Toksik ilişki çıkmazı

ÜÜFFFF BAYDIN sen ama ya! Durmadan garip garip konular açıyorsun. Insanlar yorum yapiyor takmiyorsun tekrar yine ayni konularla ayni seyleri yapiyor konu açıyorsun. Ya dalga geçiyorsun yada iyi değilsin. Burayi rahat birak ne yapiyorsan yap!!!! Insanlari dengesizliğinle rahatsiz etme lütfen!!
Oku geç o zaman rahatsız olduysan

Lütfen duygusal düşün. Eğer birini sevseniz bu şekilde davranır mısınız? Sizi sevmeyen değer vermeyen biriyle lütfen birlikte olmayın. Dünyada ne kadar güzel seven ilgi gösteren mutlu edebilecek insanlar varken böylelerine zamanınızı harcamayın. Sevgi emek ister. Sizi seven insan 5 dakika duramaz yanınızdan ayrılamaz bu değil sevgi. Yaşayabileceğiniz güzel duygulardan kendinizi böyleleri için mahrum bırakmayın
Ve ben defalarca uyardım düzelicem demesine rağmen hep böyle

Peki ben neden sevilmiyorum işte bunu sorguluyorum çok mu çirkinim vs

Herkes herkesi sevmek zorunda değil. Çok güzel ve başarılı kadınlar da her erkek tarafından sevilmiyor zaten. Fakat sen seni sevmeyen insanlara çok şans veriyorsun ve bu özgüvenini de düşürüyor. Özgüvensiz biri hayatına doğru kişiyi çekemez. Böyle olunca da yanlış erkeklerin gösterdiği en ufak bir sevgi belirtisini gözünde çok büyütüyorsun.

Aslında sevilmediğini gördüğün an çekip gitsen böyle bir sorun yaşamazsın. Kaliteli yalnızlık kalitesiz ilişkide olmaktan çok daha iyi.

Sevilmek için güzelik bir kısas bile değil. Güzel olduğunuzda en fazla erkeklerin dikkatini çekersiniz.
Asıl neden güçlü bir irade sahibi olmadığınız için sağlam bir duruşunuzun olmaması. Prensip ve sınırlarınız yok. Adamlara kapıyı göstermeniz gerektiğinde git demiyorsunuz. Bu yüzden sevilmiyorsunuz Erkekler sağlam duruş sergileyen, gerektiğinde çekinmeden hayır diyen kadınları severler ve saygı duyarlar. Öyle söyledikleri gibi itaatkar, uslu, her dediklerini yapan onları çok seven kadınlardan zerre haz etmezler.

