Tesettürlüler İçin Tatil Mekanı, Kiralık Ev vs

delila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2011
548
12
Herkese selamlar
tesettürlü bayanların gidebileceği sakin, meraklı gözlerden uzak bir tatil mekanı arıyoruz
tatil köyü istemiyoruz aslında
çünkü kimsenin olmamasını arzu ediyorum, bilmiyorum çok mu zor bir hayal ama sahilinde kimsenin olmadıgı bir mekan bulabilir miyim?
kiraya verilen evler vs oluyor,
öyle biryer bulabilirsek bayramda veya hemen sonrasında ailemle gitmeyi düşünüyorum

denizi ve güneşi çok seviyorum
tatil köyleri ,oteller kalabalık oluyor,hem de plajda çok insan oluyor rahat edemiyoruz
havuz sevmiyorum illa deniz olacak

lütfen yardımcı olabilecek biri varsa bana özelden veya buraya yazarak ulassın

Son düzenleme:
kızlar 1 tek tane bile böyle mekan bilmiyor musunuz?
tek istegim kimse görmeden denize girmek ve rahatsız edilmemek
lütfen yardımcı olun

öyle dedigin gibi bir yer bilmiyorum ama sanirim alaiye adin beach hotel alanya ve angels peninsula marmaris bayanlar icin özel plaji olan hoteller..netten bi arastir istersen:KK34:

ben sah inn paradiese a gittim balayinda cok guzeldi club familia var caprice palace var burc club var googlede muhafazakar oteller yazarsan cikar umarim yardimci olmusumdur ama özellikle sah inn paradiese tavsiye ederim cok temiz :KK12: ve yemekleride cok lezettli:KK56:

kızlar ben örtülü değilim ama tesettürlü yazmamım sebebi bu tarz yerleri tesettürlü arkadaşlar daha iyi bilir
kısaca yalnız kalmak istiyorum sahil dahil, otellerde de bir sürü kişi oluyor
derdim kıyafet değil kimse olmasın
mutlaka bulucam bayramdan sonra kesin gidiyorum
kelebekler vadisini düşündüm ama orası da kalabalık sanırsam

caprise bakıcam en sonunda, otele gitmek istemiyorum ama bu gidişle yaz biticek
acaba devre mülk gibi denize yakın bir ev vs mı arasam

Antalyanın bir ilçesinde günlük kiralanan evler vardı ama ilçeyi hafızamı zorlasamda hatırlayamıyorum bir yakınım gidiyordu plajı cok genişmiş ve ok rahat ediyorlarmış. İlgilenirseniz öğrenmeye çalışırım, Yine erdeğin köylerini araştırırsanız cok sakin yerler var. Bu mevsimde en uygunu antalya ama :) Şimdiden iyi tatiller:)

byza çok teşekkür ederim, benim sorunum şu; havuz istemiyorum
deniz olmalı
ikinci problem tesettürlü degilim ama feci halde yabancı gözlerden rahatsız olan biriyim
caprise otel için olumsuz cok yorum okudum,havuzun nemi yosun kokusu odalara kadar gidiyormus
eskisi kadar iyi değilmiş vs, onu geçtim
biz eskiden mersine soliye giderdik, sallapati bir yerdi ama sakindi
fakat o ev satıldı şimdi nereye gitsek bilemiyoruz

lüks pesinde degilim tek derdim rahatsız edilmemek
bildiginiz yerler varsa yazın lutfen
cok tesekkurler

söylediğim yerler tam size göre aslında ama günlük apartlar varmıs upuzun bir sahil hatta sahilinde özel kabinler varmıs ailelere özel eşler birlikt evakti geçirsin ve güneşlensin diye belki googledan arastırırsanız bulabilirsiniz ben ramazan dolayısıyşa o tanıdıgmda ulaşamıyorum gündüz uyuyup gece çalışıyor çünkü.. şimdiden iyi tatiller dilerim..

Ne demek ben meraklıyım brz bu konulara.. Farklı çevrelere girip cıktıkca kulagımda kalıyor görünce yazmadan duramıyorum:) Bu yıl olmasa bile ben sizin için iyice öğreneyim, sanırım tam size göre bi yer .. Siz bulabildinizmi bi yer peki?

sakinlik istiyorsan Rio Kaya Belek... harika ötesi.. her şeye herkese hitap ediyor..

tesettür için de Capris Palas..

arkadaşım eger ıstanbuldaysan idoyla yalovaya gel ordan esenkoye gec tesetturlu bayanlar ıcın plajlar var denızı tertemız ayrıca hep bayanlar calısıyor.ıstersen evden koca bır canta yıyecek ıcecek getır kendın ye ıstersen bufeden al.agaclık alanıda var hamak kur kılım ser ıstersen sezlongda guneslen ben oructan once gıttım harıkaydı ama cok kalabalıktı.sımdı nasıl olur bılmıyorum ama kadınlar matınesı gıbıydı .bı grub son ses muzık oryantel oynuyor bı kısım mescıdde namazını kılıyor cok hostu denemenızı tavsıye ederım.gırısler sezlonglar semsıyeler 3 er tl idi ıyı tatıller:KK66::KK66::KK66:

Ne demek ben meraklıyım brz bu konulara.. Farklı çevrelere girip cıktıkca kulagımda kalıyor görünce yazmadan duramıyorum:) Bu yıl olmasa bile ben sizin için iyice öğreneyim, sanırım tam size göre bi yer .. Siz bulabildinizmi bi yer peki?

