Tifosi'nin çeyizi...

:nazar::nazar::nazar:Dün oturma odası hariç avizelerimizin siparişini yaptık nişanlımla.
salon avizemiz
$1337014039811.jpg

yatak odası avizemiz
$1337014027556.jpg

mutfak ve koridor için toplam 3 tane aldık aynısından.
$1337014085859.jpg

bir de salona koymak için büyük aynaaa...
$1337014112640.jpg

Son düzenleme:
canım güle güle kullan çok şıklar sana bir sorum olacak aldığın beyaz kutular nasıl sence kullanışlılar mı hangi boylarını aldın nereden ne kadara? Çok mu soru sordum :)

çok beğendim ceyizini, umarım allah çok mutlu eder ve güle güle kullanmak nasıp olur. ben ayaklı mikserinin ve günlük yemek takımının markalarını öğrencektim çok güzel duruyorlar:KK70:

canım çok güzeller hepsinide çok beğendim:)

teşekkürler canım:) :KK19:

canım güle güle kullan çok şıklar sana bir sorum olacak aldığın beyaz kutular nasıl sence kullanışlılar mı hangi boylarını aldın nereden ne kadara? Çok mu soru sordum :)

canım tabiki sorabilirsin. Amaç yardımlaşmak, fikir almak zaten:) o beyaz kutular plastikten yapılmış dürülmüş gibi geliyor. Sanki çok sert karton gibi. Eğer içine koyacağın şeyler çok ağır değilse kullanışlı olabilir sanırım. Kullanmadığım için bir şey diyemedim:KK61:
bir tanesini hepsiburadadan almıştım diğer tümünü de büyük ihtimal dekorekodan almıştım canım. markaları box and box. hepsiburada.comdan aldığımın da bosphorus markası.hatta şimdi gördüm aynı marka ve kutular evim.net de var. hepsini 70 tl gibi bir rakama edindim.

çok beğendim ceyizini, umarım allah çok mutlu eder ve güle güle kullanmak nasıp olur. ben ayaklı mikserinin ve günlük yemek takımının markalarını öğrencektim çok güzel duruyorlar:KK70:

Güzel dileklerin senin için de gerçekleşsin canım. O mikser tefal marka, günlük yemek takımım biri cemile marka(etrafı çizgi çevirili olan) diğeri çiçekli olan ise bievden almıştım canım.

Son düzenleme:

görüntüsü güzel ama ağır bişey taşımak için bana da pek elverişli gelmedi. yine de kendim göreyim test edeyim diyorsan ikea da kesin var eminim de Ankamall koçtaçda da gördüm gibi :26: cepada da bauhaus da sorabilirsin :KK34:

canım aldıkların süper çok güzelde sunmuşsun valla hepsini güle güle kullan:nazar:

Haftasonunda gelinliğimi aldık kızlar. Bedenime karar verdik 10 Haziranda provasına gideceğiz toka, taç, çiçek kese gibi ayrıntılara karar verip, gelinlik üzerinde gerekli düzeltmeleri yapacağız. Dün de gelinlik iç çamaşırlarımı aldık. Bir tek ayakkabısı kaldı. Hepsini çok sevdim:KK16::KK16::nazar: Bugün yarın koyarım resimlerini.

Haftasonunda gelinliğimi aldık kızlar. Bedenime karar verdik 10 Haziranda provasına gideceğiz toka, taç, çiçek kese gibi ayrıntılara karar verip, gelinlik üzerinde gerekli düzeltmeleri yapacağız. Dün de gelinlik iç çamaşırlarımı aldık. Bir tek ayakkabısı kaldı. Hepsini çok sevdim:KK16::KK16::nazar: Bugün yarın koyarım resimlerini.

Hayırlı olsun resimlerini bekliyoruz :)))

Yaklaşık 10 gün önce gelinliğimi aldık. 10 Haziran'da provam var.Haziran sonunda teslim alacağım kısmetse. Bu arada gelinlik iç çamaşırlarımı da aldık. Hem jartiyer takımı hem de aynı modelin ikili takımını. Provaya giderken ikisinin de üstünü götürmeyi düşünüyorum. Memleketimdeki kına gecemde gelinliğimi de giyeceğim için orda ikili takımı tercih edebilirim sanırım.
Gelinliğim:nazar:
(alttaki resimdeki kırmızı kuşak normalde yok, ben tek askı yaptıracağım bu gelinliğe provada)
$1338314280783.jpg $1338314284769.jpg $1338314291940.jpg $1338314309737.jpg

iç çamaşırlarım:nazar:
$1338314921557.jpg $1338314934292.jpg

Yaklaşık 10 gün önce gelinliğimi aldık. 10 Haziran'da provam var.Haziran sonunda teslim alacağım kısmetse. Bu arada gelinlik iç çamaşırlarımı da aldık. Hem jartiyer takımı hem de aynı modelin ikili takımını. Provaya giderken ikisinin de üstünü götürmeyi düşünüyorum. Memleketimdeki kına gecemde gelinliğimi de giyeceğim için orda ikili takımı tercih edebilirim sanırım.
Gelinliğim:nazar:
(alttaki resimdeki kırmızı kuşak normalde yok, ben tek askı yaptıracağım bu gelinliğe provada)
Eki Görüntüle 431654 Eki Görüntüle 431655 Eki Görüntüle 431665 Eki Görüntüle 431667

iç çamaşırlarım:nazar:
Eki Görüntüle 431680 Eki Görüntüle 431683

Canım çok güzel bir gelin olacaksın model çok güzel ve sade ben de böyle göz yormayan zarif modelleri çok seviyorum. İnşallah istediğin gibi olur askıları dikilince de. Çok çok mutlu olalım :KK9:

Canım çok güzel bir gelin olacaksın model çok güzel ve sade ben de böyle göz yormayan zarif modelleri çok seviyorum. İnşallah istediğin gibi olur askıları dikilince de. Çok çok mutlu olalım :KK9:

canım benim yaaa :KK16: sen de bendensin, sade gelinler biziii:) senin gelinliğin de çook güzel. Çoook mutlu olalımm:KK19: :KK54:

Canım merhaba, gelinliğin Akay'dan sanırım. Çok hoş bir model, daha önce de gozume ilişmişti. Gunnurcuğumun dediği gibi sade ve zarif. Gelinlik için aldığın iç çamaşırları da çok guzel:KK17: Çok mutlu ol tatlım:KK69:

Güle güle kullan. Bunların hepsi eve sığacak mı? :KK1:

Umarım hepsini kullanabilirsin. Ben çok eşya almadım, düğünde de gelir tabak çanak diye düşünerek sadece elzemleri aldım.(yaprak sarma aparatı elzem değil haa, o çok hoşuma gitti :KK53:)

http://www.kadinlarkulubu.com/ceyizimiz-icin-neler-aldik/532317-bunlar-ceyizlerim.html

Aynı tür eşyadan bir kaç tane aldığın olmuş, ama hepsi çok güzeller güle güle kullan canım.

X