tevfik sözen burun ameliyatı ve yüze yağ enjeksiyonu

bende ilk ameliyatımı tevfik beye oldum herkes iyi yorum yaptığı için hızlı bir karar verdim ama sonra çok pişman oldum burun fazlasıyla uzun kaldı ve hafif belli olan yamukluk iyice belli oldu abartılacak bişey ollmadığını düzeltebilceğini söyledi lakin konuşma tarzı fazlasıyla umursamazdı o eski güleryüzlü doktorumu tanıyamadım tekrar başka bi dotora gittiğimde burun ucundaki kıkırdak yanlış yerleştirildiği için kemikleşme yapmış dedi 5 gün önce başka bi doktora revizyon oldum ve şu an herşey yolunda ameliyat olmadan herkesin 2 kere düşünmesini isterim

bende ilk ameliyatımı tevfik beye oldum herkes iyi yorum yaptığı için hızlı bir karar verdim ama sonra çok pişman oldum burun fazlasıyla uzun kaldı ve hafif belli olan yamukluk iyice belli oldu abartılacak bişey ollmadığını düzeltebilceğini söyledi lakin konuşma tarzı fazlasıyla umursamazdı o eski güleryüzlü doktorumu tanıyamadım tekrar başka bi dotora gittiğimde burun ucundaki kıkırdak yanlış yerleştirildiği için kemikleşme yapmış dedi 5 gün önce başka bi doktora revizyon oldum ve şu an herşey yolunda ameliyat olmadan herkesin 2 kere düşünmesini isterim
Merhaba lar ..ne guzel halletmissiniz benim merak ettigim 6 bin 7 bin falan diyorlar tevfik bey in burun ameliyatlarina benim bildigim kadaryla arastirma hastanelerinin fiks bir fiyati olur..ameliyatlar icin acaba unvan veya farkli nedenlerdenmi bu fiyat odeniyor..

Herkese merhaba. Ben 1 ay önce Tevfik Sözen'de hem burun ameliyatı oldum hem de ameliyat sırasında göz altı, yanak ve dudağa yağ enjeksiyonu yaptırdım. Doktor seçerken en çok bu siteye bakmıştım o yüzden başarılı bir ameliyat sonrasında buraya yazıp sizlere de yardımcı olmak istedim. İzmir'de oturuyorum ancak internetten güzel yorumları görünce ameliyat için Ankara hacettepe hastanesine gittim. İyi ki de gitmişim.

İlk olarak burun ameliyatımı anlatayım. Daha önceden başka bir doktorda burun ameliyatı geçirmiştim ancak başarısızdı. Asimetrikti, hala kemerli ve sağa doğru yamuk duruyordu. Ankara'ya muayene için gittiğimde doktor bey göz altlarımın çökük olduğundan, bütünlüğü sağlamak amacıyla yağ enjeksiyonu da yapabileceğinden bahsetti. Çok sevinmiştim çünkü gerçekten göz altlarım aşırı çökük duruyordu ve zaten yaptırmayı düşünüyordum. Muayeneden memnun ayrıldım ve hemen ameliyat olmak istedim. Çünkü gerçekten ilgili, mantıklı açıklamalar yapan, sempatik bir doktor. İnsanın aklında soru işaretleri bırakmıyor. En önemlisi önceden ameliyat geçirmiş biri olarak, doktorun ilgili olması çok önemliydi benim için. Ameliyat çok başarılıydı. Benim cildim fazla ödem tuttuğundan şişkinliklerim fazlaydı. Ama bir kaç gün içinde hemen iyileşmeye başladım. Şuan 1 ay oldu hala burnum şiş ama şiş halini bile o kadar çok seviyorum ki. Şekli çok hoşuma gitti ve nefes alış verişlerim çok iyi. Ayrıca doktor kesinlikle sizi diğer doktorlar gibi ameliyattan sonra yalnız bırakmıyor. Durumumu kontrol etmesi ve sürekli bilgi alması benim açımdan başarısının yanında çok büyük bir artı.

