Testime bakar mısınız

Yaa çok sevindim hayırlı olsun ❤️ Umarım gebeliğiniz rahat geçer. Teşekkür ederim cevabınız için inşallah pozitiftir. Bende ne olur ne olmaz almıştım 21 ine randevu😊 21 ine kadar test yapıcam bi kaç defa pozitif çıkarsa gideceğim bende kontrole🥰 inşallah amin
Guzelll haberlerini bekliyorumm.❤️

Merhabalar
Yine bir soru sormak istiyorum. Çocuk istiyoruz. O yüzden geçen ay test yaptığımda çok sonradan ikinci çizgi çıkmıştı ama gebelik yoktu. Bu ayda devam ettik. 4-5 gün önce göğüs hassiyetim başladı ama her ay regl im yaklaştığında olduğu için çok ihtimal vermedim. Daha sonra sol bacak ağrısı ve kasık ağrım başladı ama sürekli değil ara ara. Bi anda sancı gibi. Afedersiniz bir kaç gündür kabızlık başladı. Erken gebelik testine para vermek istemiyorum çünkü ya bozuk çıkıyor yada yanlış gösteriyor o yüzden kaset test aldım. Çokkk silik bi çizgi çıktı yani resimde tam belli bile olmuyor. Böyle bir şey yaşayan oldu mu? Bu arada adetime 3 gün var. Fotoğrafı ekliyorum.
Merhaba sanırım sizinle hemen hemen aynıyız. Ben yeni evli sayılırım 6 ay oldu, bu ay denedik ve bu ayın 1 inde yumurtlama günümdü öncesini sonrasını değerlendirdik. Bugün benim adet günüm ve olmadım dün test yapmıştım sizin testiniz gibi çıktı silik 4.,5 gündür sanki adet olacakmış gibi ağrım var akıntı geliyor adet oldum sanıyorum bakıyorum sarı renkte akıntı bacaklarıma çok nadir ağrı giriyor sanki spor yapmışım gibi normalde ben adet olduğum gün ağrıyla beraber kırmızılar gelir ama 5 gün önceden ağrı başlamaz. Yarın test yapacağım hakkımızda hayırlısı olur umarım inşallah hamilesinizdir. Test sonucunu yazarım

Yaa çok teşekkür ederim❤️ Bi kere hamile kalmışsın sonuçta iyi tarafından bak. Bir daha yine olur bence. Moralini hep yüksek tut. Bütün evliliklerde her konuda ortak noktada buluşulamıyor maalesef. Hevesli olması çok güzel. yıllarca tedavi görüp tedaviyi kestiği anda hamile kalanlar bile var. Bence en önemlisi moral ve psikoloji. Bende böyle konuşuyorum ama en ufak bi belirtide acaba mı diyorum 😂 çok iyi anlıyorum seni beni de tedirgin eden şey pcosumun olması. Herkes de bir şeyler oluyor maalesef. Eşimin teyzesinin oğlu nun 4 yıl sonra oldu hiç bir problemleri olmadığı halde. O yüzden aslında boşuna takıyoruz kafaya hiç ummadığımız bi anda güzel haberi alacağız çünkü 🌸
Canim çok teşekkür ederim tez zmanda hepimizin yüzünü güldürsün Allah'ım... vitanmin vs neler kullanıyorsun ben folik asit kullaniyorum ocaktan beri doktorum hamile kalınca vermişti bende bırakmadım hala kullaniyorum . Balik yağı kullaniyorum acean marka aldim . Kendimce iste beslenme falan nelere dikkat ediyirsun
Merhabalar
Yine bir soru sormak istiyorum. Çocuk istiyoruz. O yüzden geçen ay test yaptığımda çok sonradan ikinci çizgi çıkmıştı ama gebelik yoktu. Bu ayda devam ettik. 4-5 gün önce göğüs hassiyetim başladı ama her ay regl im yaklaştığında olduğu için çok ihtimal vermedim. Daha sonra sol bacak ağrısı ve kasık ağrım başladı ama sürekli değil ara ara. Bi anda sancı gibi. Afedersiniz bir kaç gündür kabızlık başladı. Erken gebelik testine para vermek istemiyorum çünkü ya bozuk çıkıyor yada yanlış gösteriyor o yüzden kaset test aldım. Çokkk silik bi çizgi çıktı yani resimde tam belli bile olmuyor. Böyle bir şey yaşayan oldu mu? Bu arada adetime 3 gün var. Fotoğrafı ekliyorum.

