Tırnak Yenmesi =(

M

MaribeL

Ziyaretçi
Kızlar ben foruma yeni katıldm :ecrin_bebek: Şahsen tırnaklarımı yiyorum ve bundan nefret ediyorum..kötükedihüso
Arkadaşlarımın elleri çok güzeller..Bende onlar gibi ellerim olsun istiyorum :kızgın:
Bir acı oje kullandım o bıraktırmayı biraz başarabildi.gamyoncuiremsu
Ama benim tırnaklarım uzamıyor yada benim için zaman geçmek bilmiyor benneyaptımki Ve etlerimide törpüyle itiyorum.. Ama kanıyor bazen kaydirigubbakcemile2
Tırnaklarımın Daha Hızlı Uzaması , Şu Et Sorunum ve Kesinlikle Tırnaklarımı Yememek İçin Ne Yapabilirim ..?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlgilenen yokmu =( yardım xD

Canım tırnakLar vıtamın eksıkLıqınden de uzamazmıs vıtamın hapLarı var hanqı vıtamın eksıkLıqı bıLmıyorum ama onu arastır ıstersen =)) hatta b vıtamını eksıkLıqınden tırnaqın uzerınde ınce beyaz cızqıLer oLusabıLıo sanırım senın probLemınde vıtamın eksıkLıqı..

bende tirnak yiyorum ya.. birakmam heralde..
sinirden heyecandan stressten tirnaklar gidiyo :KK70:

benim bi arkadaşım da aynen senin gibiydi tatlım kalyon kullanmaya başlamıştı ve tırnakları çok güçlenmişti yada şeffaf ojenin içine 5 -6 damla limon suyu damlat öyle sür o da güçlendirir tırnaklarını..ama yememeye de özen göster..içten gelen bişi oldugunu sanmıyorum..tırnaklarının yapısı kırılgansa ondan kaynaklanıyodur çok sinir bozucu bi durum bilirimm

arkadaşlar ben de kendimi bildim bileli tırnaklarımı yerim hep uzatmak isterim bi türlü uzatamam..dayanamam..ama artık canıma tak etti ve 13 aralık ta nişanımda takma tırnak kullanmışım sonra onlar tırnağı çok havasız bıraktığı için çıkardım uzatcam dedim..tırnaklarıma hergün el kremi sürdüm..parlatıcı şeffaf oje sürdüm..elimi ağzıma götürdüğümde yemedim..(ama etlerini yedim dayanamayıp), ama tırnaklarımı yemedim ve şu an tırnağın beyazı yarım cm süper görünüo bu şekild ebaşardım siz de başarabi
irsiniz ..elime ağzıam götürdüğümde etlerini yiorum..tırnağı yememek için ama onu da bırakıcam..

ben şahsen kendi yaşadığım tecrübemi söylüyorum tırnaklarım eskidende çok uzamazdı yumuşaktı ama ne zaman çinko hapı içmeye başladım saç dökülmeme içindi buda,aman yarabbim inanın abartmıyorum öyle sertleşti tırnaklarım ve haftada bir torpuluyorum çok uzuyor.

slm, arkadaşım çok yiyordu ,eczaneye sormuştum bende ne önerirsiniz diye, acı oje verdiler ,tırnak yemesi yok oldu şaştım kaldım diyo şimdi bana.bu da bir çözüm.

annemde acı oje yöntemiyle uzattı tırnaklarını ama çinko eksikliği oldu mu ojede farketmez tırnakları hep kırılıyor

bende yerdim ta ki 14 yaşına kdr :p sonra özendim tırnaklarını uzatıyolar bakımdır falan derken.. bende bi istek olduu:)) uzatcamm dedim tırnaklarım normal boyutta çok uzatmam zaten ama ellerin şekli daha güzel ortaya çıkıyoo öyle olunca bıraktım birdeeen.. :))

cnm bak n-balsam diye bir krem var onu kullan ben kullandım cok memnun kaldım hari ka bişi

Bende de ince beyaz çizgiler var... B vitamini eksikliğini gidermek için ne yapabilirim?

arkadaşlar ben de tırnak değil ama tırnağın yanındaki etleri yiyorum ya da koparıyorum kanatıncaya kadar bundan nasıl vazgeçebilirim yardımcı olur musunuz senağlama???

arkadaşlar ben de tırnak değil ama tırnağın yanındaki etleri yiyorum ya da koparıyorum kanatıncaya kadar bundan nasıl vazgeçebilirim yardımcı olur musunuz senağlama???

tırnaklarını yierekk :) şaka şaka..