Yağ enjeksiyonu için göbeğimden yağ alındı ve o da çok güzel oldu. Öyle balon gibi şişmiş surat ve dudak değil; gerçekten doğal duran hatlarıyla çok güzel sonuçlar elde ettim. İlk günler yağ enjeksiyonu da şişlik yapıyor bir kaç gün içinde şeklini belli ediyor. Göz altlarım ve yanaklarım daha dolgun ve daha genç görünüyor. Dudaklarım eskiden ince ve şekilsizdi. sürekli dudak kalemi kullanırdım. Ama yağ enjeksiyonundan beri gerek duymuyorum. Şekli çok güzel oldu. Tabi dudak çok hareketli bir bölge olduğundan diğer bölgelere göre daha çabuk eriyor. Şuan % 30-40 civarı kaldı. Ama göz altlarım çok çok az eridi. Yağ enjeksiyonu yapılan bölgelerde cildim parlak ve pürüzsüz.

Kısacası aşırı memnun olduğum, her işleminden ayrı memnun kaldığım bir doktor. 1 ay sonra yurt dışına göç edeceğim ama dudaktaki yağ enjeksiyonunu tekrarlatmak için nerede olursam olayım gideceğim tek doktordur kendisi. Sadece burun ameliyatı değil; yağ enjeksiyonu düşünenler de gidebilir. Fotoğraf görmek isteyenler yazsın, özelden atacağım ve soruları olanlara yardımcı olurum.
Geçmiş olsun.çok merak ettim.yağ enjeksiyonunu bende düşünüyorum.burads okuduğum yorumlar genelde olumsuz kaç ay oldu yaptirali ve ne kadar sürede eriyor

burun amelıyatı ıcın hacettepe 1660 tl estetık ıcın para alıyor gerısı hoca farkı dıye bır mebla nası oluyosa hoca para adı altında ucret alınıyor bılmıyorum... gazıyede gıttım 1500 tl para oduyosun baskada para odemıyorsun.. bence havadan para alınıyor

burun amelıyatı ıcın hacettepe 1660 tl estetık ıcın para alıyor gerısı hoca farkı dıye bır mebla nası oluyosa hoca para adı altında ucret alınıyor bılmıyorum... gazıyede gıttım 1500 tl para oduyosun baskada para odemıyorsun.. bence havadan para alınıyor
Merhaba gazi de hangi işlemi yaptırdınız?
Orada yüz estetiğini güzel yapan dr lar var mı?

var tabi gazide alperen hoca var .. harıka bu konuda..ayrıca tefik bey ilgisiz. tavırları umursaamaz böle azarlar gibi..h,ç begenmedim.

Herkese merhaba. Ben 1 ay önce Tevfik Sözen'de hem burun ameliyatı oldum hem de ameliyat sırasında göz altı, yanak ve dudağa yağ enjeksiyonu yaptırdım. Doktor seçerken en çok bu siteye bakmıştım o yüzden başarılı bir ameliyat sonrasında buraya yazıp sizlere de yardımcı olmak istedim. İzmir'de oturuyorum ancak internetten güzel yorumları görünce ameliyat için Ankara hacettepe hastanesine gittim. İyi ki de gitmişim.

İlk olarak burun ameliyatımı anlatayım. Daha önceden başka bir doktorda burun ameliyatı geçirmiştim ancak başarısızdı. Asimetrikti, hala kemerli ve sağa doğru yamuk duruyordu. Ankara'ya muayene için gittiğimde doktor bey göz altlarımın çökük olduğundan, bütünlüğü sağlamak amacıyla yağ enjeksiyonu da yapabileceğinden bahsetti. Çok sevinmiştim çünkü gerçekten göz altlarım aşırı çökük duruyordu ve zaten yaptırmayı düşünüyordum. Muayeneden memnun ayrıldım ve hemen ameliyat olmak istedim. Çünkü gerçekten ilgili, mantıklı açıklamalar yapan, sempatik bir doktor. İnsanın aklında soru işaretleri bırakmıyor. En önemlisi önceden ameliyat geçirmiş biri olarak, doktorun ilgili olması çok önemliydi benim için. Ameliyat çok başarılıydı. Benim cildim fazla ödem tuttuğundan şişkinliklerim fazlaydı. Ama bir kaç gün içinde hemen iyileşmeye başladım. Şuan 1 ay oldu hala burnum şiş ama şiş halini bile o kadar çok seviyorum ki. Şekli çok hoşuma gitti ve nefes alış verişlerim çok iyi. Ayrıca doktor kesinlikle sizi diğer doktorlar gibi ameliyattan sonra yalnız bırakmıyor. Durumumu kontrol etmesi ve sürekli bilgi alması benim açımdan başarısının yanında çok büyük bir artı.

