Ortopedi Tenisçi dirseği olan var mı ?

kayaninannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
75
-2
Arkadaslar tenisci dirsegi teshisi konuldu bana yaklasik 10 gün önce.koluma sargi olusturuldu 10 gündür kolumu dinlendirmek icin yaptigini söylüyor doktor. 1 hafta daha kalacak böyle.. sonrasini bilmiyoruz simdilik.. aranizda böyle bir rahatsizlik geciren varmi .. kortizon kullanmak hic istemiyorum umarimda gerek kalmaz.. nasil düzeliyo bu yada düzeliyomu ..

Arkadaslar tenisci dirsegi teshisi konuldu bana yaklasik 10 gün önce.koluma sargi olusturuldu 10 gündür kolumu dinlendirmek icin yaptigini söylüyor doktor. 1 hafta daha kalacak böyle.. sonrasini bilmiyoruz simdilik.. aranizda böyle bir rahatsizlik geciren varmi .. kortizon kullanmak hic istemiyorum umarimda gerek kalmaz.. nasil düzeliyo bu yada düzeliyomu ..
Banada 5 gün önce aynı teşhis kondu.
Dirsek bandajı verdiler buz uygulamamı söylediler ama geçmicekmiş gibi geliyor bu ağrı

Canım o dediğin sinir sıkışması değil mi kortizon neden versinler anlamadım annemin iki kolundada vardı çok iş yapmaktan örgü örmekten falan olmuş. Onun biraz ileri boyuttaydı ameliyat oldu şimdi daha iyi seninki bileklikle geçebilir iş yapmamaya çalış kollarını yorma

X