Trambolin ile zayıflama

Merhaba arkadaslar,ben cuma zayiflama yarismasi 4. takim kaptan yardımcısı,4.takimdan Ausencia arkadasimiz yemek yarismasina katilmistir,diger yarismacilar,es dosttan oy topluyorlar,bizde sizlerin desteğinizi ve oylarınızı bekliyoruz arkadaşlar.
umarim mesajimi dkkate alir ve bize yardimci olursunuz,1 oy1 oydur
:13:

Yemegin adi "ZEYTINYAGLI KURU DOLMA VE BUGDAY SALATASI"

desteginiz icin simdiden tesekkürler

http://www.kadinlarkulubu.com/yemekt...l#post29913445 (Zeytinyağlılar ve Salatalar) (Zeytinyağlılar ve Salatalar) (Zeytinyağlılar ve Salatalar)

dün akşam bir zıplamışım bir zıplamışım.yani bir zıplamışım dediğim senin süreni geçmedi tabi wetu :) 20 dk falan zıpladım.acayip rahatladım.stressliydim bir de zaten.iyice attım üstümden.sonra bi,r güzel duş aldım rahatladım ama bugün baldırlarım ağrıyor.çok yüklendim galiba akşam :)

tebrik ediyorum dakikalar çoğalmış:) ilk günler benimde ağrıdı ama artık hiç etkilemiyor bende bu gün öğle dışarı çıkacağım için 22 dakika felan yaptım hiç yapmayınca içim rahat etmiyor:))kendime şimdilik 35 dakika sınırı çizdim evde olunca 35 dakikayı bir dakka bile eksik yapmak içeme sinmiyor:))

dün akşam evde kalmadım.yapamadım trambolini.yanlız her yanım tutulmuş.hareket edemedim.komik olan her yanım tutulmuş olduğu halde eve gidip zıplamak istiyordum hala :)))

dün akşam evde kalmadım.yapamadım trambolini.yanlız her yanım tutulmuş.hareket edemedim.komik olan her yanım tutulmuş olduğu halde eve gidip zıplamak istiyordum hala :)))

evet canım bende heryerim ağrısada zıplayabiliyordum:)) tembellik yapmadıktan sonra vücut yorgun olsada zıplanılıyor.. benimde bacaklarımın üst kısımları ağrıyor ama tranbolinden değil bizim burlar biraz bayır bende dün dışarı çıktım bayırdan inerken bacaklarımı sıka sıka inmiştim bayırdan düşme korkum var eskiden düşmüştüm o yüzden bacaklarım ağrıyor:) daha bu günkü sporumu yapmadım bu sefer önce temizlik sonra zıplama:))

merhaba acaba nerden aldınız trambolini

merhaba acaba nerden aldınız trambolini

merhaba canım aytoli hangi siteden aldı bilmiyorum ama tranbolinleri internetten aldım YORK benimki 102 cm aytoli arkadaşımınki 115 cm ben gittigidiyordan aldım..hepsiburda dada var 115 cm 94 tl felandı en son..

bunun üzerinde zıplaya zıplaya bacaklarım güzelleşti, yaklaşık iki ayda bacaklarımda hem incelme hem sıkılaşma oldu alın eve 50-60 tl'lik bir trambolin zıplayın bol bol tavsiye ederim müziği de açın stres atın hem terin suyun içinde kalıyosunuz spora ayıracak fazla vakit yoksa gayet ideal youtube'da yabancı videolar var açıp oradan çeşitli zıplama şekillerine de bakabilirsiniz karnı ve bacakları çalıştıran, hepsiburada.com'dan almıştım ben de gayet memnunum azimli ve istikrarlı olunca günde 15 dakikada bile faydası oluyor

Rica ederim Nalan. Cansu böyle yazılanları okuyunca daha da mutlu oluyorum. Bir hırslanıyorum. Tamam üstünde zaten zıplayarak stress atıyorum. Fakat stress atarken bir de sıkılaşacağını bilmek harika bir duygu :)

benim aldığım trambolin çook büyük çıktı aslında ben sevdimde işte ilerde yurtta falan kalacağım için yanımda götürmem imkansızdı bende geri verdim. şimdi york 102 cm siyah alıcam ama çok gıcırtı çıkarıyomuş kullanan yani bu nisan ayında almış olupta gıcırtı yapan var mı ve gıcırtıyı yağ götürüyor mu çünkü iki yorum vardı ve birisi bu ay almış gıcırtıdan bahsetmiyodu. ya da sizin bu boyutta önereceğiniz var mı benim çok beğendiğim vardı ama yayla değil iple bağlanmış birisi yorumunda iplerin aşınabileceğini söylemişti vazgeçtim

york 115 cm benimki.başta gıcırtı yapmıyo sandım fakat gıcırtı yapıyomuş.ben müzikten duymuyormuşum. :) abartı değil tabi.diğer markaları bilmiyorum.yaylı almanız daha iyi.uzun ömürlü olur.

benimki york 102cm gıcırtı var ama müzikle yaptığımız için pek sıkıntı olmuyor bende diğer markaları bilmiyorum.... gerçi benim uzun bir süre tranbolinle hoplama imkanım olmucak tranbolin keyfim kısa sürdü bu gün yaptığım teste göre hamileyim:) hamileyken hoplanmaz sanırsam:) gerçi ben 10 gündür hamile olduğumu bilmeden hopladım durdum inş bir sorun olmaz....

tebrikler wetu.Allah analı babalı büyütsün şimdiden.sen doktoruna sor bence.öyle yükseklere zıplarsan tabi sorun olabilir ama hafif hafif zıplarsan faydası bile olabilir hamilelikte.hamilelikte spor önemli :)

tebrikler wetu.Allah analı babalı büyütsün şimdiden.sen doktoruna sor bence.öyle yükseklere zıplarsan tabi sorun olabilir ama hafif hafif zıplarsan faydası bile olabilir hamilelikte.hamilelikte spor önemli :)

sağol canım bende en kısa zamanda doktora gidicm günüm geçince hamilelikten şüphelendiğim için bir kaç gündür zıplamadım ama tranbolinde hafif step yürüyüşleri yapabilirim diye düşünüyorum zaten çok kilom var bu kilodayken hamilelik düşünmüyordum baya süpriz oldu inş çok aşırı gereksiz kilo almadan hayırlısıyla geçirmek istiyorum bide şimdi daha çok yeni birincide düşük olunca tekrar aynısı olucak diyede korkuyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…