Transfer sonrası test günü bekleyenler

Kızlar oksopar iğne her gün kullanılacak teste kadar dedi doktor ama 8 inde bitiyor. Teste iki gün kalıyor sizde böyle bir durum oldu mu

Ben de 30 Ekim de transfer oldum.Bu ikinci denemem 5.gun orta kalite embriyo transferi edildi.Benim de hep aklımda tuttu mu tutmadı mı diye..İdrar testi yapayım diyorum ama negatif çıkarsa da üzülürüm..Beklesem çok zor geçmiyor günler.Rabbim hepimize hayırlısı ile nasip etsin
Hayirlinolsun canim bende 31 ekimde transfer oldum..5. Gun 4ba ydi..orta kalitemi oluyo..4ba..bilhin varni..buarada dun 3. Gunumdu igne vurulmustum gunduzunden..gonapeptyl sanirim igneinde etksii oldu.dun gece normal testlerden yaptim.birde yaoar yaomaz gormedim..biraz sonra cikti..hayalet cizgi..bugun 4. Gunumdu..sabah erkenden yaotim yine normal testlerle cikmadi..ogleden aonrada yaptim cikmadi..yarin erken gebelik testi yaomayi planliyorum..

Gün geçmiyor âdeta heyecan merak çok zormuş Allahım pozitifi görmeyi nasip etsin hepimize ben transfer sonrası tuvalete gittim önce sürgü tuttu ebe sağ olsun 30 dk sonra kendim tuvalete gittim içime korku düştü şimdiyaaa keşke gitmeseydim
Canim korkma hic..ben ciktiktan sanirim bi 10 dakika sonra lavaboya gittim..hicbir sakincasi yok dediler..birde benim gibi yapip hamile kalan arkadasta cok..hakkaten engel bi durum degil..sonrasindada ustumu giyinip eve gekdim..hastanedede cok durmadim yani..

Hayirlinolsun canim bende 31 ekimde transfer oldum..5. Gun 4ba ydi..orta kalitemi oluyo..4ba..bilhin varni..buarada dun 3. Gunumdu igne vurulmustum gunduzunden..gonapeptyl sanirim igneinde etksii oldu.dun gece normal testlerden yaptim.birde yaoar yaomaz gormedim..biraz sonra cikti..hayalet cizgi..bugun 4. Gunumdu..sabah erkenden yaotim yine normal testlerle cikmadi..ogleden aonrada yaptim cikmadi..yarin erken gebelik testi yaomayi planliyorum..
Canım seninkiler iyi kalite diye biliyorum.Benimkiler 3bb idi. Gerçi merkez bana son derece kaliteli dedi ama nasip artık.Ben geçenki denememde beşinci gün test yaptım silik çıktı.2-3 gün sonra bir daha yaptım hiçbir şey yok sonra gittim kan verdim sonuç negatifti..Tabi çok ağladım ama yapacak bir şey yok bakalım inşallah bu defa hayırlısı ile olur

X