Transfer sonrası test günü bekleyenler

kızlar hiç belirti aramayın. olan belirtilerin tamamı ilaçlardan. 6 yıl önce oğlumda pozitif sonucu aldığımda hiçbir belirtim yoktu. heralde yine tutmadı demiştim. kasık ağrısı şişkinlik göğüslerdeki hassasiyet de hep o hormon ilaçlarının sonucu. zaten 4 haftalık bir gebeliğin normalde de belirtiisi olmuyor ki. umarım hepimiz sağlıkla pozitif sonuçalrı alırız teker teker. ama erken test yapıp moralinizi bozmayın

Kızlar ben transfere giderken hiç su içmedim hatta tuvaletimi yaptım giderken çünkü hep aynı saatlerde tuvalete gidiyorum bir saat sonra gittim tuvalete🤣

maalesef tabii ki... gerçekten sinir bozucu bir ortam ama bebek için kaça sefer transfer odasına girip çıktığımın haddi hesabı yok
Evet kendimi çok tuhaf hissettim ya toplamada en azından baygın oluyorsun ya transferde kötü oluyor ama heralde utanılacak bir durum değildir demi sonuçta bir sürü kişiye yapıyorlar

bu arada transfer günü endome
Evet kendimi çok tuhaf hissettim ya toplamada en azından baygın oluyorsun ya transferde kötü oluyor ama heralde utanılacak bir durum değildir demi sonuçta bir sürü kişiye yapıyorlar
onlar için çok sıradan her gün onlarca kişiye transfer yapıyorlar. zaten 10 dakika sürmüyo

bu arada transfer günü endome

onlar için çok sıradan her gün onlarca kişiye transfer yapıyorlar. zaten 10 dakika sürmüyo
Bir de spekulum denen alet takılırken baya ağrıttı sizde de öyle oldu mu sanırım bazı merkezlerde plastik oluyormuş bizimkinde demirdi

Kızlar dün akşam dan beri ara ara ağrı hissediyorum sol kasıkta inşallh ilaçlardan değildir ya

Kızlar dün akşam dan beri ara ara ağrı hissediyorum sol kasıkta inşallh ilaçlardan değildir ya
Canim benimde en son negatifimde sonlara dogru adet sancisi gibi siddetli agri cekmistim..kasik agrisi degildi..adet olmadan once benim agriyla birlikte bacaklarimda halsizlik olur..resmen oyle olmustu..ama negatifti..simdide..2 once idrar testim negatifti..ve benim bugun yarin normalde adet olmam gerekiyordu normal sartlarda ayni agri yine oldu..daha onceki deneyimimden..dolayii..sunu dusunuyorum..adetin yakinsa..ki..bende oyle oluyor..adet olcakmisim gibi oluyor..ilaclardan olabilir..ara ara su gibi akintimda oluyor ..kullandigim fitilin yan etkilerine baktim..akinti yapiyomus zaten..kullandigimiz ilaclar etki ediyor..daha cok..

X