Trambolin ile zayıflama

Çok mu yorucuuuu

evlendikten sonra evde tembel bir hayat sürdüğüm için baya hamlamışım:)) power jumpla başladığım için biraz yoruldum ama bu gün o hareketlerin üzerine bide komple evi temizledim demekki enerjim bitmemiş:))) ama ben iiki almışım diyorum....yalnız 115 baya büyük gelince çok şaşırma:)

Gözüm korktu birden. Bayan telefonda bana büyük olunca hareketleri daha rahat yaparsınız alanınız varsa büyük alın diyince ben de 115 ilk aldım:18:

Gözüm korktu birden. Bayan telefonda bana büyük olunca hareketleri daha rahat yaparsınız alanınız varsa büyük alın diyince ben de 115 ilk aldım:18:

power jump videolarına baktım benimkinden daha küçük olanlarla bile baya hoplayıp zıplıyorlar bende çok rahatım hareketlerde ama yerin müsaidse sorun olmaz benim evimde çok geniş değil ben iiki 115liği iptal etmişim yer sıkıntısı yaşardım biraz

bu arada bu konuda sayfa 8de ve sayfa 13de video paylaşmışlar sayfa 13deki daha hafif sanırım yeni başlıyanlar için bir bakarsın videolara ....

slm cnm bu gün tartıldım 3 günde 1.3 kilo gitmiş diyete devam bu gün daha sporumu yapmadım birazdan yapıcam dün 25 dakika yapmıştım ama sonrasında üzerimi değişmeden temizliğe giriştiğim için dün gece üzerimden tır geçmiş gibiydim ama daha çok sırtım ağrıdı ama bu gün bişey kalmadı bide camı açmıştım sanırım ondan vücut alışmaya başladı inşş güzel sonuç alıcağımı düşünüyorum görüşmek üzere....

ooo süpersin canım.maşallah.tebrikler.3 günde 1,3 kilo harika.böyle gördükçe daha da hevesleniyorum.yarın olsa da gelse trambolinim :)

bu gün yarım saat power jump aptım belki daha devam etsem ederdim ama her gün 5 dakika çoğaltıyorum kendimi çokta yorgun hissetmiyorum inş sonuçlar güzel olucak .....Sanat için kekler | Hafif Tarif gönderdiğim linkede bak hem karbonatlı su ve taranbolinle ilgili yazı taranbolinle zayıflayan ingiltereli bir bayanın gazete haberide var....

Merhaba arkadaşlar karbonatlı su içmeye başlamışsınız bu alkali diyetin bir uygulamasıdır ama lütfen dikkat! 1 Lt suya yarım çay kaşığı, eczaneden alınan İngiliz karbonatı eklenmeli ya da diğer yöntemlerle suyun pH ı yükseltilmelidir. Bu konuda topikler var lütfen yazanları okuyun. Sevgiler...

Alıntıdır;

DrAysegul Coruhlu; abartarak cok fazla koyuyor insanlar. zannediyorlar karbonat zayiflatir.

***DrAysegul Coruhlu;Tansiyon probleminiz varsa elma sirkeli veya limonlu su icin karbonatli icmeyin!***

Dr.Aysegul Coruhlu ‏@aysegulcoruhlu
Karbonati a-zal-tin.

Sadece satilan en yuksek ph sulardan da icebilirsiniz.

Limon elma sirkesi seceneklerini kullanin eger hafif de olsa sismeniz olursa

Alıntıdır;

Karbonatli suyun faydalari:

Asitlerin oluştuktan hemen sonra nötralize edilmesi, kandaki asit dengeleyici bikarbonatların yüksek tutulması ile mümkün olur. Bunun en temiz ve en etkili yolu ise alkali su tüketmektir.

Alkalilik, yağ asitlerini yakmaz onları çözer, nötralize eder ve sıvılaştırarak böbreklerden güvenli şekilde atılmasını sağlar.

Çiğ et veya tavuğa dokunduğumuzda ellerimiz yağdan kaygan ve yapışkan olur. Ellerimizi sadece su ile yıkamak sorunu çözmez, ancak sabunla yıkandığı zaman ellerimiz normal duruma döner. Bunun en basit açıklaması; yağın asit, sabunun ise alkali olmasıdır.

***Alkali suyun herhangi bir besin değeri veya tıbbi değeri yoktur. Sadece vücuttaki fazla asitleri nötralize ederek etkisiz hale getirir, kanın kıvamını inceltir, kan akışını kolaylaştırarak birçok hastalığın önüne geçilmesine ve kendimizi daha iyi hissetmemize katkı sağlar.

Karbonat kullananların ve kullanmak isteyen arkadaşların dikkatine!

Alıntıdır;

Yabancı ülkede yaşayanlar ;Eczaneye Ingiliz Sodium Bikarbonati diye sormayın! O Türkiye'deki markalardan biri sadece önemli olan eczaneden Natron yada Natriumhydrogencarbonat yada NaHCO3 olarak isteyin. Na2CO3 yani E-500 Sodyum karbonat olarak geçiyor bunu kullanmayın bu "Sodyum karbonat. Sodyum türevlerinden birisidir.Formülü Na2CO3'tür. Deterjanların,kireç önleyicilerin,çamaşır ve tül beyazlatıcıların ürün bileşiminde kullanılır." O yüzden temizlik sodası kesinlikle kullanmayın!!!. "Natriumhydrogencarbonat mit dem Trivialnamen Natron, hat die Summenformel NaHCO3" bunu kullanabilirsiniz.

Karbonat ( Sodyum Bikarbonat - İngilizce: Sodium bicarbonate - Kimyasal formülü : NaHCO3 )
Eczanelerde: İngiliz Karbonatı, Solvey Karbonatı, Karbonat, Cep sodası, Garra Karbonat gibi isimlerle satılmaktadır. Eczanelerden almanızı tavsiye ederim. Markette satılanı alsak olmazmı ?Aktardan satın alsak olmazmı ? Bakkal'dan alsak olmaz mı gibilerinden soru sormayınız.TEKRAR SÖYLÜYORUM ECZANEDEN ALACAĞINIZ KARBONAT EN GÜVENİLİR OLAN KARBONATTIR!!!.

ben york 115 ya da 127 cm ve delta 138 cm arasında kaldım marka ve boyut olarak deneyim ve duyumlarınıza göre değerlendirmelerinizi bekliyorum. delta başka boyutta olabilir ama pahalı. york eğer sağlam iyi bir markaysa onu aliyim

Son düzenleme:

ben karar verdim bile york 127 cm alıcam büyük seçmemin nedeni daya rahat ve daha iyi zıplatıyomuş oyun amacıyla bile kullanılır :) gıcırtı olayını araştırdım ikisinde de oluyomuş sanırım yaylardan dolayı o da sorun değil zaten müzikle yapıcam çook heycanlıyım bakalım nolcak aynı zamanda hap ve karbonatlı su içiyorum hadi bakalım hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…