Terleyen insan ☺️

Kızlar ya benim resmen her tarafım terliyor. Sırtım kol altım bacaklarım göbeğim bile yani 😓 bizim aile hep böyle genetik sanırım kabullendim bunu ama koku konusunda bir çözüme kavuşamadım bir türlü. Karbonat denedim bir süre ama kimsede duymadım ki kıyafetlerimde sarı leke yaptı. Günde iki defa duş alıyorum. İşe giderken her gün yanımda yedek kıyafet götürüyorum resmen bıktım artık

Bu arada bir arkadaş yazmış tesettürlü bir bayan çok kokuyordu diye. Maalesef bu da oluyor. Bende tesettürlüyüm haliyle yaz aylarında insanlar incecik giyilebilirken biz yine kapalı giyiniyoruz ve ter aynen devam. Hatta fazla fazla terliyoruz. Yeminle bezdum. Geçenlerde bir ter kokusu geliyor nerden olduğunu anlayınca şok oldum sırt çantamın kolları 🤦🏻‍♀️ Hamama gideceğim yaz sıcağında belki o etki eder biraz

Kızlar ya benim resmen her tarafım terliyor. Sırtım kol altım bacaklarım göbeğim bile yani 😓 bizim aile hep böyle genetik sanırım kabullendim bunu ama koku konusunda bir çözüme kavuşamadım bir türlü. Karbonat denedim bir süre ama kimsede duymadım ki kıyafetlerimde sarı leke yaptı. Günde iki defa duş alıyorum. İşe giderken her gün yanımda yedek kıyafet götürüyorum resmen bıktım artık
O kadar fazlaysa bence bi doktora gidin.troidlere filan bakılsın belki o tarz bi sorun vardır.fazla kiloda yapıyor ter.spor yapmakta teri atmak için iyi oluyor.teri atınca normal zamanda daha az terleme oluyor

O kadar fazlaysa bence bi doktora gidin.troidlere filan bakılsın belki o tarz bi sorun vardır.fazla kiloda yapıyor ter.spor yapmakta teri atmak için iyi oluyor.teri atınca normal zamanda daha az terleme oluyor
Evet kilo aldım beri arttı onu farkediyorum. Ama tuhaf bir kısır döngü işte :) bakılıyor düzenli olarak ailede tiroid olduğundan. Ama bende bişi çıkmadı

Çok aşırı terleyenlerde kreç eksikliği oluyor eşimde var dr soda ve musluk suyu içmesini yavsiye etmisti :KK66: ellerinde ki terlemeler için en azından terkur krem kullanabilirsin ben ayaklarıma kullanmıştım yıllar önce aşırı terler kokardı :kusmuk:krem bana çok iyi geldi eşimede tavsiye ederim :KK66:

Kızlar size bir sorum olacak. Öncelikle koltuk altı ter kokusu olayı benim için tarih oldu çok şükür. Ancak son günlerde koltuk altım karardı gibi. Bu karışımdan olabilir mi yoksa eskiden epilatörle alıyordum koltuk altımı şimdi ağdayla aldım bi iki seferdir ondan olabilir mi ? Karışım şöyle. 2 çay kaşığı karbonat
2 çay kaşığı mısır nişastası 3 çay kaşığı Hindistan cevizi yağı. Banu’dan sonra sürüyorum. Hiç koku olmadı şimdiye kadar. Üç haftadır falan kullanıyorum. Aşırı da terlerim yazmıştım.

Kızlar size bir sorum olacak. Öncelikle koltuk altı ter kokusu olayı benim için tarih oldu çok şükür. Ancak son günlerde koltuk altım karardı gibi. Bu karışımdan olabilir mi yoksa eskiden epilatörle alıyordum koltuk altımı şimdi ağdayla aldım bi iki seferdir ondan olabilir mi ? Karışım şöyle. 2 çay kaşığı karbonat
2 çay kaşığı mısır nişastası 3 çay kaşığı Hindistan cevizi yağı. Banu’dan sonra sürüyorum. Hiç koku olmadı şimdiye kadar. Üç haftadır falan kullanıyorum. Aşırı da terlerim yazmıştım.
Büyük ihtimalle ağdadandır.sıcak ağda yada ağda türü yapabiliyor.karbonat beyazlatıe mısır nişastasıda öyle.

Büyük ihtimalle ağdadandır.sıcak ağda yada ağda türü yapabiliyor.karbonat beyazlatıe mısır nişastasıda öyle.
Teşekkür ederim bende öyle düşündüm. Epilatöre geri döneceğiz o zaman. Ben de güya işte ölü deriler de temizlenir falan diyordum

Bende çok terleyen biriyim ve koku konusunda çok takıntılıyımdır ter kokusundan nefret ederim.. günlük duş alırım her duştan sonra da mutlaka deodorant kullanırım.. deodorantlar mutlaka ama mutlaka temiz vücuda sıkılmalı duşa vakit yoksa bile koltuk altını yıkayıp deodorantı öyle sıkmalıyız.. bundan 1 sene öncesine kadar da hep roll on kullanırdım ama roll onların bi işe yaramadığını farkettim sprey deodorant lar çok daha etkili.. parfüm olarak da yazın daha fresh çiçeksi kokular daha iyi ağır kokular hiç çekilmiyor..

