Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi erkegine nasıl davranılmalı

birkucukkedi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2014
9
0
Koçum birkac ay once bi dogum günü partisi sayesinde bir cocuk gordum ama partide tanısanadık kuzenime sordum tanıyormus sonra cocuga sordu konusmak ister misin diye beni hic görmedi ama begenmis fotograflarımı falan neyse her sey cok güzel 3 hafta hic bulusmadan konustuk her sey cok güzel sabahlıyoruz konusuyoruz hic sıkılmadan sonra bulustuk bi arkadasıda vardı 3ümüz baya zayıflamıstım cok güzel giyindim baya güzel oldum sonra baya begendi hatta gorur gormez waaow falam dedi her sey cok güzeldi iste sarıldık bol bol cok güzel gecti ilk bulusmadan sarıldınız mı demeyin cok tatlıydı hic oyle cinsellikle alakası yoktu masum bi cocuktu sonra beni eve bıraktı tam saatinde git annen kızmasın dedi o kadar tatlıydı ki eve gider gitmwz mesaj attı sonra ki günler konustuk falan sonra mesaj atmayı kesti bende 2 günde unutulduk dedim oda gurur yapma hic sevmem dedi bende bunu duyunca her gün mesaj attım aradım ilgi gösterdim bolca hic takmadı soguk cevaplar verdi artık en son uzunca bi mesaj attım eger konusmak istemiyab konusmayalım dedimsenle alakası yok dedi canım sıkkın dedi uzunca seninle alakalı her sey benide işgileneiyo falan dedim cok uzun bi yazıyla yazdım bunu ve cevap vermedi bi daha ne arasım ne mesaj attım sonra instagramdan ungollowlası cok ozluyorum napsam s cok ilgiden mi sıkıldı sizce?? Bu arada konusmayalı bir ay oldu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X