tevfik sözen burun ameliyatı ve yüze yağ enjeksiyonu

Merhaba ben Tevfik bey e 20 Ocak ya ameliyat oldum,ve olumsuz yorumları okudukça ağzım açık kaldı gerçekten.
Kesinlikle işinde çok titiz,hastası ile çok ilgili,iletişimi çok kuvvetli bir dr.
Ameliyat olduktan sonra gün gün foto isteyip süreç hakkında bilgilendiriyor sizi.hatta bazen ben foto atmayı unutuyordum kendisi msj atıp neden foto atmadın diye soruyordu.karsımızdaki suçlamadan önce lütfen kendimize dönüp bakalım.sorun bizim tavrımızdan kaynaklı olabilir mi?
Ben burnumu kalkık istemedim ve sizin istemeğinizi hiçbir şey yapmıyor
Süreç hakkında da Bilgi sahibi olmak lazım biraz,benim ailemde estetik ameliyat olan yakınlarım vardı nelerle karşılaşacağımı biliyordum,bazılarımız ameliyattan çıkar çıkmaz hersey süper olsun istiyor,bu birazda bünyeyle derinizin yapısı ile ilgili
Benim derim orta kalınmış.1.5 ay olunca kontrole gittim benim burnum hala şişken,3 hafta önce ameliyat olan bir kız geldi,kendisi söylemese asla 3 hafta önce ameliyat olduğuna inanmazdım

Tevfik Beyle bugün kısa konuştuk.Covid günlerinde online olarak.Bir daha ne zaman görüşürüz bilemiyorum.
Tek görüşmede söyleyebileceğim iletişimi kuvvetli. Burnumla ilgili detaylı görüşebileceğimiz günler dileğiyle o halde.

Best of luck, stay safe and healthy.
TUG

X