Bende çok terliyorum.
Deotak kullanıyordum ter oluyordu ama koku sıfırdı. Ama sonrasında beze gibi birşey çıkardı korkup bıraktım geçen yaz.
Bu sene yine dertliyim 2 ay önce Doğum yaptım sanırım o yüzden daha bi ter kokuyorum gibi geliyor. Çözüm arıyorum bende. Duştan çıkıyorum saçımı kuruturken terliyorum çok acayip. Konuyu takipteyim. Karbonatıda deneyeceğim.
Ben de deotak kullanıyorum. Koltuk altımda agrılı beze oluştu. Kendiliğinden geçiyor mu, doktora gitmeli miyim? Bilgisi olan var mı?

Hanımlar malum yaz ayındayız insan ister, istemez terliyor bir çarşıya, pazara çıkıyorum terliyorum ellerim falanda terliyor tesettürlü biriyimde ve ben bu terlememe taktım şu günlerde arkadaşlarımla yada başka birinle el sıkışsam yada el ele tutuşsam benden tiksiniler mi acaba diye endişe ediyorum. hergün duş alıyorum deodorant ve çiceksi kokan hafif parfümler kullanıyorum temiz olmaya özen gösteririm takıntılıyım bu konulara.
Merhabalar ben de tesettürlüyüm ve özellikle yaz ayları bana da işkence oluyor. Ayrıca çok stresli dönemlerde benim de sizin gibi ellerim avuçlarım çok terler. Ben uzun süredir tto thermal rollon ve sprey kullanıyorum. İçeriğindeki çay ağacı yağı ile antiseptik özellik sağlıyor ve terlemeyi, kötü kokuyu engelliyor. Roll ondan koltuk altı terlemesi olarak çok memnunum. Spreyi de ellerime, koltualtıma ve özellikle de ayaklarıma sıkarak kullanıyorum. Özellikle ayak terlemesine bağlı kokuda çok çok memnunum babam da severek kullanıyor ayağındaki mantarların oluşturduğu kokuyu bile engelliyor. Marka bir eczane markası ve eczanalerden alabilirsiniz. Hepsi burada ve n11 de satışları mevcut. Umarım işinize yarar.

Bende çok terlerim ama ellerim falan değil herkeste olan yerlerim terliyor. Kiloluda değilim, sağlık sorunumda yok ama benide bıktırdı ter olayı.
özellikle el terlemesinde ve ayak terlemesin de tto thermal spreyi şiddetle öneririm çok memnun kalırsınız eminim çok işe yarıyor.

Bende de o sorun varya gündüz biyere çıkmıyorum yanımdan geçenler rahatsız olmasın diye. Duş yapıp çıkıyorum acil durumlarda ama en fazla yarım saat içinde terliyorum. Saçlarım ince telli ve sabah yıkasam öğlen yağlanıyor vallahi bende çıldırıcam yakınca kendimden tiksindim kış gelsiinnn :)
sorununu yazan bir kaç kişiye de aynı tavsiyede bulundum eminim sizde çok menun kalırsiniz. Tto thermal sprey kullanın. KOltukaltı, el ayak terlemesinde birebir

Merhabalar ben de tesettürlüyüm ve özellikle yaz ayları bana da işkence oluyor. Ayrıca çok stresli dönemlerde benim de sizin gibi ellerim avuçlarım çok terler. Ben uzun süredir tto thermal rollon ve sprey kullanıyorum. İçeriğindeki çay ağacı yağı ile antiseptik özellik sağlıyor ve terlemeyi, kötü kokuyu engelliyor. Roll ondan koltuk altı terlemesi olarak çok memnunum. Spreyi de ellerime, koltualtıma ve özellikle de ayaklarıma sıkarak kullanıyorum. Özellikle ayak terlemesine bağlı kokuda çok çok memnunum babam da severek kullanıyor ayağındaki mantarların oluşturduğu kokuyu bile engelliyor. Marka bir eczane markası ve eczanalerden alabilirsiniz. Hepsi burada ve n11 de satışları mevcut. Umarım işinize yarar.
Kaçak göçek reklamlar 👎🏻

Teşekkür ederim öneriniz için 💐

sorununu yazan bir kaç kişiye de aynı tavsiyede bulundum eminim sizde çok menun kalırsiniz. Tto thermal sprey kullanın. KOltukaltı, el ayak terlemesinde birebir
El terlememde çok var cocugumun elını tutarken su gibi terliyo ellerım alıyım inşallah fayda eder teşekkur ederim

X