Tesettürlüler İçin Tatil Mekanı, Kiralık Ev vs

Malesef, 2009 yılında böyle bişeyi duymamıstım fakat 2010 sezonundan itibaren bir çok otelde yasak olduğunu ögrendim yinede gitmeden telefon ile sorulabilir. Cok büyük otellerde villaya özel havuzlarda belki girilebilir ama bi yazlık parasını 1 hafta için dökmek gerekiyor :KK37:
İşin saçma olan kısmı ise gelen arap turistlerin kıyafetle girmesi yada pis rusların dus almadan girmesi.. Görüntü denmiyor da hijyen deniyor.. Bu arada bu yasaklar havuz için deniz için değil bende şort bikini üstü ile giriyorum ama 1 haftada havuza 3 kere girmem denizi tercih ediyorum ne kdr temiz olursa olsun her yanım sivilce oluyo :)

Nasıl yani türklere haşema yasak ama araplara kıyafet serbest mi yani :KK53: Ya böyle saçma şey olmaz arkadaş...Ben balayı oteli olarak cornelia deluxe oteli seçtim ama bakalım orda nasıl...Yine benim gideceğim otelin standardında başka bi otelde balayı yapan bi arkadaş orda her havuzda haşemanın serbest olduğunu söylemişti...İnşallah yoktur valla kavga ederim bu ne saçma bi ayrımcılık böyle..:KK47::KK47:

Hiç kendinizi kötü duruma düşürmeyin bence,çünkü bu doğru,
geçen yıl böyle bir aileyi böyle bir otelden atmışlardı da haberlere konu olmuşlardı,
sonuçta farklı alternatifte oteller varken,gidip oralarda keyfinizi kaçırmanın alemi yok bence..

İnterneti hatim ettim yok ne keseme ne gönlüme uyan bir tatil yeri. En sonda cebi yakan yerleri bırakıp mütevazi bir ev apart pansiyon ne olursa olsun bulup şideceğim dedim . bir emlak sitesinde (tahmin ettiğiniz o meşhur site) resimlerini gördüm. Burası bir apart.Mutfagı wc si oturma odası yatak odsı olan 8 apartlı bir yer. Ama yeme içme size ait. yemek yapmanız için herşey var.yakında pidecei tansaş bakkal var. televizyon o bilmem kaç yıldızlı otallerde bile tüplü tv varken burda lcd.çamaşı makinası ocak buzdabı var. tam aile yeri. apartta 5 lişi kalabiliyor. Pansiyon sahibi şeker amcanın kanına girerseniz size ek yatak verebilir. Zaten emekli bir karı koca işletiyor. apart başı günlük 80 tl.kişi sayısı değil yani.sadece güneş enerjisinden su aldığı için çok geç vakitte sıcak su kalmıyor. yazın soğuk suylada yıkandığımız için çok sorun olmadı.Sivrisinek yok.bu bizim için öç
çok önemli.ama yinede her yıl değişebiliyomuş.prize takılanlardan alın derim. klima yok diye önce gitmesek mi dedik.ama öle rüzgarlı ılık ılık geceleri pikelere dolanıp yattık. Deniz 3 dakka yürüyerek. Çok kalabalık bir bölge değil. zaten orda sahilde askeri bir tesis için plajın arkası kapatılmış. orda pansiyon vs olmadığından plaj daha sakin. askeriye dediysem sadece kuru bina. kimse yok. 15 senede açılmazmış orası.deniz kestanesi ayak değen yerlerde tek tük. boyunuzu geçen yerlerde olduğundan onlara da basma ihtimaliniz yok. ben haşemayla eşim ve oğlumla gittim. haşemalılar bizim tarafta toplanınca otomatik bir akım oluyor herkes oraya toplanınca diğerleride rahat rahat güneşlenmek için uzaklaşıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor. adı bormel gibi bişeydi.
e bundan iyisi bu paray şamda kayısı....:KK55:

İnterneti hatim ettim yok ne keseme ne gönlüme uyan bir tatil yeri. En sonda cebi yakan yerleri bırakıp mütevazi bir ev apart pansiyon ne olursa olsun bulup şideceğim dedim . bir emlak sitesinde (tahmin ettiğiniz o meşhur site) resimlerini gördüm. Burası bir apart.Mutfagı wc si oturma odası yatak odsı olan 8 apartlı bir yer. Ama yeme içme size ait. yemek yapmanız için herşey var.yakında pidecei tansaş bakkal var. televizyon o bilmem kaç yıldızlı otallerde bile tüplü tv varken burda lcd.çamaşı makinası ocak buzdabı var. tam aile yeri. apartta 5 lişi kalabiliyor. Pansiyon sahibi şeker amcanın kanına girerseniz size ek yatak verebilir. Zaten emekli bir karı koca işletiyor. apart başı günlük 80 tl.kişi sayısı değil yani.sadece güneş enerjisinden su aldığı için çok geç vakitte sıcak su kalmıyor. yazın soğuk suylada yıkandığımız için çok sorun olmadı.Sivrisinek yok.bu bizim için öç
çok önemli.ama yinede her yıl değişebiliyomuş.prize takılanlardan alın derim. klima yok diye önce gitmesek mi dedik.ama öle rüzgarlı ılık ılık geceleri pikelere dolanıp yattık. Deniz 3 dakka yürüyerek. Çok kalabalık bir bölge değil. zaten orda sahilde askeri bir tesis için plajın arkası kapatılmış. orda pansiyon vs olmadığından plaj daha sakin. askeriye dediysem sadece kuru bina. kimse yok. 15 senede açılmazmış orası.deniz kestanesi ayak değen yerlerde tek tük. boyunuzu geçen yerlerde olduğundan onlara da basma ihtimaliniz yok. ben haşemayla eşim ve oğlumla gittim. haşemalılar bizim tarafta toplanınca otomatik bir akım oluyor herkes oraya toplanınca diğerleride rahat rahat güneşlenmek için uzaklaşıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor. adı bormel gibi bişeydi.
acaba memnun kadınız mı gittiğiniz yerden..bende gitmeyi düşünüyorum..gidip gördüyseniz deneyimlerinizi ansıl bi yer olduğunu anlatırmısnız..çok teşkür ederim..

Geçen bu sitede okumuştum da ilgilenmediğim için bakmamıştım. Aradım senin için buldum. Muhafazakar ailelere korunaklı havuzlu villa kiraya veren bi adam varmış. Reklam amaçlı üyelik...

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar korunaklı havuz nasıl oluyor? tarif eder misinz?
bu arada ne güzel konu dedim ama konuyu zaten ben açmışım:) :KK1:

tam olarak nerede ve ismini de yazar mısınız pansiyonun

geçen yıl antalya grand akça otele gittik zaten yeni açılmış dört yıldızlı bir otel.fiyatları adenya veya caprisin yarısı kadar yani oldukça ekonomik..çok memnun kaldık odalar çok temiz otel teniz,çalışanlar ilgili..bayanlara ayrı havuzu var baya büyük kaydırakta mevcut.sabah öğle akşam yemek dahil,gözleme istediğin saatte ücretsiz. beş çayında kek vs var ücretsiz.onun haricinde sahilde ücretsiz içecek servisi var.sahil otele yürüyerek beş dakika filan.plaj ortak.eşimle plajda vakit geçirdik bazen havuza takıldım.akşamları olan animasyonlarda eğlenceli. bu yıl başka bir otel deneyeyim dedim ama çoğu otelin yorumları kötü yorumu iyi olan otellerde çok çok pahalı.reklam yazısı gibi oldu valla. kısacası tavsiye ederim.

kızlar size bi tatil köyü sölicem harika bi yer 9 gün sonra gidiyorummm :KK62: :KK62: :KK62: orası harika bence havuzu var kadınlara ve erkeklere ayrı havuzda müzik var kabini ve sanırım tuvaletide vardı denizde kadınlara ayrı plaj var ama orası biraz taşlı denizin diğer kısmında erkeklere sabah akşam kadınlara yani ikindi vakti gibi kadınlar denize girerken etrafı bişeylerle örtüyolar sabah akşam ve öğle yemeği var artık sanırım öğle yemeği fast food olmuş :nazar: daha fazla bilgiyi internetten bulabilirsin cnm ama birazcık pahalı :26: ve ayrıca havuzun harika bi kaydırağı var :KK1: mutlaka intten araştırmalısın :KK62: bazı fotolarında kendi gözükmüyo internette kaydırağı sarı ve yukarısında kadınlara özel akşamları disko gibi bi yer var :KK1:

Neresi olduğunu da yaabilirmisin ben isim göremedim yasak mı yoksa?