Daha önce de açmıştım konusunu. 5 ay önce ayrıldığım biri vardı. İstemeye istemeye ilgisizlikten dolayı bitirirdim. Sonra pişman oldum aylarca yazdım çabalamadım.İstemedi ben de kabullenip bıraktım. 2 ay boyunca hiç iletişim olmadı aramızda. 2 ay sonra mesaj attı. Hala istiyorsan tekrar başlayalım vs. Sonra yüz yüze görüştük. Sen beni seviyosun o yüzden tekrar deneyelim dedi.Ama benim hissim yoğun değil senin kadar dedi. ciddi ilişkide düşünmüyorum dedi. Ben kabul ettim. 1 aydır konuşuyoruz. Yüz yüze buluşmalarda çok samimi davranıyo. Geçen hafta da okulla ilgili işi vardı(mezun o) okula geldi. Arkadaşlarımın yanında bana selam verip yüzüme bile bakmadan gitti. Sonra ben tepki verince geldi yanıma. “ O kadar işimin içinde seninle mi ilgilineicem beni darlmasan beklesen zaten geleceğim yanına. Benim tek hayatım sen miisn dedi. Tartıştık ben ağlayarak gittim yanından. 1 saat sonra aradı sinirliydim dedi özür diledi. Ben cevap vermedim 2 gün hiç mesajlara ve aramalara dönmeyince beni tekrar aradı. “Kaçan kovalanır mı uyguluyosun. Ben kimsenin peşinden koşmam unutma dedi. Sonra beni bırak başkalarıyla mutlu olayım zorla bişeyler olmaz dedi. Ağlamaya başladı. İyi değilim dedi kapattı. Alkollüydü büyük ihtimalle. Ertesi sabaha bişey olmamış gibi yazdı, görüştük barıştık. En son dün görüşme de çok samimi mutluydu. Ben hala emin olamadığım için aramızdaki durumu sordum. Sevgiliyiz dedi. Ayrı olduğumuz süreçte beni instagramda engellemişti beni hala engeli kaldırmamıştı. Ben de sevgiliyiz peki madem hala neden engeli kaldırmadın dedim. Zorla engeli kaldırıp istek attı bana instagramdan. Normalde her buluşmada yakınlaşır, öpmeye çalışan çocuk dün hiç yakınlaşmadı. Her zaman yakınlaşmak zorunda değiliz dedi. Bugünkü mesajlar artık benim patlama noktam oldu. 5 saat sonra cevap verdi mesajlarıma. Haftaiçi çalışıyor anlayış gösteriyorum ama bugün haftasonu. Ne yaptığını bile bilmiyorum nerde olduğunu. En son attığı mesaja görüldü attım bıraktım. O da bişey yazmadı muhtemelen fark bile etmedi. Anlayacağınız durum bu. Yüz yüze iyi gibi. Mesajlara da 3-4 saatte bir yazıyor. Zaten gün içinde arama da yok. Arkadaşlarımın yorumu da seni kendinden soğutmaya çalışıyor bilerek yapıyor sen ondan uzaklaş kendi isteğinle diye. Sizce ne yapmalıyım bu durumda çünkü artık mantıklı düşünemiyorum beynim durdu
Sizin prenses değeri gören, yolda yürürken düşmesin diye koluna girilen, canı bir şey çekti mi taaa Hintten, Yemenden bulunup getirilen, gözünden bir damla yaş düştü mü kırk kere özür dilenilen, sahiplenilen kadınlardan neyiniz eksik de böyle bir ilişkinin içinde olmayı ısrarla sürdürüyorsunuz? Evli olsanız hadi diyeceğim zor bir karar. Sizin nasıl bir ilişki yaşadığınız belli bile değil ki.

Daha önce de açmıştım konusunu. 5 ay önce ayrıldığım biri vardı. İstemeye istemeye ilgisizlikten dolayı bitirirdim. Sonra pişman oldum aylarca yazdım çabalamadım.İstemedi ben de kabullenip bıraktım. 2 ay boyunca hiç iletişim olmadı aramızda. 2 ay sonra mesaj attı. Hala istiyorsan tekrar başlayalım vs. Sonra yüz yüze görüştük. Sen beni seviyosun o yüzden tekrar deneyelim dedi.Ama benim hissim yoğun değil senin kadar dedi. ciddi ilişkide düşünmüyorum dedi. Ben kabul ettim. 1 aydır konuşuyoruz. Yüz yüze buluşmalarda çok samimi davranıyo. Geçen hafta da okulla ilgili işi vardı(mezun o) okula geldi. Arkadaşlarımın yanında bana selam verip yüzüme bile bakmadan gitti. Sonra ben tepki verince geldi yanıma. “ O kadar işimin içinde seninle mi ilgilineicem beni darlmasan beklesen zaten geleceğim yanına. Benim tek hayatım sen miisn dedi. Tartıştık ben ağlayarak gittim yanından. 1 saat sonra aradı sinirliydim dedi özür diledi. Ben cevap vermedim 2 gün hiç mesajlara ve aramalara dönmeyince beni tekrar aradı. “Kaçan kovalanır mı uyguluyosun. Ben kimsenin peşinden koşmam unutma dedi. Sonra beni bırak başkalarıyla mutlu olayım zorla bişeyler olmaz dedi. Ağlamaya başladı. İyi değilim dedi kapattı. Alkollüydü büyük ihtimalle. Ertesi sabaha bişey olmamış gibi yazdı, görüştük barıştık. En son dün görüşme de çok samimi mutluydu. Ben hala emin olamadığım için aramızdaki durumu sordum. Sevgiliyiz dedi. Ayrı olduğumuz süreçte beni instagramda engellemişti beni hala engeli kaldırmamıştı. Ben de sevgiliyiz peki madem hala neden engeli kaldırmadın dedim. Zorla engeli kaldırıp istek attı bana instagramdan. Normalde her buluşmada yakınlaşır, öpmeye çalışan çocuk dün hiç yakınlaşmadı. Her zaman yakınlaşmak zorunda değiliz dedi. Bugünkü mesajlar artık benim patlama noktam oldu. 5 saat sonra cevap verdi mesajlarıma. Haftaiçi çalışıyor anlayış gösteriyorum ama bugün haftasonu. Ne yaptığını bile bilmiyorum nerde olduğunu. En son attığı mesaja görüldü attım bıraktım. O da bişey yazmadı muhtemelen fark bile etmedi. Anlayacağınız durum bu. Yüz yüze iyi gibi. Mesajlara da 3-4 saatte bir yazıyor. Zaten gün içinde arama da yok. Arkadaşlarımın yorumu da seni kendinden soğutmaya çalışıyor bilerek yapıyor sen ondan uzaklaş kendi isteğinle diye. Sizce ne yapmalıyım bu durumda çünkü artık mantıklı düşünemiyorum beynim durdu
özür dilerim ama sizi sevdiğini düşünmüyorum oyalanıyor sizinle siz peşinden koştukça daha da kaçacak.Hayatınızdan çıkarın lütfen kendinizi seviyorsanız.

