Transfer sonrası test günü bekleyenler

Üzülme desem insanın elinde değil çok iyi anlıyorum seni üzül rahatlat kendini ama birkaç gün sonra kalk ayağa ikinci denemede olur pes etme olur mu biz pes edersek hiç olmayacak çünkü tedbir bizden takdir Allah’tan.
Öyle üzülüyor insan bi umut bekle sonuç hüsran

• Uygulanan tıbbî tedavileri ardından normal yöntemlerle çocuk sahibi olunmadığının ve yalnızca yardımcı üreme yöntemleri ile çocuk sahibi olunabileceğine dair rapor,
  • Kadının 23 yaşını doldurmuş, 40 yaşından gün almamış olması,
  • Tedavinin yapıldığı merkezin Kurum ile sözleşmeli olması,
  • En az beş senedir genel sağlık sigortalısı ya da bakmakla yükümlü olunan kişi olup, 900 gün genel sağlık sigortası prim gün sayısının olması veya halen genel sağlık sigortalısı olan kadının bu bentteki koşulları taşımaması halinde eşinin gerekli koşulları sağlaması,
  • Son üç sene içeriside diğer tedavi yöntemlerinden sonuç alınamamış olduğunun Kurumla sözleşmeli sağlık hizmeti sunucusu sağlık kurulları tarafından belgelenmesi.
  • Tüp bebek tedavisine başlayan kadın 40 yaşından gün almış ise, tedavi masrafları karşılanmaz. Tüp bebek masraflarının karşılanabilmesi için tedavinin uygulanacağı anne adayında hamileliğin devamına engel teşkil edecek herhangi bir sorun olmaması gerekir.

Rapor çıkarabilirsin canım 23 den küçük 39 dan büyük olmamak gerekiyor 3 yılda dolduysa çıkarırsın
Ben çıkarmak için gittim ama tedaviyi özelde yaptığım için hastane çılarmak istemedi hatta gittiğim doktor tahlil istedi onları bile yapmadılar. Bizim kendi hastalarımız var onlarla ilgilenmemiz gerek diye

Umarım yararlı olur canım
Canım çok sağol biliyorum bunları benim gittiğim yer üniversite hastanesinden rapor çıkarabileceğimi söyledi. Bende gittim durumu anlattım ama yardımcı olmadılar. Hatta tahlillerimi bile yapmadılar. Anlayacağın bizde tedavi görmüyorsan ne halin varsa gör dediler

Bende de belirti yoktu ama 7.gün evde test yapmıştım az da olsa belli olması gerekti çünkü 5.gün embriyosuydu. Orda çıkmayınca tahmin etmiştim
Benimde üçüncü gün embriyosu artık ben rapor çıkartmak için uğraşacağım çok pahalı hersey birde çikolata kisti olduğu için kaliteli yumurta az oluşuyor

Benimde üçüncü gün embriyosu artık ben rapor çıkartmak için uğraşacağım çok pahalı hersey birde çikolata kisti olduğu için kaliteli yumurta az oluşuyor
Bende de rezerv azlığı var canım inşallah çıkarabilirsin ilaçlar çok pahalı dediğin gibi. Mecbur bi süre ertelicem bende kendimi toplayana kadafr

X