Tam konuya denk gelmişim ben de antalya taraflarında balayı oteli arıyorum :KK1: Bu gidişle gidecem bi otele kimseyi sallamadan denize de giircem havuza da...Ama haşemayla öcü gibi görünecem galiba:KK9: Büyük otellerde yani dindar olmayan otellerde haşemayla havuza girilir mi acaba yasak falan değildir demi arkadaşlar??

Haşemayla havuza girmek yasak değil artık.Ben yalovaya gittiğimde havuzada girdik ayrıca florya ya havuza gidiyorum orda da serbest özellikle yoksa haşeman haşema satıyorlar.
Ayrıca Cprce Palaca didim de öyle bilmiyorum belki daha complex ve lüks yerlerde yasak sa ama zannetmiyorum.sadece sahuna da haşema giyemiyorsun zaten oda zor olur senin için:nazar:

arkadaşım eger ıstanbuldaysan idoyla yalovaya gel ordan esenkoye gec tesetturlu bayanlar ıcın plajlar var denızı tertemız ayrıca hep bayanlar calısıyor.ıstersen evden koca bır canta yıyecek ıcecek getır kendın ye ıstersen bufeden al.agaclık alanıda var hamak kur kılım ser ıstersen sezlongda guneslen ben oructan once gıttım harıkaydı ama cok kalabalıktı.sımdı nasıl olur bılmıyorum ama kadınlar matınesı gıbıydı .bı grub son ses muzık oryantel oynuyor bı kısım mescıdde namazını kılıyor cok hostu denemenızı tavsıye ederım.gırısler sezlonglar semsıyeler 3 er tl idi ıyı tatıller:KK66::KK66::KK66:

bizim orda yazlik var. O plaj da cok iyi :) reis

Ama ben diger plajin sahipleriyle samimi oldugundan dolayi ona gidiyorm. Yani ozgure.

capris otel var didimde sanırım

Meraba arkaslar ben buyaz kayinvalidem ve annemle tatil yapmayi dusunuyorum kadin kadina :) yalovada tavsiye ettiginiz tatil koyu neresi pansiyon da kalmayi dusunuyoruz butvede onemli bildiginiz biyer varmi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hüsnüzan Grand Akça otelini bende araştırdım gerçekten fiyatları diğer otellere göre uygun plaj peki nasıl? ?kumu güzel mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkese selamlar
tesettürlü bayanların gidebileceği sakin, meraklı gözlerden uzak bir tatil mekanı arıyoruz
tatil köyü istemiyoruz aslında
çünkü kimsenin olmamasını arzu ediyorum, bilmiyorum çok mu zor bir hayal ama sahilinde kimsenin olmadıgı bir mekan bulabilir miyim?
kiraya verilen evler vs oluyor,
öyle biryer bulabilirsek bayramda veya hemen sonrasında ailemle gitmeyi düşünüyorum

denizi ve güneşi çok seviyorum
tatil köyleri ,oteller kalabalık oluyor,hem de plajda çok insan oluyor rahat edemiyoruz
havuz sevmiyorum illa deniz olacak

lütfen yardımcı olabilecek biri varsa bana özelden veya buraya yazarak ulassın

Ben 2012 eylül ayında balayına antalyada ADENYA OTELe gitmiştim 5 yıldızlı bi otel herşey dahil. bayanlara ait ayrıca plajı var ve sahili kum deniz seven biri olarak benim için şarttı 😁 çooookk memnun kaldım ve harika bi balayı geçirdim. Araştırmanı tavsiye ederim. 👍

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba

sanırım burada okumuştum küçük bungalov tarzı evler varmış bir sahilde, kiralık

ama tenha rahatsız edilmeyeceğimiz gibiymiş, neresi oldugunu bilen var mı? ben de otel istemiyorum

havuz da rahatsız ediyor denize girmek istiyorum , kadınların cok oldugu yerde dedikodu çok.. bıktım..

X