Testin ikinci çizgisi silik gibi

Ogu34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
82
22
adetime şu an ortalama 10 gün var ve ben dün akşam bir test yaptım mide bulantım yüzünden sık sık idrara kalkma olasılığım var onun yüzünden zaten uyuyamıyorum sabahta kalktım akşam yaptığım teste bakayım dedim hafif silik çizgi çıktı görünmeyecek gibi yakından bakınca görülüyor o yüzden adetim de geçsin ondan sonra tekrardan yapacağım sizce hanımlar

Eklentiler

• IMG_7326.jpeg
    IMG_7326.jpeg
    68 KB · Görüntüleme: 228
adetime şu an ortalama 10 gün var ve ben dün akşam bir test yaptım mide bulantım yüzünden sık sık idrara kalkma olasılığım var onun yüzünden zaten uyuyamıyorum sabahta kalktım akşam yaptığım teste bakayım dedim hafif silik çizgi çıktı görünmeyecek gibi yakından bakınca görülüyor o yüzden adetim de geçsin ondan sonra tekrardan yapacağım sizce hanımlar
Ben bişey göremedim ışık çok yansıma yapmış

Tekrar yapın kuruma çizgisi olabilir

Tekrar yapın kuruma çizgisi olabilir
Biraz beklicem adet günüme kadar bide arkadaşlar bir sorum daha var ben ilk bebeğimi sezaryenle getirdim ve dikişlerden dolayı 2 gebelik te sezeryan olur ve dıkişler patlar mı Pki bir bilgisi olan var mı

Reglinize 10gün var daha çok erken varsa silik bile cikmaz ! Dollenme yerlesme ortalama 7gün sürüyor.. 4gün once yumurtlamis olsaniz yerlesmeden test yapmis oldunuz oldu.. reglinize 2gun kala veya 2gun geçikince tekrarlayın umarim hayrli haberlerimiz olur 🤲🏻👩🏼‍🍼

Reglinize 10gün var daha çok erken varsa silik bile cikmaz ! Dollenme yerlesme ortalama 7gün sürüyor.. 4gün once yumurtlamis olsaniz yerlesmeden test yapmis oldunuz oldu.. reglinize 2gun kala veya 2gun geçikince tekrarlayın umarim hayrli haberlerimiz olur 🤲🏻👩🏼‍🍼
Teşekkür ederim yorumunuz için regle 2,3 gün kala test yapsam sorun olur mu 🤩 yada reglim gecikme olursa yapım

Teşekkür ederim yorumunuz için regle 2,3 gün kala test yapsam sorun olur mu 🤩 yada reglim gecikme olursa yapım

Evet regline 2gun kala veya 2gun gecikirseniz net gorunur icinize sinmezse mutlka kandan baktirin daha net olur hayrli haberlerimiz olsun 👩🏼‍🍼👣🤲🏻

Evet regline 2gun kala veya 2gun gecikirseniz net gorunur icinize sinmezse mutlka kandan baktirin daha net olur hayrli haberlerimiz olsun 👩🏼‍🍼👣🤲🏻
Allah razı olsun dualarınız eksik etmeyin inşallah
Olmazsa öyle yapayım bir de benim mideyi yanma var şu an neden böyleyim bilmiyorum çok kötü midem yanma var şuan ne içersem için fayda etmiyor atıyorum ve hem de yanıyor boğazım

Allah razı olsun dualarınız eksik etmeyin inşallah
Olmazsa öyle yapayım bir de benim mideyi yanma var şu an neden böyleyim bilmiyorum çok kötü midem yanma var şuan ne içersem için fayda etmiyor atıyorum ve hem de yanıyor boğazım

Grip falan mi olcaksiniz belki buara salgin var dikkat edin sende eksik etme insallh hayrli haberlerimiz olur 👩🏼‍🍼👣🤲🏻

Grip falan mi olcaksiniz belki buara salgin var dikkat edin sende eksik etme insallh hayrli haberlerimiz olur 👩🏼‍🍼👣🤲🏻
Bugün pazar olduğu için yapmadım ama bugün iki taraflı bel ağrım çok fazla var ne karnımın alt tarafında ağrı var bir de kabızlığım var ishalim var yarın yapmayı düşünüyorum ya da reglimin gecikmesini beklerim olmazsa
Tabi bilmiyorum şu an döngümün 13. günü 9 günde adetim var acaba erken gebelik testi yapsam çıkar mı yarın

Sonucunuz ne oldu
Testi yaptım erken gebelik testi yaptım dokuz gün benim adetime var negatif çıktı yani tek çizgi çıktı bilemedim acaba erken yaptım diye mi öyle çıktı bir de adetime 5.4 gün kala yapacağım tekrar dan 👀😞

Testi yaptım erken gebelik testi yaptım dokuz gün benim adetime var negatif çıktı yani tek çizgi çıktı bilemedim acaba erken yaptım diye mi öyle çıktı bir de adetime 5.4 gün kala yapacağım tekrar dan 👀😞
Adetinize yakın yapın daha çok erken

Sabah test yaptırdım bişey çıkmadı ve az önce yaptım silik çıktı sizde bakabilir misiniz acaba adetime 8 gün var ve bazı belirtiler var bnde anne olduğum için hissediyorum bn

Eklentiler

• IMG_7418.jpeg
    IMG_7418.jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 145
  • IMG_7415.jpeg
    IMG_7415.jpeg
    71,7 KB · Görüntüleme: 146
X