk almadım demişti bana bir keresinde. 40-1 saat arasında sürüyordu. Hergün en kötü ihitmalle 2 güne bir oluyordu.
Ayni iliskide nasıl 13 kere orgazm oldunuz?şok oldum.

Ayni iliskide nasıl 13 kere orgazm oldunuz?şok oldum.
Yemin ederim oldum. Sadece onda oldum. Her ilişkide 3-4 kez orgazım olmadan bırakmıyordu zaten. Gözüm ondan başkasını görmüyordum. Ovulasyon günü daha çok orgazm olursunuz zaten.
Benden kaynaklı olan ona sırılsıklam aşık olmamdı.(Manya aşk)ingernette araştırabilirsiniz.
+
Onun 11 sene önce boşanmış olması sebebiyle çok tecrübeliydi.40 dakika boyunca yapabiliyordu. İstersen 5 dakika da sürebilirdi.+
Oda aşıktı bana .=hayatında benimle en güzel sex olduğunu söylüyordu arada.
Gün içinde hep sarılıyorduk. Sabaha kadar sarılarak uyuyorduk. Sarılmayı temas etmeyi onunla öğrendim.
Severek ayrıldık aslında evlenecektik -egolarımız çatıştı diyelim.

Adi üzerinde ten uyumu. Tek tarafli olacaksa nasil olacak uyum?
Aslında kastettiğim şey şu ben sıradışı bir deneyim yaşadım şimdiye kadar bu kadar keyifli olmamıştı benim için, bu ten uyumuyla mı alakalı, karşı taraf için de aynı şey geçerli çünkü o da böyle hissetsin istiyorum bilmem anlatabildim mi :)

X