Transferden Sonra Ne Mi Yaptim? Anlatayim

Dün oldu transferim şua yatıyorum bi tuvalete kalkıyorum oda çok sık oluyor.. iğneler yüzünde kalçam fenalarda uyuşuyor malesef kıpraşıyorm sürekli inşallah minnaklarım tutmuştur dua edin bana
Yeni gördüm canım yazdıklarını ev işleri sokak işleri derken nete giremedim.
Transferİn olduğuna çok sevindim şimdi ne durumdasın nasılsın...
Epey zaman geçmiş sınuca çok yaklaşmışsın....
Haber ver canım bana da...
Rabbim yar ve yardımcın olsun
Minnakları tuttursun inşaAllah

Kıpraşma konusuna da çok takılma popüşinin altına yastık koydun mu canımcım...

Kıpraşma konusuna da çok takılma popüşinin altına yastık koydun mu canımcım...
Yarın kan testim var ama ben heycanlı olduğum için gittim dün idrartesti aldim.. çift çizgi gördüm ama 2.si çok silik bakalım yarın ne çıkcak ayy saat dakika geçmiyo dünden beri

F feyzaaksu ins seninledirler canim kac yasindasin sorununuz neydi bide iki embriyo koyulmus galiba kac gunluklerdi nerde yaptirdin kusura bakma cok sordum bebde bikac gune dondurulmus tedavisine basliycamda ins iki tane 5 gun embriyosj koyulcak esimde sperm hareketsizligi var 23 yasindayim

Yarın kan testim var ama ben heycanlı olduğum için gittim dün idrartesti aldim.. çift çizgi gördüm ama 2.si çok silik bakalım yarın ne çıkcak ayy saat dakika geçmiyo dünden beri
Hadi hayırlısı canım.... İnşaAllah seninledirler mininiklerin... Dualarım seninle . Çok öpüyorum....

Bende pco yum ins benim kide bu sefer tutar ikinvi kez koydurduk ve hc bise yapmiyorum. Sıkılırsam evin icnde geziyorum aksama kadar yatiyorum.lavabo icin kalkiyorum.gecen transfere gorw bu farkli oburunde hergun adet olacakmisim gibi sancim oluodu ama bunda sadece uc gun agri girip cikio.sonra kesildi digeri gibi degil.digerinde doktor uc gun dinlen sonra uzanma hoplama gunluk isini yapabilirsin dedi ve kivi ananas tutunmasina yarfim edio dedi bol bol kivi ananas ye dedi cay ve asitli icecekler yasak dedi simdi dinleniyorum

gunaydın , ananas bende yemek istiyorum yumurtlamadan sonrada yenilsin diyorlar ama ne kadar
1 dilim mi 3 dilim mi yoksa hergun bir ananas mı

böyle bir bilgin varmı bende şu an yumurtlama dönemindeyim.cevaplarsan sevinirim.

gunaydın , ananas bende yemek istiyorum yumurtlamadan sonrada yenilsin diyorlar ama ne kadar
1 dilim mi 3 dilim mi yoksa hergun bir ananas mı

böyle bir bilgin varmı bende şu an yumurtlama dönemindeyim.cevaplarsan sevinirim.
alla bol bol ye diyince bos kaldikca yiyorum canm sayisini saymadan

Arkadaşlar Merhaba,
Ben bu konuyla ilgili yazmak istedim,benimde bu ay içinde kısmetse inşallah her şey yolunda giderse,transfer yapılacak.
Ancak,ben oldukça endişeliyim,açıkçası korkuyorum da,transfer hakkında çok fazla da bilgi sahibi değilim.
Merak ettiğim,idrar ne kadar olması isteniyor,yani insan hem idrarını tutacak,ve birde vaginadan katater ile girecekler,bana çokkk sıkıntılı gibi geliyor.Bu konuda cevaplarınız beni sevindirir.
İnşallahhh Allah isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin.Teşekkür ederim.

idrar torbasının sıkışık olması gerekiyor. eğer sıkışık olmazsa sonda ile sıkıştırıyorlar diye biliyorum. sıkışık olunca Rahim transfere daha uygun oluyormuş. bu nedenle mutlaka sıkışık olmak gerekiyor. bide ameliyat hane soğuk oluyor iyice sıkışıyor insan transferden sonra kalkmadan yatmak istiyorum ama sıkıştığım için 10-15 dakika sonra sürgüye de çiş yapamadığımdan wc ye gidiyoorum.

Merhabalar, ben de ayni kaygilari tasiyorum. Benim transferim persembe gunu. Doktorum 3 saat oncesinden wc yi kullan ve sonrasinda gitme dedi ben de bu konuda garip hissediyorum. Ama katlanacagiz artik.

C can71 ozelif35 kızlar yanlış yönlendirmek istemem.ama benim transferim yapıldığında ben aşırı sıkışık değildim.hatta öyleki transferden 1 saat sonra falan wc ye gitme ihtiyacı duydum.transfer esnasında da doktorum az sıkışık olduğumu farketti ama sonda faln takmadı.transferi yaptı.çok şükür sonucumuz pozitif oldu.nasipten öte köy yok kısacası.bunu düşünüp kendinizi yormayın.klınıge gıttıgınızde başlayın su içmeye bence.cok önceden başlarsanız ıcmeye zorlanabılırısınız cunku.

İki kere tup bebek yaptirdik tutmadi doktor yuzde doksan tutmuyosa rahim icinde sikinti var dedi gel yapalim dedi ama 900 istediler boyle yapan var mi kizlar rahim icine kamera sokuyolarms rahim filmi degil ama

Benim de transferim oldu. Suan 4. Gunundeyim. 12. Gunde belli olur dediler. Daha erkende belli oldugu oluyor mu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…