sürekli krem sürüp o fazla etlerini manikür yapıp alırsan yemezsin, o etler dışarda durdukça koparmak istiyosundur..biraz da iradeli olmak lazım :)

Kızlar ben foruma yeni katıldm :ecrin_bebek: Şahsen tırnaklarımı yiyorum ve bundan nefret ediyorum..kötükedihüso
Arkadaşlarımın elleri çok güzeller..Bende onlar gibi ellerim olsun istiyorum :kızgın:
Bir acı oje kullandım o bıraktırmayı biraz başarabildi.gamyoncuiremsu
Ama benim tırnaklarım uzamıyor yada benim için zaman geçmek bilmiyor benneyaptımki Ve etlerimide törpüyle itiyorum.. Ama kanıyor bazen kaydirigubbakcemile2
Tırnaklarımın Daha Hızlı Uzaması , Şu Et Sorunum ve Kesinlikle Tırnaklarımı Yememek İçin Ne Yapabilirim ..?

şekerim bakım sadece sac bas giyim kuşam güzelligi degilldir elerininde güzel olması gerekir bakımlı yumusak bir el istiyorsan bence yeme işini bırak ..ki çok uzun süre yenen tırnaklar küsüyor benimde öyle sorunum olmuştu vize final zamanları vuruyordum tırnaklara.. ama sonradan ellerimi saklıyordum ellerimin halinden utanmaya basladıgım olmustu sonradan bıraktım..ama özellikle baş parmak tırnaklarım geç uzuyordu şimdi eski halini buldu ama geç oldu .. güzel güzel ojeler sür onlar guzel gozuktukce sen yemek istemiceksin kıyamıcaksın :1rolleyes: çok canın yemek istiyorsada etlerini ye rahatlarsın lülülülülülülülülülülülü

ayyy kızlarrr nasıl yiyosunuz tırnaklarınızı oda bi hastalık çeşidi acı oje kullanın belki işe yarar üzücü bi olay ben yemiyorum sadece bi gezinmek istemiştim kötü bişey allah kolaylık versin hemen kurtulursunuz inşallah

bende yiyorum malesef bı ara bırakmıstım ama baya hırs yapmıstım katkat oje suruyodum tırnak yerıne ojemı kemırıyodum :)))

bende bir iki sene öncesine kadar tırnaklarımı yiyodum acı oje falan aldı annem fayda etmedi bana açıkcası annem kırmızı öje sürdürüodu bana tırnaklarım ağzıma gidince ojeden diksiniodum kırmızı kırmızı falan öle öle yavaş yavaş unuttum yemiyorum şimdi

aynı dertten bende de mevcuttu ama 3 ay öncesine kadar sositososito
film izlerken sinirliyken mutluyken bile anlıyacağınız her an her yerde yiyodum cokacimcoook yemek derken kopartıp atıyorum yutmuyorum tabi ama mikropların en çok olduğu yer tırnak olduğu için hepsi ağzıma doluyodu haliyle bunu bile bile kanatana kadar yiyodum canım çok yanıyodu senağlama ama çok kötü bi hastalık sigaradan da beter herneyse otobüse biniyorum bi yere gidiyorum vs. bakıyorum hatunların elleri ne güsell kırmısı oje sürmüşler bide hep özenirdim. inatlaştım kendimle kendime bi tane küçük törpü aldım elimi ne zaman ağzıma götürsem törpüledim çünkü tırnak takılmazsa yeme hissi azalıyo tırnaklarım çok kısa hatta hiç olmamasına rağmen kırmızı oje sürdüm iğrenç görünüyodu ama sabrettim ojenin altından uzaması daha kolay ayrıca koyu renk oje olduğu için tırnağı görmüyosun ve haliyle yemiyosun herşey bize bağlı aslında ama dediklerimi deneyin şu an tırnaklarım upuzun tırnaklarım kırılıyo diyenlere bile özenirdim ama artık benimkilerde kırılabilecek kadar uzun :hihoyyyt bazen kırılıyo hatta ama törpülüyorum :ecrin_bebek: diyeceğim o ki renkli oje sürün ve törpüyü yanınızdan eksik etmeyin şu an tırnaklarım aynen böyle
11420081413483858vn0.jpg
bu ben değilim ama aynı uzunlukta manikür de yaptırıyorum hihoyyyt
sizde özenin uzatın şekerler hadi kolay gelsinnnn kaydirigubbakcemile5 :lepi:

ben trnak değil,etlerini koparıyorum :KK43: oje suruorum koparmiym die bu kez de tırnaklarımla koparıorm etleri :KK43:

X