Transferden sonra 7.8. Gün gebelik testi

Merhaba,
Benim 13 şubatta 5. gün embriyosu transfer edilmişti. Ayın 15'inden itibaren yaptım. İlk başta çok silikti ama o çatlatma iğnesindeki betahcg yüzünden olabiliyormuş. Kısaca her ün yaptım erken gebelik testlerinden en koyusu 20 şubattı.
belirti varmıydı acaba, ben adet olacak gibiyim, 8 mart benim tahlil tarihim

Ah canım inşallah🥰 Dua ederken isteyen herkesede dua ediyorum. Benimde ikinci denememdi.Bence tutacak seninde şans oldukça yüksek. İyi embriyo 3.gundede 5.gundede tutar. Benim ilk denememde 3ab idi tutmadı. Bu denememde 3bb ve K1 denilen 5.gune yeni ulaşmış abc gibi değerleri oluşmayan orta kalite embriyo kondu. Kaliteye baksam ilki tutmalıydi ama bunlar tuttu. Genetiği iyi olsun tutar 🤗❤️
Yasiniz kac?

Merhabalar, benim de 2 Mart’ta transferim olmuştu. Dondurulmuş 5. Gün embriyosu İyi kalite denmişti . İlk denemem. Dün geceden beri başlayan önce ara ara olan şimdi sürekli bir kasıkta ağrı var. Bazen dizlerime vuruyor. Adet olacakmışım gibi üzüldüm biraz. Böyle hissedip pozitif olan var mı?
Adetinize kac gun kala transfer oldunuz?

Ne yaptınız kızlar, test yapan yok mu. Umarım herkes miniğine kavuşur pozitiflerle dolar topiğiniz 😍🤰

Maşallah bayağı yüksek ikiz mi acaba:KK200::anneadayı:? Benden tek gün kan alınmıştı 9. gün 180 di. cuma günü ayın beşinde keseye gidicem çok korkyorum inşallah her şey yolundadır.
Canım nasılsın gerçekten ikizmis benim😅 İki kalp atışınıda duyduk. Tabi biri küçük. İns diğerine yetişir. Doktorum yok olabilirde dedi. Sen nasılsın. Gittinmi kalp atışı için. Bu arada ben hiç iyi değilim aşırı halsizlik ve geçmeyen mide ağrım var hasta gibiyim. İştahım hiç yok😢

Canım nasılsın gerçekten ikizmis benim😅 İki kalp atışınıda duyduk. Tabi biri küçük. İns diğerine yetişir. Doktorum yok olabilirde dedi. Sen nasılsın. Gittinmi kalp atışı için. Bu arada ben hiç iyi değilim aşırı halsizlik ve geçmeyen mide ağrım var hasta gibiyim. İştahım hiç yok😢
Maşallah 🧿 tebrik ederim. Sağlıkla devam eder inşallah.

Hayırlı olsun denk geldim. 12.gun 1500 küsür değerle öğrenmiştim. Size söylenenin aynısını söylediler. Iki kalp atışı vardı biri daha zayıftı doktor büyük ihtimal tek devam edecek demişti. 20.haftaya geldik hala tek devam edebilir fikrini beynime kazımışım, ikiz olduğuna inanamiyorum 🤣
Başlarda bir hafta gerideydi küçük olan. 9.haftada diğerine yetişti şu an aynı gidiyorlar. Inşallah gönlünüzdeki olur 🤗

Hayırlı olsun denk geldim. 12.gun 1500 küsür değerle öğrenmiştim. Size söylenenin aynısını söylediler. Iki kalp atışı vardı biri daha zayıftı doktor büyük ihtimal tek devam edecek demişti. 20.haftaya geldik hala tek devam edebilir fikrini beynime kazımışım, ikiz olduğuna inanamiyorum 🤣
Başlarda bir hafta gerideydi küçük olan. 9.haftada diğerine yetişti şu an aynı gidiyorlar. Inşallah gönlünüzdeki olur 🤗
Yaa çok sevindim😍 Maşallah🧿 Benimde bı hafta geride.12. gün 1446 idi. Biri güm güm atıyor biri pıt pıt 😅 Biz heralde doğunca inanırız 😁❤️

Yaa bitanemmmmmm çook çoook sevindim... Allahım kucağımıza da almayı sağlıkla sağlıklı nasip etsin inşallah. Biz de cuma duyduk 2 gün önce çok şükür. Benim de midem acayip kötü,bulantım çok istifra edemiyorum ama hep o haldeyim. Çok nadir 1 saat iyi oluyorum. Hep uzanmalardayım 😔
nasılsın gerçekten ikizmis benim😅 İki kalp atışınıda duyduk. Tabi biri küçük. İns diğerine yetişir. Doktorum yok olabilirde dedi. Sen nasılsın. Gittinmi kalp atışı için. Bu arada ben hiç iyi değilim aşırı halsizlik ve geçmeyen mide ağrım var hasta gibiyim. İştahım hiç yok😢

Ay ne güzel maşallah tek embiryomu koydular cift mi

Yaa bitanemmmmmm çook çoook sevindim... Allahım kucağımıza da almayı sağlıkla sağlıklı nasip etsin inşallah. Biz de cuma duyduk 2 gün önce çok şükür. Benim de midem acayip kötü,bulantım çok istifra edemiyorum ama hep o haldeyim. Çok nadir 1 saat iyi oluyorum. Hep uzanmalardayım 😔
Bende senin adına çok sevindim canım.😍 Ara ara bakıyordum buraya yazarsin diye. Aminn ins 🤗🙏. Aynı canim sadece ben öyleyim sanıyordum. Midem çok kötü. 3 aya geçer diyorlar ins öyle olur

X