Tırnak Yenmesi =(

hako

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
7
0
ayyy kızlarrr nasıl yiyosunuz tırnaklarınızı oda bi hastalık çeşidi acı oje kullanın belki işe yarar üzücü bi olay ben yemiyorum sadece bi gezinmek istemiştim kötü bişey allah kolaylık versin hemen kurtulursunuz inşallah

X

xylina

Ziyaretçi
bende yiyorum malesef bı ara bırakmıstım ama baya hırs yapmıstım katkat oje suruyodum tırnak yerıne ojemı kemırıyodum :)))

T

tuydii

Ziyaretçi
bende bir iki sene öncesine kadar tırnaklarımı yiyodum acı oje falan aldı annem fayda etmedi bana açıkcası annem kırmızı öje sürdürüodu bana tırnaklarım ağzıma gidince ojeden diksiniodum kırmızı kırmızı falan öle öle yavaş yavaş unuttum yemiyorum şimdi

[--AS!--]

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
15
0
34
aynı dertten bende de mevcuttu ama 3 ay öncesine kadar sositososito
film izlerken sinirliyken mutluyken bile anlıyacağınız her an her yerde yiyodum cokacimcoook yemek derken kopartıp atıyorum yutmuyorum tabi ama mikropların en çok olduğu yer tırnak olduğu için hepsi ağzıma doluyodu haliyle bunu bile bile kanatana kadar yiyodum canım çok yanıyodu senağlama ama çok kötü bi hastalık sigaradan da beter herneyse otobüse biniyorum bi yere gidiyorum vs. bakıyorum hatunların elleri ne güsell kırmısı oje sürmüşler bide hep özenirdim. inatlaştım kendimle kendime bi tane küçük törpü aldım elimi ne zaman ağzıma götürsem törpüledim çünkü tırnak takılmazsa yeme hissi azalıyo tırnaklarım çok kısa hatta hiç olmamasına rağmen kırmızı oje sürdüm iğrenç görünüyodu ama sabrettim ojenin altından uzaması daha kolay ayrıca koyu renk oje olduğu için tırnağı görmüyosun ve haliyle yemiyosun herşey bize bağlı aslında ama dediklerimi deneyin şu an tırnaklarım upuzun tırnaklarım kırılıyo diyenlere bile özenirdim ama artık benimkilerde kırılabilecek kadar uzun :hihoyyyt bazen kırılıyo hatta ama törpülüyorum :ecrin_bebek: diyeceğim o ki renkli oje sürün ve törpüyü yanınızdan eksik etmeyin şu an tırnaklarım aynen böyle
11420081413483858vn0.jpg
bu ben değilim ama aynı uzunlukta manikür de yaptırıyorum hihoyyyt
sizde özenin uzatın şekerler hadi kolay gelsinnnn kaydirigubbakcemile5 :lepi:

hotcouture

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2009
4.700
799
ben trnak değil,etlerini koparıyorum :KK43: oje suruorum koparmiym die bu kez de tırnaklarımla koparıorm etleri :KK43:

ailuros

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
31
0
ben de tırnaklarımı senelerce yedim. aslında iş kafada bitiyor kızlar. bir gecede karar verdim ve ertesi gün bıraktım. insan gerçekten güzel eller gördügünde çok imreniyor.. şimdi bakımlı ve saglıklı tırnaklarım, güzel ellerim var:)
en yakın arkdşm ise takma tırnaklarla bıraktı tırnak yemeyi.. onları taktıgınız zaman yiyemiyorsunuz, bir süre sonra tırnaklar uzuyor uzun halini görüp de hoşunuza gittiginde bırakmanız daha kolay olabilir:)

_MySticqirl_

ÖZGÜR...
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
3.232
1
Bende bir ara tırnak yıyenlerdenım =)))
Bunun çaresi sadece kafada bıtırmek baska hıcbır yolu yok =)
Yemiyim dıye bantladığım parmaklarımdaki bantları kemiriyordum =)
Caresı konusunda yardımcı olamam ama acısını sarı renk bepanthen alıyordu =)
Sabahlara kadar acıyor dıe agladıgım zmanlarda sarı bepanthen imdadıma koşuyordu =))
Takii erkek arkadasım bu ellerlemı gelınlık gıyceksın dıye sorana kadar =)
Birdaha tövbe ettim yemiyorum =))

EsEsiM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
37
0
bu ne ya bir sürü şey yazdım orada [ı]cadıarzu[/ı] yazıyo

EsEsiM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
37
0
arkadaşlar tırnak yemek çocukluk döneminde kabul edilebilir ama yetişkin bir insanın tırnak yemesi ciddi sorunlar olduğunu gösterir. Tırnak yemenize neden olan durumu ya da sorunu bulup çözmelisiniz.eğer yine çözemezseniz bir psikologdan yardım alabilirsiniz ve almalısınız da.selamlar

EzgiMec

UltraAslan
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
1.998
3
34
bende acayip tırnak yerdim 2 ay öncesine kadarhihoyyyt ama şuan çok uzunlar acı ojeyle uzattım yada renkli bi ojede sürebilirsin oje olunca yemedim zaten çok hafif uzayıncada yemeye kıyamadım ve uzattım şuan hep ojeli duruyorum inşallah bidaha yemem ama karar verdim yemiycem bide etlerimi yemeyi bırakabilsem ellerim suya girsin kopardığım yerler buruş buruş belli oluyokaydirigubbakcemile3 acı ojeyi orlarada sürüyorum:)))

E

EU1

Ziyaretçi
bende bundan 3,5 sene evveline kadar tırnak yerdim..:eek:
ta çocukluğumdan beri...:eek:
hemde fare gibi kemirirdim tırnaklarımı...:1shok:
eşim (o zaman nişanlıyız daha) bana bir kükredi o gün bugündür bıraktım tırnak yemeyi...kaydirigubbakcemile3
sağolsun canım benim....
opuyorumnanaktan

cocomademoiselle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
55
0
eğer bırakamıyorsanız psikyatra gidip derdinizi anlatın. bir ilaç verecektir. ben bir ara kullanmıştım işe yaradı, tırnaklarımın kenarlarındaki derileri kopartıyordum, bıraktım yine başladı ilacı tekrar alıcam. :KK43: antidepresan gibi bişey takıntıları azaltıyor vb... danışın bence...

hasaaaL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
38
0
bende yiodum şöyle bıraktım umarım sanada yardımcı olur cnm gittim manikür seti aldım el bakım ürünleri ve renk renk oje aldım onları yapabilmek içinde uzatmak gerekiyo inat ettim ve yemedim sonunda manikürde yaptım her gün farklı renkte ojede sürdüm dene işe yarayabilir

bluemoonlight

Anne Hathaway:)
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
110
0
31
bnde yiyorum ya çoğu zaman :/ ama kendimde değişiklik yapmaya karar verdiğim zaman onlarıda değiştiriyorum..kendim manikür yapıyorum ve oje sürüyorum..sonra 1 haftaya falan istediğim boyuta geldiklerine bir daha kırılana kadar yemiyorum :KK70: bnce acil manikür yap :-) çünkü tırnak yiyenlerin karnında(bağırsaklarında) kurt oluyormuş:1shok: