Tesettürlüler İçin Tatil Mekanı, Kiralık Ev vs

Ben 7 ay önce capris palce gitim balayı için...güzeldi...
Yemek sınırsız bu konuda hiç bir şikayeitniz olmaz...gece de çorba vs veriolar...
Eğlence:bayanlara özel diskosu havuzu var
her akşam anfi tiyatrosu var
turlar vs var
yanlız tek sınıkıntışu erkekler ayrı vayanlar ayrı yerde eyüüzyorlar..denizi var fakat bay bayan ayrı..

Hizmetlerindne memnunum vbe
sauna,havuz,hamam bedava,,,
oda hizmetleride iyi güzel bence...

Hepsi güleryüzlü

Caprice Palace korkunç yaaa,
bu işte çok iyi olan bir yer var aslında,ama arz talep meselesi tabi,
bir de genelde de burda tesis adları da söylenmemiş..

Ben 7 ay önce capris palce gitim balayı için...güzeldi...
Yemek sınırsız bu konuda hiç bir şikayeitniz olmaz...gece de çorba vs veriolar...
Eğlence:bayanlara özel diskosu havuzu var
her akşam anfi tiyatrosu var
turlar vs var
yanlız tek sınıkıntışu erkekler ayrı vayanlar ayrı yerde eyüüzyorlar..denizi var fakat bay bayan ayrı..

Hizmetlerindne memnunum vbe
sauna,havuz,hamam bedava,,,
oda hizmetleride iyi güzel bence...

Hepsi güleryüzlü

muhafazakar bi otelde bayan erkek ayrı yüzme alanının bulunmasından daha doğal bişey olmasa gerek:KK53::KK53::KK53: Şaşırdım:KK45:

ben Burç Clup otelini tavsiye ederim. Çok nezih bi otel, yemek olayı zaten süper, hizmeti çok kaliteli ...vs. ama en güzel yönü çok güzel dini seminerler veriliyor (Aile içi iletişim, çocuk eğitimi vs.) :21::21::21:

Kesinlikle Sahınn Paradise derim,
diğerlerinden ne kadar farklı olduğunu gidince anlayabilirsiniz,
şiddetle tavsiye ederim..

Herkese selamlar
tesettürlü bayanların gidebileceği sakin, meraklı gözlerden uzak bir tatil mekanı arıyoruz
tatil köyü istemiyoruz aslında
çünkü kimsenin olmamasını arzu ediyorum, bilmiyorum çok mu zor bir hayal ama sahilinde kimsenin olmadıgı bir mekan bulabilir miyim?
kiraya verilen evler vs oluyor,
öyle biryer bulabilirsek bayramda veya hemen sonrasında ailemle gitmeyi düşünüyorum

denizi ve güneşi çok seviyorum
tatil köyleri ,oteller kalabalık oluyor,hem de plajda çok insan oluyor rahat edemiyoruz
havuz sevmiyorum illa deniz olacak

lütfen yardımcı olabilecek biri varsa bana özelden veya buraya yazarak ulassın

Selam soruna çok geç cevap veriyorum yine de belki işine yarar, Gökçeada yi tavsiye ediyorum çok güzel bı yer doğayla içice istersen otelde kalabilirsiniz istersen ev kiralayabiliyorsun Özellikle uğurlu koyunu tavsiye ediyorum adanın en ucunda bir köy sakın sayılabilir adanın neredeyse her yanında sakın kumsallar var kimse kimseyle alakalı değil ben tesettürlü bir bayanım genelde burayı tercih ediyorum rahat olmasından dolayı denizide cok guzel adayı gezebilirsin tarihi yerleri var dalış imkanın var yalnız Ağustos ayı gitmeyi pek tercih etme çok yogun oluyo Rum koyleri olduğu icin Ağustos ayında rumların kutladıkları bı festival var o yuzden yunanistandan vs. gelen cok oluyor, Çanakkale'den feribot kalkıyor istersen Ozel arabayla gidebilirsin istersen de turla gidebilirsin tur seferleri sanirim truvaydi seferleri yapan Kadıköy evlendirme dairesinin önünden kalkıyor adaya kadar getiriyor, internetten daha detaylı arayabilirsin..... Gökçeada yazman yeterli....

Tatil olarak,
Annem temizlikti, yemekti felan bunlari yapmadan guzelce tatil yapabilsin..

orada sana dayalı döşeli bir ev veriyorlar sen sadece yemeklik mazemelerini alıp yemeğini ve evin temizlik işlerini yapıyorsun yani tek fark kendi evin değil her gün evde yaptığın işleri oradada yapacaksın güzel tarafı bol bol banyoda harcadığın sınırsız su
istersen Yalova daki termal kaplıcasınada gidebilirsin orada termal sulu pansiyonlar var bir sürü hem havasıda güzel mis gibi bol bol yürüyüş de yapar annen hiç sıkılmaz isterseniz piknik yerleride var

Edirne-keşan-yayla sahili/çınar sitesi, denize biraz uzak (10 dakika yürüme mesafesi) ama sakinliğin tam anlamını burada görebilirsiniz. Hafta sonu Edirne'den günübirlik gelen insanlar olduğu için kalabalık ama hafta içi denize çok rahat girebiliyorsun. (Biz yaklaşık 4 senedir tatilimizi orda geçiriyoruz). Şu kadar söylüyorum biz sahile gittiğimizde, sahilin bir bölümünde çoğunlukla kimse olmuyordu (tabiki istisnalar var) ve çok rahat bir şekilde denize girip güneşleniyorduk.

Tam konuya denk gelmişim ben de antalya taraflarında balayı oteli arıyorum :KK1: Bu gidişle gidecem bi otele kimseyi sallamadan denize de giircem havuza da...Ama haşemayla öcü gibi görünecem galiba:KK9: Büyük otellerde yani dindar olmayan otellerde haşemayla havuza girilir mi acaba yasak falan değildir demi arkadaşlar??

Malesef, 2009 yılında böyle bişeyi duymamıstım fakat 2010 sezonundan itibaren bir çok otelde yasak olduğunu ögrendim yinede gitmeden telefon ile sorulabilir. Cok büyük otellerde villaya özel havuzlarda belki girilebilir ama bi yazlık parasını 1 hafta için dökmek gerekiyor :KK37:
İşin saçma olan kısmı ise gelen arap turistlerin kıyafetle girmesi yada pis rusların dus almadan girmesi.. Görüntü denmiyor da hijyen deniyor.. Bu arada bu yasaklar havuz için deniz için değil bende şort bikini üstü ile giriyorum ama 1 haftada havuza 3 kere girmem denizi tercih ediyorum ne kdr temiz olursa olsun her yanım sivilce oluyo :)

Peki guneslenmek mumkunmu?

Tabimi cnm armutlu ihlas tatil koyünün bende hastası oldum balayini orda geçirdim bebeğim 50 günlükten de gitmiştim çok sakın rahat ve huzurlu hiç bişeyler yapmasam balkondan Deniz'i izlemek süper oluooo şiddetle tavsiye ederim hele ist dahiler icin büyük avantaj 1 saat deniz otobüsü ile..

X