Tırnakta koyu renk şerit/bant/çizgi

Suediemama

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2024
9
1
49
Merhaba Bayanlar,
Tırnakta leke, çizgi olmasının çok basit ya da çok ciddi sebepleri olabiliyor bunu biliyorum.Benim tırnağımda beni rahatsız eden bir durum var. Dermatologa gittim 1.5 ay sonra tekrar bakalım dedi.İkinci gidişimde önemli birşey gibi davranmadı 6 ay sonra bir daha bakalım dedi.Tabi buarada bir değişiklik olursa gel dedi.Dr gördüğü için içim bir yandan rahat ama bazen iyi ve kötü lekeler karıştırılıyormuş.Bu bazen aklıma takılıyor. Tek bir tırnağında bu tür bir durum olanlar var mı aranızda? Tek bir tırnağımda yani her tırnakta değil.
Bu ayrıntı önemli.
Screenshot_20240318-123859_Gallery.jpg
Screenshot_20240318-124143_Gallery.jpg

Kuzum saçmalama istersen herkeste vardır bu. Ben bunun hiç hayatta gitmezdim sahsen 😄
Çok teşekkür ederim azcık rahatladım.Biraz panik bir tipim.Tırnakta çizgi diye internete yazınca feci senaryolar çıkıyor bu beni rahatsız etti.Herkeste var mı bendeki diye insanların ellerine bakıp duruyorum ☺️hiç görmedim.O yüzden burada sormak istedim normal mi diye.

Çok teşekkür ederim azcık rahatladım.Biraz panik bir tipim.Tırnakta çizgi diye internete yazınca feci senaryolar çıkıyor bu beni rahatsız etti.Herkeste var mı bendeki diye insanların ellerine bakıp duruyorum ☺️hiç görmedim.O yüzden burada sormak istedim normal mi diye.
Ah deli kızım benim var tabi. Tırnakları çabuk kırılan, uzatamayan daha doğrusu tam anlamıyla ince tırnak yapısı olan insanlara bak. Böyledir. Hiç doktora gidilecek bir şey değil gerçekten😄 boş vaktin varsa dişe git dişe. Bayram onu bir diş taşı temizliği yaptır. Çiçek gibi olur. Bebişten ben gidemiyorum benim yerime git 😄

Ah deli kızım benim var tabi. Tırnakları çabuk kırılan, uzatamayan daha doğrusu tam anlamıyla ince tırnak yapısı olan insanlara bak. Böyledir. Hiç doktora gidilecek bir şey değil gerçekten😄 boş vaktin varsa dişe git dişe. Bayram onu bir diş taşı temizliği yaptır. Çiçek gibi olur. Bebişten ben gidemiyorum benim yerim

Koyu çizgi gibi.Çok enteresan ben ilk kez kendimde gördüm.İşte bu yüzden açtım konuyu.Çok kişide var mı diye.Yanıtladığınız için teşekkür ederim

X