Tepkilerim abartılı mi sizce?

çok çok haklısınız hiç abartı değil avukatı hayatınızdan almamak üzere çıkarın

Eski eşi ben engelledim. neyse yeni instagram acinca ortak arkadaştan önüme geldi. Ortak arkadaş ta benim avukatım benim çokta yakın arkadaşım. Onlar boşanmadan sonra takiplesmisler demekki. Neyse eski eşin hesabı önüme çıktı, açık hesap, benim avukatım eski eşin bütün fotoğraflarını beğenmiş. Oda onun ki beğenmiş. Bende bu yeni hesaptan tekrar eski eşi engelledim. Avukatım olan arkadaşımı da sildim, engelledim. Birde son zamanlar da eski eş bişey yapmıyor ama akrabaları bana istek attı, kabul etmedim. Eski gorumceyi gördüm, çarşıda yanıma gelip merhaba dedi ,bosanirken hiç umrunda degildim, arkamı döndüm gittim. Ne yapayım ben çok sıkıldım, o kadar kin doluyumki eski eşede, akrabalarınada , onla konuşan herkese de . Psikolojik tedavi mi gorsem anlamadim, ben mi çok abartiyorum avukat olan arkadaşımı mesela.
Boşanmış adam istediği kişiyle birlikte olur. Aynı şekilde avukat arkadaşınız da bekarsa sizi ilgilendiren bir durum yok ki ? Gorumceye selam vermemek medenice olmamış,hatta selam versen daha çok patlarlardi😂 bizi tamamen unutmuş diye.

Neden ? Ne hakla ? İki bekar insan kimene? Arkadaşı diye sadakat yemini mi içmiş ne olmuş!
Üyenin yakın arkadaşı ve boşanma avukatı. Sadakat yemini mi içmiş diye basite indirmenize şaşırdım.
Arkadaşının sadakatsız davranması size göre hak ise üyenin arkadaşını arayıp konuşması sonra da arkadaşlıktan çıkarması da üyenin hakkıdır

Üyenin yakın arkadaşı ve boşanma avukatı. Sadakat yemini mi içmiş diye basite indirmenize şaşırdım.
Arkadaşının sadakatsız davranması size göre hak ise üyenin arkadaşını arayıp konuşması sonra da arkadaşlıktan çıkarması da üyenin hakkıdır
Çıkarsın, kimse çıkarmasın demiyor ki ? 2 yıl önce boşanmış , üyenin anlattığı kadarını biliyoruz kocası hakkında. Yakın arkadaş kardeş değil ki üstelik avukatı diye duyguları yok mu ?

Boşanmadan önce olsaydı bu ilişki tamam ama 2 yıl sonra.. bekar iki insan olarak kim kiminle birlikte kimseyi ilgilendirmez. Arkadaşını aradığında "SANANE" cevabını alırsa ne olacak ? Sinir olmamış , kıskanmis. Belki yolları başka bir şekilde tekrar kesişti, ne diyecek "iznin varsa eski kocanla görüşmek istiyorum" mu ?

Tam tersi olsaydı ; bu avukat erkek ve kocasının arkadasi olsaydı ,2 yıl sonra hanımefendinin fotoğraflarını begenseydi ve kocası bu tepkiyi verseydi nasıl olurdu ? Herkes eski kocana ne oluyor ,hayat devam ediyor, istediğinde birlikte olursun vs derdi. Herkesin etik anlayışı kendine.

Neden ? Ne hakla ? İki bekar insan kimene? Arkadaşı diye sadakat yemini mi içmiş ne olmuş!
Dünyanın neresine giderseniz gidin sizin arkadaşınız olan birinin eski eşinizle sevgili olması midesizlik olur . Kaldı ki bu sizin boşanma avukatinizsa. Umarım sorduğunuz soruya cevap olmuştur .

X