Transferden sonra 7.8. Gün gebelik testi

belirti varmıydı acaba, ben adet olacak gibiyim, 8 mart benim tahlil tarihim

Yasiniz kac?

Adetinize kac gun kala transfer oldunuz?

Ne yaptınız kızlar, test yapan yok mu. Umarım herkes miniğine kavuşur pozitiflerle dolar topiğiniz

Maşallah bayağı yüksek ikiz mi acaba? Benden tek gün kan alınmıştı 9. gün 180 di. cuma günü ayın beşinde keseye gidicem çok korkyorum inşallah her şey yolundadır.
Canım nasılsın gerçekten ikizmis benim İki kalp atışınıda duyduk. Tabi biri küçük. İns diğerine yetişir. Doktorum yok olabilirde dedi. Sen nasılsın. Gittinmi kalp atışı için. Bu arada ben hiç iyi değilim aşırı halsizlik ve geçmeyen mide ağrım var hasta gibiyim. İştahım hiç yok

Maşallah tebrik ederim. Sağlıkla devam eder inşallah.

Hayırlı olsun denk geldim. 12.gun 1500 küsür değerle öğrenmiştim. Size söylenenin aynısını söylediler. Iki kalp atışı vardı biri daha zayıftı doktor büyük ihtimal tek devam edecek demişti. 20.haftaya geldik hala tek devam edebilir fikrini beynime kazımışım, ikiz olduğuna inanamiyorum
Başlarda bir hafta gerideydi küçük olan. 9.haftada diğerine yetişti şu an aynı gidiyorlar. Inşallah gönlünüzdeki olur

Yaa çok sevindim Maşallah Benimde bı hafta geride.12. gün 1446 idi. Biri güm güm atıyor biri pıt pıt Biz heralde doğunca inanırız

Yaa bitanemmmmmm çook çoook sevindim... Allahım kucağımıza da almayı sağlıkla sağlıklı nasip etsin inşallah. Biz de cuma duyduk 2 gün önce çok şükür. Benim de midem acayip kötü,bulantım çok istifra edemiyorum ama hep o haldeyim. Çok nadir 1 saat iyi oluyorum. Hep uzanmalardayım

Ay ne güzel maşallah tek embiryomu koydular cift mi

Bende senin adına çok sevindim canım. Ara ara bakıyordum buraya yazarsin diye. Aminn ins . Aynı canim sadece ben öyleyim sanıyordum. Midem çok kötü. 3 aya geçer diyorlar ins öyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…