Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Teraziler En Çok Hangi Burçla Uyum Sağlayamıyorsunuz ?

Terazı hanımlar yengeçle anlaşamıyoruz demısler ama
benımde hep can cıger arkadaşlarım terazıdır. bu ısde bır terslik var. bende yengecim anlycagnız uzere :)

bende terazi burcuyum yükselennim akrep
en yakın arkadasım oğlak ama burcumuz özelliği ya mutlaka anlaşamadığımız bi nokta var:)
kova arkadasım var yine onunla birlikteyken cok egleniyoruz
yengec erkek arkadasım olmustu 5 yıl cıktık kesinlikle yaşam enerjileri bir teraziye göre düşük:)
balık insanlarını sevdiğimi sanıyorumdum ama bana göre cok cıkarcı insanlar ve boş geliyolar:)
eski erkek arkadasımda bir balık kesinlikle uzak durulmalı kızından da erkeğindende
bide uzlaşmacı olmama rağmen sizede oluyomu bilmem ama bazen hiç bir burcla tam anlamıyla içten olamıyorum

sevgilim boğa burcu 3 yıldır birlikteyiz. kesinlikle boğa burclarıyla anlaşamam onunlada anlaşamıyoruz zaten aramızdaki sevgi olmazsa çoktan yollarımızı ayırırdık yani

Basaklar hep soguk gelmistir bana, en sevmedigim insan Basak burcu, amaaa en iyi arkadasimda Basak burcu :KK37: Herhalde yukselen burclari filan etkiliyo. Kova burcuda bana cok uzak gelir, hic Kova burcu tanidigim yok, eski mudurum vardi onuda pek sevmezdim.

Anlaşmamak değil de, eşim yengeç ve ikimiz çok zıt karakterleriz. Ben beyaz diyoken o siyah diyo. Ama zıt kutuplar birbirini çekermiş ya çok iyi anlaşıyoruz. Bazen bişey yapıcağımız zaman sıkıntı olabiliyo, kararlar uyuşmuyo :KK55:

Son düzenleyen: Moderatör:
yengecle olmadıgına emınım....ama en cok aslan.koc.yay.kova bunlarla super anlasıyorum...yengeccc demeyın bana...:18::KK17:

En iyi anlaştıklarım genelde koç. İnanılmaz eğlenceli arkadaşlıklarım var koçlarla. Erkek arkadaşımda koç. Diğer iyi anlaştığım burç ise yengeç. Diğer terazi ve oğlaklarla anlaşamıyorum.

aslan boğa ikizler ve yayla iyiyim
akrep kova yengeç ve başakla idare ederim
teraziyle zaten ruh ikizi gibiyiz :KK70:
koç ve balığı bilmiyorum
oğlaklardan tiskiniyorum :KK70: çok odunlar ya hiç anlaşılmaz oluyorlar ama sorun bende onlarda haşaa!!!!!

Balık ve akrep, balıklar aşırı duygusal oluyorlar, yani herşeye de ağlanır mı canım ? Ben 7/24 eğlenelim, neşeli olalım demiyorum ama bu kadar melankoli beni aşar, bir de dengesizler, insan 2 dakika içinde 180 derece değişir mi ? Balıklar değişiyor, bir bakmışsın az önce söylediğinin tam tersi davranıyor. Akrepleri genelleyemem, ama onlarla da yıldızım bir türlü barışamadı. Onun dışında terazi, kova, koç ve başak candır. Bu burçlardan anlaşamadığım insan çıkmıyor...:KK31:

oğlak burcundan hepsinden nefret ediyorum birisi bana oğlak burcuyum dediğinde selam bile vermiyorum artık tecrübelerim doğrultusunda hep aynı şeyle karşılaşıyorum birde ikizler offf uzak durun bendennnnn:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

tabikiii de AKREP burcu , akrep gibi hiç beklemedigin anda sokarlar adamı

Terazi burcunun ikizlerle çok iyi anlaştığı söylenir ama asla anlaşamam. Şu güne kadar hayatımda ne kadar İkizler girdiyse hepsiyle görüşmeyi kesmişimdir. Buna babamda dahil.. Nefret ederim İkizlerden..

En iyi de Aslanlarla anlaşırım...

Son düzenleme:
Oğlak burcu benden uzak olsun... Hepsi mi böyle bilmiyorum ama Kaba, bencil, ukala ve kompleksli oğlaklarla karşılaştım hep. :26:

Koc,kova,aslan super anlastiklarim...ama yengeci uzak tutun benden...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

koç
boğa
akrep
başak şimdiye kadar anlaşamadıklarımdır sanırım hep bunlar olacak :KK51:

X