Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Teraziler En Çok Hangi Burçla Uyum Sağlayamıyorsunuz ?

Bir terazi hanımı olarak,genelde tüm insanlarla uyum sağlamasını bilirim :)
Ancak huyunu sevmediğim özelliğe sahip burçlar vardır;
Ikizler
Başak
Yengeç.

En çok sevdiğim burç gene de terazi :)) bir de kova erkekleridir.

eşim terazi ve burayı okuyunca zoru başardığımı anladım ben yengeç burcuyum helal bana yaa

bende yengecburcukadınıyla hiç anlaşamam bir ev arkadasım vardı kendını begenmiş olur olmadık yerde gevezelik yapan , dilinin ayarı olmayan patavatsız bişrseydi böyle kucuk ddaagları ben yarattım edasıyla konusan, kendınden zayıf ınsanları sureklı asagılayankucumseyen bır bayandı ee ben de adeletı temsıl eden bır bterazii olarqak bu gözlemledıklerıme katlanamzdım o gevezelık bencıllık yaptıgı surece ortamlarda onu bozardım asagıladıgı ınsanların yanında ben de onu asagıladıgı ınsanlardan bıle daha cok asagılar yerın dıbıne sokardım. cunku yaptıgı dogru degl en son evden cıkacagımz gun okul bıttı sac basa daldık superdııı yaaa hıncımıı aldımmmm cokk mutlu olmstm:KK53::KK53::KK53: yıne dovesım var ama malesef okul bıttı memleketler mesafelı yoksa satasıp kavga edesım var. cogu yengec bunn gıbı degldir ama cevremde baskada yengec yok zaten hıc anlaasamıyorum. bazene oglaklarla anlasamıyorum ablamdan dolayı evde bı hakımıyet kurmaya calısır yonetımeye calısır e bende esıtlikten yanayım o baskı kurmaya calıstıgı zamanlar hemen bozarım rencıde ederım bende onun uzerınde baskınlık kurmaya calısırm oyle bozarımm:))) :KK45::KK45::KK45::KK45::KK45:

Özellikle Yay-Kova-Balık-Boğa burcu kadınları ile anlaşamıyorum. Anlaştığım varsa da yükseleni farklıdır. :KK70:

Çok konuşan ve özellikle başkaları hakkında konuşan(Kova-Balık-Yay-Boğa), insanları gaza getirip geri çekilen(Balık), narsist, herşeyin en doğrusunu ben bilirim, en iyi benim diyen (Kova-Yay-Boğa) ve bir sorun karşısında bağıra çağıra çirkefleşerek tarışmaya giren insanlara tahammül edemiyorum. (Yay-Boğa) Özel hayatımdan uzak tutuyorum bu tarz insanları...

Terazi-İkizler-Oğlak ile iyi anlaşıyorum. Geriye kalan burçlarla da eh işte idare eder. :)

Yüksek sesten, kabalıktan, dedikodudan, çok konuşan ve sürekli kendini metheden insanlardan pek haz etmiyorum açıkçası.

ben balık burçlarından gıcık alıyorum,birde yay lar beni çok geriyor,,, şimdiye kadar en uzun ilişkilerim de akrep ler le olduo_O

Burcumda yükselenimde terazi.bütün özelliğe uyarım.başakla bu zamana kadar anlaşabildğmi görmedim çünkü menfaati olmadan şurdan şuraya gitmeyen 20den fazla başakla tanıştım.kovayla güya anlaşırmışız,sıkıştığı zaman yalan söyler senide satar.akrepler hakimiyetçi,eğer aynı evdeyseniz onun sözünün geçmesini ister ama zararsızdır.aslan baskıcı ve dedigim olacak yada benden uzak dur fena yaparım,benim buranın kralı tiplerinden.balık şüpheci,mükemmelliyetçi,kendinden başka herkesi gerizekalı görür,bi tek o doğrudur herkes yanlşta,onun dediği gibi olamıyosan insanlığından şüpe et.mütevazi bilmiş takılmayan insanlardan hoşlanırım yengeç gibi.kısacası başak,kova,aslan,balık,oğlakta tabi,akrep aynı evin içindeyse anlaşamam.

anlaşamadığım insanlar elbette var ama hiç burçlara göre değerlendirmedim yani daha doğrusu akrep burcu 2 arkadaşım var biriyle süper iyiyim birisiyle fikirlerimiz pek uyuşmuyorr :)

nasıl anlasiyosunuz yada zıtlastıgınız konular neler
seviyoruz birbirmizi o en büyük gücümüz
ancak ben planlıyım o herşey spontane olsun ister
ben biraz daha çok harcarım o tasarrufu sever
ben kıskanç (yerine göre) değilimdir pek kıskançtır
ben olaylara karşı daha pozitifim o negatiftir (en çok bu yoruyor beni)
vefası çoktur o özelliğine hayranım
ben kolay kolay sinirlenmem o hemen sinirlenebilir ama saman alevidir (sonra gönlümü alır ama bu konuda beni yoruyor)
ben ne istediğimi bilirim ve ona göre hareket ederim o kararsızdır (düşün benimle evlenme kararı alma sürecini allahım neydi o günler en son ayrıldım ondan o zaman dank etti benle bir yaşam geçirmek istediği)
çok iyi bir babadır bu konuda hakkını asla yiyemem
ben geçmişi gündeme getirmem gerginliklerde ondaki hafıza allah muhafaza (bu da beni yoruyor ama yıllar geçtikçe azaldı kalmadı pek diyebilirim)

Ben yengec burcu erkegine tahammül edemiyorum bir miynintili k bi oce kapaniklik kadin gibi ayni asiro vicik vicik asiri romantik sinir bozucu ve asiri gizemli uyuz kaparsiniz. Ikizler erkeği benim için yaratilmis diyebilirim her konuda hayranı yim entel yapisi esprili okusu zekasi beni kendine asiri çeker oglak hemcinsime katlanmam bu kadar despot bagnaz dedigim dedik bir burc yok yenilige asiri kapalı asla sevmem bunu yayla anlasirim balik burcu erkegini merak ediyorum fakat bilmiyorum

X