Hayirli haberlerini bekliyorum Inşallah hamilesindir canım dua edelim 🤲😊😁 rabbim hepimizin yuzunu güldürsün
Yaaa bence kesin hamilesin 😁😁😁maşallah hayirla saglikla kucağına almak nasip etsin rabbim benimde transferden sora 8.ci gün test yapmıştım 💕 bu şekilde çıkmıştı hamileymişim meyer 😍 erken yapilan pozitifler hep bu şekilde çıkıyor forumlardan okudum çok maaşallah canım hayırlı olsun. 😘😍

Merhabalar
Yeniden kaset test yaptınız mı ? Yarın sabah erkenden yapın ben çizgi gördüm ama bat gelmeden yaptığınız için öyle olabilir, adet tarihinde daha net çıkar ☺️

Yeniden kaset test yaptınız mı ? Yarın sabah erkenden yapın ben çizgi gördüm ama bat gelmeden yaptığınız için öyle olabilir, adet tarihinde daha net çıkar ☺️
Teşekkür ederimmm evet adet tarihimi bekliyorum bende o yüzden 🥰 hatta belki gecikirse gecikmesini bile beklemeyi düşünüyorum yanılmamak için

Yaaa bence kesin hamilesin 😁😁😁maşallah hayirla saglikla kucağına almak nasip etsin rabbim benimde transferden sora 8.ci gün test yapmıştım 💕 bu şekilde çıkmıştı hamileymişim meyer 😍 erken yapilan pozitifler hep bu şekilde çıkıyor forumlardan okudum çok maaşallah canım hayırlı olsun. 😘😍
Yaa inşallah sizide tebrik ederim ❤️🌸 hayırlı olsun çok sevindim

Merhaba sanırım sizinle hemen hemen aynıyız. Ben yeni evli sayılırım 6 ay oldu, bu ay denedik ve bu ayın 1 inde yumurtlama günümdü öncesini sonrasını değerlendirdik. Bugün benim adet günüm ve olmadım dün test yapmıştım sizin testiniz gibi çıktı silik 4.,5 gündür sanki adet olacakmış gibi ağrım var akıntı geliyor adet oldum sanıyorum bakıyorum sarı renkte akıntı bacaklarıma çok nadir ağrı giriyor sanki spor yapmışım gibi normalde ben adet olduğum gün ağrıyla beraber kırmızılar gelir ama 5 gün önceden ağrı başlamaz. Yarın test yapacağım hakkımızda hayırlısı olur umarım inşallah hamilesinizdir. Test sonucunu yazarım
Merhabaaa
Evet benimde birdaz erken başladı adet belirtilerim ama aynı belirtiler olduğu insan bi düşünüyo. İnşallah hayırlı haberleri alırsınız. Teşekkür ederim ❤️

Yaa inşallah sizide tebrik ederim ❤️🌸 hayırlı olsun çok sevindim
Ben kaybettim bebegimi canım 😭😭😭 Önümüzde ki ay doğacaktı yaşasaydı tvde belgesellere bakiyorum diyorum kurdun kuşun bile yavrusu var Allahim banada nasip et annelik duygusunu diye hep dua ediyorum insallah olucak Yazdiysa rabbim bizede analık duygusunu hayatta herşeyi görüyor insan para pul kariyer hepsini gördüm ben hastalık doktorlara ne kadar vaktim var diye sorduğumda 15 günlük ömrün bile var dediler sonrasi dediğimde doktor acı sekilde bakti yüzüme ne kadar vaktim var dedim veee ölüyordum yanii veee 12 yıldır yaşıyorum Rabbim ol diyor oluveriyor demem o ki inançlı olmamiz lazım Allah'a dayan kimseye değil hayatta herşey bizim için hiç birşey dünyanin sonu değil 🤲🤲😍😘

Merhabalar
Kan verdiniz mi

Merhabalar
Bence hamilesiniz çizgi çok rahat görülüyor

Baksanıza kızlar var mı sizce predictor yaptım 3 gün var adete ama

Eklentiler

• IMG_20220717_173005.jpg
    IMG_20220717_173005.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 334
X