Yağ enjeksiyonu için göbeğimden yağ alındı ve o da çok güzel oldu. Öyle balon gibi şişmiş surat ve dudak değil; gerçekten doğal duran hatlarıyla çok güzel sonuçlar elde ettim. İlk günler yağ enjeksiyonu da şişlik yapıyor bir kaç gün içinde şeklini belli ediyor. Göz altlarım ve yanaklarım daha dolgun ve daha genç görünüyor. Dudaklarım eskiden ince ve şekilsizdi. sürekli dudak kalemi kullanırdım. Ama yağ enjeksiyonundan beri gerek duymuyorum. Şekli çok güzel oldu. Tabi dudak çok hareketli bir bölge olduğundan diğer bölgelere göre daha çabuk eriyor. Şuan % 30-40 civarı kaldı. Ama göz altlarım çok çok az eridi. Yağ enjeksiyonu yapılan bölgelerde cildim parlak ve pürüzsüz.

Kısacası aşırı memnun olduğum, her işleminden ayrı memnun kaldığım bir doktor. 1 ay sonra yurt dışına göç edeceğim ama dudaktaki yağ enjeksiyonunu tekrarlatmak için nerede olursam olayım gideceğim tek doktordur kendisi. Sadece burun ameliyatı değil; yağ enjeksiyonu düşünenler de gidebilir. Fotoğraf görmek isteyenler yazsın, özelden atacağım ve soruları olanlara yardımcı olurum.
Ben foto istiyorum mumkunse?

Nasıl randevu almam gerekli - estetik olmak değil, hem nefes sorunum var sadece, ben gaziye gittim tıp fak. orda 1500 tl gibi bir fiyat verildi burnun sağ kısım kemikten temizlenecek, nefes problemi düzelecek, hem biraz kemiği üst kısımdan da törpülenmesini istiyorum ama emin değilim, neler yapıldı mesela sizin burununuza, kusura bakmayın sizi bir yoruyorum,
Ameliyat günü hemen veriliyormu

merhaba, gazi üni de estetik cerrahiye mi gittiniz yoksa kbb ye mi? tevfik sözen e ulaşmak çok zor gaziyi düşünebilirm ben de , tavsiye edeceğiniz biri var mı ?

size de özelden fotoğraf atacağım birazdan. sizin de revizyonsa araştırma sırasında göreceksiniz maalesef her yer revizyonu duyunca fiyatta uçacak. 20 bin lirayı duyunca şaşırmıyordum artık. hacettepede diğer doktor 11.000 dedi en ucuzu dediğim gibi tevfik beydi ve doktora değil sadece hastaneye ve medikal ürünlere para ödedim toplamda 7.500 tuttu. birazdan yorum yapan herkese öncesi sonrası fotoğraflarımı atacağım.

merhaba , ben de görebilir miyim öncesi sonrası fotoğraflarınızı? nefes alma problemim var , tevfik beye ulaşmak imkansız :KK43:( ben de mail attım, instagramdan yazdım ama yok asla ulaşamıyorum... :KK43:(( ne yapmalıyım bilmiyorum :KK43:(

