Toplaşın kızlarrrr

Sessizzz09876

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
116
27
Birini çok sevseniz ve o kişi de sizi sevse nişanlansanız ama ailesiyle dayı teyze hatta nenesi bile size sürekli laf soksa ne yapardınız abartısız gerçekten kuruntu filan da değil gayet açık ??? :KK43:

Karakterleri böyle
Öyle yetişmişler derim...sülalece böyle olması başka türlü açıklanamaz
Yaşam şekli yani

Birini çok sevseniz ve o kişi de sizi sevse nişanlansanız ama ailesiyle dayı teyze hatta nenesi bile size sürekli laf soksa ne yapardınız abartısız gerçekten kuruntu filan da değil gayet açık ??? :KK43:
Nişanlıma kızardım beni kendimi savunmak zorunda bıraktığı için.Zira aşktan ölsem gelemem öyle laf sokmalara falan hemde sülalece.
Sen bir cinnet falan geçir bence

Karakterleri böyle
Öyle yetişmişler derim...sülalece böyle olması başka türlü açıklanamaz
Yaşam şekli yani
beni istemiyor olabilirler mi ben biraz hazır cevabım ve nişanlım çok üstüme düşüyo hep ilgileniyor daha önce omlarla hep ilgilenirdi şimdi okadar değil yani ben birşey yapmıyorum valla

Onun önünde birşey demiyorlar çok fazla yada şakaya vuruyorlar oda şaka sanıyo işte ama değil eminim
Şaka olmadığını o da çok iyi biliyordur da işine gelmiyordur emin ol.Senden daha iyi tanır o onları.Bugün nişanlısına laf sokulmasına izin veren yarın karısını ezdirir bunlara.
Konuş nişanlınla saydırsın seni.Yapamıyorsadi ben saydırırım kendimi de

Soruyorum size arkadaşlar nişanlınızla sık vakit geçiriyorsunuz diye görüşmeyin bu kadar ne gerek var denir mi onlara ne ki demi çok görüşmek ayrılık getirirmiş miş

Şaka olmadığını o da çok iyi biliyordur da işine gelmiyordur emin ol.Senden daha iyi tanır o onları.Bugün nişanlısına laf sokulmasına izin veren yarın karısını ezdirir bunlara.
Konuş nişanlınla saydırsın seni.Yapamıyorsadi ben saydırırım kendimi de
Okadar derdin üstüne bide bu off ya bn mutlu olamıcam galiba :'(

Bende laf sokardim ama bu çok baş ağrıtır. En temizi muhattap olmayip nisanliya/eşe söylemektir. Esim/nisanlim bu olaylari engellemiyorsa evliligi bidaha gozden gecirirdim. (Hatta dusunmezdim.)

Sizi aileden istemeyenler olabilir mi ?
Nişanlınız sizle ailesini bu kadar gerekirse yüz göz edecek zaman yaratmasın yeri geldiğinde savunmasını yapabilsin herkes nerde duracağını bilmeli ki kimsenin başi ağrımasın ...

Önceki konunuzla birlikte nişanlınızın ailesi sizi istemiyor bence. Bu konuya açıklık getirin önce nişanlınızla konuşun.

X