Transfer sonrası test günü bekleyenler

Lütfen gitme biraz bekle lutfen ümitsiz olma test gününe kadar bekle bu kadar uğraştın yoruldun sonuna kadar geldin dayan lütfen kardeşim
Kuzusum doktoruma soylemistim..ben ..yaptiricaksan hemen yaptir dedi..yaptirdim..bugun cok sukur kanal tedavisini..zaten yaptirmasam agrisindan olurdum sanirim birde hamile kalsaydim..cok tesekkur ederim.kuzum benimmm💕💕allah razi olsun senden.doktorum bana normal hayatina don dedi..mesela cumartesi transferim vardi..yapildi.pazarda yuzyuze 4 saat 2 saat zoomdan..6 saat dersim vardi.git dedi.rapor alma..rapor almayip normal hayatina donenlerdee..gebelik daha fazla dedi..kuzum..hemsirede kan akisi olmasi lazim dedi..cok agir kaldircak seyler yapma dedi..zaten benim meslegimde agir kaldiracak durumlar yasamiyoruz.cok..dikkat ettim..

Ama olumsuz olma şimdiden embriyo 5.gününe geldiğinde tutunmaya başlıyor yani daha gelişmeye devam ediyor.inşallah herkesin sağlıklı bir şekilde tutmuş olur.
Cok tesekkur ediyorum canim...cok denemem olunca sanirim..cok umutla bakamiyorum..belki ondan kuzum ama haklisin..💕💕🙏🙏

Gunaydin kizlar..dun kanal tedavisi olmustumm..kanal tedavisinde kullanilan anestezi idrarda renk degisikligi yaparmi..bilginizmi varmi..

Iyi misin canım nasıl geçti tedavi
Canim gunaydin cok sukur..hallettik..gecici dolgu yapildi..hamile felan kalsaydimm..ölürdüm..heralde agridan.cumadan beridir..geceleri sabaha dogru 4.5 gibi agriyla uyaniyodum..aglatacak derecede agri cekiyodum dusun kuzum..cok sukur gecti..dis agriniz varsa yaltriin kurtulun hemen..allahtan hemen antibiyotige baslamistim..cuma gecesi..cumarteai transferdede doktoruma sordum..agumentin kullaniyosan kullanabilirsin demisti..disini yaptircaksan hemen yaptir demisti..suan icin sikintinolmaz demisti..cok saolasin kuzum..cok sukur..

Ben de 30 Ekim de transfer oldum.Bu ikinci denemem 5.gun orta kalite embriyo transferi edildi.Benim de hep aklımda tuttu mu tutmadı mı diye..İdrar testi yapayım diyorum ama negatif çıkarsa da üzülürüm..Beklesem çok zor geçmiyor günler.Rabbim hepimize hayırlısı ile nasip etsin

Ben de 30 Ekim de transfer oldum.Bu ikinci denemem 5.gun orta kalite embriyo transferi edildi.Benim de hep aklımda tuttu mu tutmadı mı diye..İdrar testi yapayım diyorum ama negatif çıkarsa da üzülürüm..Beklesem çok zor geçmiyor günler.Rabbim hepimize hayırlısı ile nasip etsin
Amin canım amin gerçekten gün değil dk geçmiyor sanki

Ben 30 dk bile yatmadım .. Beş dakika masada tuttular sonra doktorum dediki yatmanı gerektirecek bir şey yok gidebilirsin dedi ben de kalktım giyindim gittim.Ama tuvalete gitmedim.Hatta yarım saat de hastanede oturarak eşimi bekledim

Gün geçmiyor âdeta heyecan merak çok zormuş Allahım pozitifi görmeyi nasip etsin hepimize ben transfer sonrası tuvalete gittim önce sürgü tuttu ebe sağ olsun 30 dk sonra kendim tuvalete gittim içime korku düştü şimdiyaaa keşke gitmeseydim
InsAllah olumlu olur canim sonuclar ben 2 saat sonra gittim tuvalete bugun 6. Gun evde yatıyorum ara ara kalkip ufak yuruyusler yapıyorum

Bende 30 ekimde transfer oldum test yaptınız mı acaba, hala beklemede misiniz

Hayırlısı olsun hiç belirtiniz var mı? Benim 5.gün embriyosu
Transfer gununden beri bel ve kasik agrim var canim birde pazar sabah yani transferin 3. Günü cok keskin bir kasik agrim oldu 1 2 dk kimildayamadim dunden beri de ara ara goguslerimde agri var ama ben ilaclarin etkisi oldugunu düşünüyorm

X