byzacım eğer bayramdan önce öğrenebilirseniz benim için ve ailem için büyük sürpriz olacak
biz soliye mersine gittigimizde de havuza gitmezdik, herkes birbirini inceliyor
ben de gayet yabaniyim :KK9: sahilde açık bir yer bulur biraz güneşlenirdik denize girerdik

eğer söylediginiz gibi yerler varsa tercihimiz daha sıcak oldugu için güneyden yana olacaktır
ilgilenebilirseniz minnettar kalırım

arkadaşım eger ıstanbuldaysan idoyla yalovaya gel ordan esenkoye gec tesetturlu bayanlar ıcın plajlar var denızı tertemız ayrıca hep bayanlar calısıyor.ıstersen evden koca bır canta yıyecek ıcecek getır kendın ye ıstersen bufeden al.agaclık alanıda var hamak kur kılım ser ıstersen sezlongda guneslen ben oructan once gıttım harıkaydı ama cok kalabalıktı.sımdı nasıl olur bılmıyorum ama kadınlar matınesı gıbıydı .bı grub son ses muzık oryantel oynuyor bı kısım mescıdde namazını kılıyor cok hostu denemenızı tavsıye ederım.gırısler sezlonglar semsıyeler 3 er tl idi ıyı tatıller:KK66::KK66::KK66:

gulsuncum çok teşekkür ederim
biraz güneye gitmek istiyorum cunku mevsim hafiften sonbahara dönmüş olacak bayram tatilinden hemen sonra gidebiliriz
biraz daha sıcak olacagını umuyorum bu yörelerin

kalabalık ve meraklı gözlerden kurtulmak istiyorum nerde çokluk orda kumluk ...
yalnız kalmak istiyorum
robinson crusoe luğum tuttu, imkanı yok kimse beni göremiycek
rahat rahat kendime ait sahilimde denize giricem:KK16:

lüx de aramıyorum, şu denize girme kısmı hallolsa herhangi bir yerde kalabiliriz
havuza katiyen girmeyiz çünkü

kızlar size bi tatil köyü sölicem harika bi yer 9 gün sonra gidiyorummm :KK62: :KK62: :KK62: orası harika bence havuzu var kadınlara ve erkeklere ayrı havuzda müzik var kabini ve sanırım tuvaletide vardı denizde kadınlara ayrı plaj var ama orası biraz taşlı denizin diğer kısmında erkeklere sabah akşam kadınlara yani ikindi vakti gibi kadınlar denize girerken etrafı bişeylerle örtüyolar sabah akşam ve öğle yemeği var artık sanırım öğle yemeği fast food olmuş :nazar: daha fazla bilgiyi internetten bulabilirsin cnm ama birazcık pahalı :26: ve ayrıca havuzun harika bi kaydırağı var :KK1: mutlaka intten araştırmalısın :KK62: bazı fotolarında kendi gözükmüyo internette kaydırağı sarı ve yukarısında kadınlara özel akşamları disko gibi bi yer var :KK1:

Son düzenleme:
2011 yılında da yeniliklerimiz devam etmektedir. siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti bir görev bilmiş güler yüzünden ödün vermeyen personelimizle bu yılda sizleri bekliyoruz.

Sahip olduğumuz değerlerimizi yaşatmayı bilen nadir tesislerdeniz ve bunu hep koruyup kollayacağız.

Bayanlar plajı haricindeki tesisin önündeki büyük plaj bay ve bayanlara dönüşümlü olarak (yarım gün baylar yarım gün bayanlar) hizmet vermeye devam edecektir. ayrıca bayanlara ait özel etrafı kapalı kaydıraklı havuzumuz ve baylara özel ikinci havuzumuz ile plajımız örf ve adetlerimize uygun denize girme imkanı sağlamaktadır.

Ayrıca sahil şeridimizde bu yıl tekrardan iskelemizi kuracağız.

Bildiğiniz gibi sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri zengin açık büfe olarak sizlere sunulmaktadır. Öğle yemekleri ise 4 çeşit (self servis) yeni yapılan Fast Food yerimizden dilediğiniz şekilde alabilirsiniz. Bu yıl da amacımız tatlı dil, güleryüz ile sizleri daha çok memnun etmektir.

Yıllardır olduğu gibi bu yıl da amacımız tatlı dil ve güleryüz ile sizleri daha çok memnun etmektir.

Tatil köyümüzün kapasitesi 70 oda olduğundan rezervasyonlarınızı yer bulabilmeniz açısından erkenden yaptırmanızda fayda vardır. Ön ödemeler fiyat listesinde gördüğünüz gibi Halk bankası Çeşme şubesindeki hesap numaralarımıza yapılır.

Doğanın yemyeşil güzelliği içinde pırl pırıl denizi olan bu ortamda huzurlu bir tatil için sizleri bekliyoruz.

Hepinize sağlık ve afiyetler diler, allaha emanet olmanızı niyaz ederim.

cnm sana siteden bilgiler getirdim inş yararına dokunmuştur :21:

kim ne derse yalan demiş arkadaşım..Capris palas harika..haziran ayı ordaydık ailemle ve ilk kez gitdik bizde...böyle rahatlık görmedim..hizmetleri dersen öyle..Allah bin kere razı olsun..pire gibi çalışıyolar o garsonlar..24 saat açık büfe nedemek...her taraf pırıl pırıl..
Seneye 15 gnlk ayarlıycaz nasipse...havuzda tanştığım bir hnm Alanya bera otelide çok methetdi..
Erdekde ocaklarda orkinyosa gitdik 4, 5 yıl önce bak orayı hiç tavsiye etmem..havuz falan hikaye..tuvalet mescid çok eksik var..zaten rüzgarı başlı başına maşaAllah...
Bayram için şimdi gökçeadaya gidicez..orasıda çok sessiz ve biz tesettürlülr için sakin girilbileck ortammış..pansiyonlar varmış günlük 85 tl diye dediler arkdaşlar gçen yıl gtmşler..

X