Aynen ben de. Mail attım kaç defa. Dönmedi. Hastaneye çıkıp gitsem görüşme imkanım olur mu?daha randevuyu alamıyoruz kim bilir ameliyatı kaç ay sonra oluruz

ben ilk ameliyatımı plastik cerrahında oldum. açıkcası nedense görüştüğüm her plastik cerrahı bana ilgisiz geldi. evet revizyon için fiyatı çok uygun. buarada ben daha yeni ameliyat oldum. yani burnum hala şiş. isteyenleri sosyal medyadan da ekleyebilirim. gidişatı görebilirler. özelden yazmanız yeterli. biraz fazla özelden mesaj var herkese döneceğim sırayla.
Acaba bana da özelden fotoğraf atabilir misiniz hatta instagramdan takipleşsek çok iyi olur Tevfik beyi uzun zamandır araştırıyorum şuan 17 yaşındayım hem nefes alma problemim hem de ciddi derecede burnumda şekil bozukluğu var size 2. Ameliyat olduğu için mi bu ücreti verdi yoksa daha düşük de olabiliyor mu??

Burnumda bir kemik eğriliği mevcuttu ve sol burnumdan nefes almakta zorlanıyordum. Geceleri nefes alamadan uyanıyordum. Tevfik hocayı ilk bulduğumda internetteki yorumları okudum ve "kim bu adam herkes ilah gibi bahsediyor." dedim. "Çok yoğun çalışan ama işini çok seven bir doktor." yorumlarına yürekten katılıyorum. İşini sevmese her hastası ile bu kadar ilgili olamayacağını düşünüyorum. Ameliyatımı oldum ve şişliğim morluğum yok denecek kadar azdı. 1. haftamın sonunda çevremdeki herkes burun ameliyatı olmuş gibi değilsin dedi. 1. ayımı doldurdum ve inanılmaz memnunum. Hem görüntüsel anlamda çok doğal bir burnum oldu hem de derin derin nefes alabiliyorum. Bence doktor seçiminde en önemli olan iletişiminiz. Ameliyat sonrası 1 hafta boyunca her gün morluklarımı ve şişliklerimi takip edebilmek için fotoğraf istedi ve her gün o günün şikayetlerini dinleyip bana çözüm önerileri sundu. Yaşadığım bir çok şeyde hep benden bir adım önde beni uyardı. "Bugün morarma günü korkma çok morarabilirsin" vs. gibi.. Ameliyat sonrası Tevfik Hoca ne derse adım adım hepsini yaşadım. Önceden söylediği için de "acaba bu anormal mi?" yanılgısına hiç düşmedim. Ne zaman arasam açtı (Açamazsa da yoğunluğundan, mutlaka sonra dönüş yaptı), bıkmadan usanmadan bana her şeyin normal olduğunu anlattı. Başka doktorlara burun ameliyatı olan bir çok arkadaşım ameliyat sonrası onlara ulaşamadıklarından dert yanıyordu. Ben ise kafama ne takılsa sordum. Kesinlikle bunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Benim istediğim burnun 1 mm bile dışında bir şey yapmadı. Emeğine, yüreğine sağlık. Gözünüz kapalı kendinizi Tevfik Hoca'ya emanet edebilirsiniz. Kendisi en mükemmelini yapıp sizin takibinizi asla bırakmayacaktır, emin olsun. Sizi sizden fazla düşünür :)

Daenery ben yana yakıla göz altı yağ enjeksiyonu yapacak alnımı burnumu kısacası yaşadığım onca üzüntünün gözyaşının bana bıraktığı fiziksel izleri silmek için doktor arıyordum senin yaptırdığını gördüm çok mutlu oldum en kötü anımda Allah çıkardı belki de. Kore’ye gitmeye çalıştım ama dolar uçunca benim hayaller de uçtu. Tevfik Beyin yağ enjeksiyonu yaptığını yazmışsın. Göz altında topaklanma oldu mu. Ben alın kafa ve yanak şeklimi dolgun yapmak istiyorum eskisi gibi. Bu konuda estetik bakış açısına sahip bir doktora ihtiyacım var. Umarım görürsün mesajımı. Beni izlersen memnun olurum. Vereceğin her türlü bilgiye ihtiyacım var.

4.5 yıl önce Tevfik Bey yaptı ameliyatımı estetik olduğunu ben soylemezsem kimse anlamıyor. Çok doğal ve başarılı bir ameliyatti kendisi de hala çok beğeniyor burnumu :)

X