Gebeliğe Hazırlık Testere Dişli Aslan Pençesi MUCİZESİ

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin inşallah hep hayırlı olanı Salih olanı diledim Rabbim den diyorum ondan bu geç geliş zor olan güzel olandır sabr en güzel mükafatı hak eder inşallah 💕💕💕😇😇😇

İnşallah kardeşim inşaAllah ne güzel dedin 🌸

Rabbimiz çok merhamet sahibidir
Kim bilir hangi günahımız engel oluyor yada Rabbimiz bize acıdığı için vermiyor bekletiyor bilemiyoruz 💌

İnşallah kardeşim inşaAllah ne güzel dedin 🌸

Rabbimiz çok merhamet sahibidir
Kim bilir hangi günahımız engel oluyor yada Rabbimiz bize acıdığı için vermiyor bekletiyor bilemiyoruz

şüphesiz herşey RABBİM den geldiği sürece şükür ve hamd ederiz Elhamdülillah bizim için neyin hayırlı neyin şer olduğunu bilen tek olan herseyden münezzeh olan Allah'tır..... sizin gibi insanlarin ilmini artırsın inşallah

Bende kullandım adetim duzenlidr fakt sancılı olur o ay sancim hiç yoktu yumurtlamam da erken oldu ama gebelik olmadı Allah gönlüne göre versin inşallah sizlere vesile olur

Yaa maşallah maşallah
Bunları karıştırıyor muydun canım
Nasıl yapıyorsun bizede tarifini verir misin 😍

Testere dişli aslan pençesi
Çoban Çantası
Civan perçemi

2.5 bardak klorsuz suya hepsinden birer tutam atıp altını açıyorsunuz.
1-2 dk kaynayınca kapatıp ağzı kapalı 5-10 dk demleyip sabah akşam aç karnına içiyorsunuz.

Adetin 1. Günü başlanıp 15 gün düzenli içilecek.

Takviye olarak süt maydonoz buharı ve ovulasyon testi tavsiyem.

Testere dişli aslan pençesi
Çoban Çantası
Civan perçemi

2.5 bardak klorsuz suya hepsinden birer tutam atıp altını açıyorsunuz.
1-2 dk kaynayınca kapatıp ağzı kapalı 5-10 dk demleyip sabah akşam aç karnına içiyorsunuz.

Adetin 1. Günü başlanıp 15 gün düzenli içilecek.

Takviye olarak süt maydonoz buharı ve ovulasyon testi tavsiyem.

Bu bittikten sonra bide karşım olarak denerim olmadı
Tarif için çok sağol canımm 🤗🤗

Herkese hayırlı sabahlaaarr😍😍

Kızlar adetim bitti sayılır
Çene bölgemde iki tane sivilce çıktı biri iltihaplı gibi çok büyük değil

Çene bölgesinde çıkan sivilceler hormonlarla ilgili diye biliyorum
dedim acaba çay tedavi etmeye mi başladı ne dersiniz ☺🙂🤗🙄

Ben geçen sene keşfettim. Pcosla uğraştığım ve yeni düşük yaptığım sıra aktar tavyesiyle içmeye başladım. Ben aşılamayla hamile kalmıştım adetlerim çok düzensizdi. Aslan pençesine başladım 2. Ay kimyasal gebelik yaşadım. Kısmet değilmiş. Tedavi görüyorum bebek için. Ama aslan pençesinden sonra adetlerim düzene girdi. Yumurtlama ilaçları kullandığım aylarda olan akıntıyla aynı derecede yumurtlama akıntısı oluyor.

Ben geçen sene keşfettim. Pcosla uğraştığım ve yeni düşük yaptığım sıra aktar tavyesiyle içmeye başladım. Ben aşılamayla hamile kalmıştım adetlerim çok düzensizdi. Aslan pençesine başladım 2. Ay kimyasal gebelik yaşadım. Kısmet değilmiş. Tedavi görüyorum bebek için. Ama aslan pençesinden sonra adetlerim düzene girdi. Yumurtlama ilaçları kullandığım aylarda olan akıntıyla aynı derecede yumurtlama akıntısı oluyor.

İnşallah tedavin olumlu sonuçlanır canım 😊

Benim adet düzensizliğim elhamdülillah yok
Bi bu ay çok gecikme yaşadım 10 gün kadr
Ama geçmiş yıllardan hormon dengesizliğim vardı yaklaşık 7 yıl önce yaptırmıştım şimdi ne durımda bilmiyorım inşallah bemim de hormonlarımı dengelemesi için vesile olur 😊

Canım hormon dengesizliğin varsa destek olarak içebilirsin
ama yşnede bi araştır

Famera yumurta çatlatmak için mi kullanılıyordu ?
Aslında bir hormon dengesizliğim yok 2.5 yıl oldu hamile kalamıyorum. Femarayı da yumurta geliştirici olarak verdi bir ay kullandım regli oldum gebelik yok.

X