yapma bacım yapma en çok değeri kendine sen ver seni seven her zaman arkanda dağ gibi duracak birini bul
Dün yine bu konuyu açtım mesajlara geç yazıyo diye. Beni aradı düzelticem kendimi vs dedi. Sonra uyumam lazm dedi işe gidicem. Ben de sabah günaydın yazdım bana daha yeni cevap verdi. Şimdi uyandım diye işe gitmedim iptal oldu dedi. İşe gitmese bile bu saatte uyanması için gece çok geç uyuması gerekmiyor mu? Ben diyince abartıyorsun her şeyi diyor kafanda kuruyosun

Dün yine bu konuyu açtım mesajlara geç yazıyo diye. Beni aradı düzelticem kendimi vs dedi. Sonra uyumam lazm dedi işe gidicem. Ben de sabah günaydın yazdım bana daha yeni cevap verdi. Şimdi uyandım diye işe gitmedim iptal oldu dedi. İşe gitmese bile bu saatte uyanması için gece çok geç uyuması gerekmiyor mu? Ben diyince abartıyorsun her şeyi diyor kafanda kuruyosun
sen böyle yorucu bi ilişkide sürekli onun yolunu mu gözleyecksin ya sallll.Ben daha iyilerine layığım de ve her yerden engele bidaha da yazma.Yoksa dönüp dolaşıp kendini yıpratacaksın adamın ilgisi yok bunu daha nasıl belli etsin ki.Köşede duran karşı cinsten birisin onun için sana zerre öenme verdiğini düşünmüyorum.

seni bu kadar ozgüvensiz ve özsevgisiz yapan nedir acaba? Bir tahminin var mi? Baya ileri derecede bir de.en özgüvensiz üye bile burada yapılan yorumlara sinirlenirdi.sen de o bile yok.kendini bile savunmuyorsun her ne kadar hatalı olsan da.önce bir kendi ruhunu tedavi etmen gerek.bir an önce harekete geç.daha fazla geç kalma.bekledikçe daha kötü anılar yaşatıyorsun kendine çünkü.hem ilaçla hem de terapiyle tedavi alman gerekiyor bence.

seni bu kadar ozgüvensiz ve özsevgisiz yapan nedir acaba? Bir tahminin var mi? Baya ileri derecede bir de.en özgüvensiz üye bile burada yapılan yorumlara sinirlenirdi.sen de o bile yok.kendini bile savunmuyorsun her ne kadar hatalı olsan da.önce bir kendi ruhunu tedavi etmen gerek.bir an önce harekete geç.daha fazla geç kalma.bekledikçe daha kötü anılar yaşatıyorsun kendine çünkü.hem ilaçla hem de terapiyle tedavi alman gerekiyor bence.
Şu ana kadar kaç ilişkim olduysa hep terk edildim. Bunları yaşarsanız sizinde özgüveniniz kalmaz.

lütfen görüşme ,seni sevmiyor ve başka biri var, aranızda cinsellik varsa emin ol onu yatakta memnun ettiği içindir.üzğünüm..

bırak bu çocuğu. tek diyeceğim bu.

X