Bebek İkinci El Travel sistem bebek arabası satıyorum

enoxx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2010
4.464
134
Arkadaşlar bebe confort elea kırmızı renk tertemiz araba oto koltuğu ile beraber satıyorum, ikisi de ayrı ayrı takılıyor, üst üste takılan travel sistemlerden değil

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

güncelllllllllllllll...................... $elea 2.png $elea.png $elea 2.png $elea.png

ilanımı güncelliyorum, fiyatta anlaşabiliriz diye düşünüyorum alıcıyla, tatile çıkıcaz, o yüzden biraz acil satmam lazım

Arkadaşlar bebe confort elea kırmızı renk tertemiz araba oto koltuğu ile beraber satıyorum, ikisi de ayrı ayrı takılıyor, üst üste takılan travel sistemlerden değil

fiyat olarak ne düşünüyosun canım?

tamam canım akşam eşime de göstereyim haber veririm sana ama söz vermiyim alırım diye

tamam canım siz bi bakın, eşine internetten sıfırının fiyatlarını da göster ama :))
bu arada iki taraflı kullanılabiliyor oto koltuğu da pusette
koltuğun ayrıca bel destek yastığı da var
puset doğumdan itibaren kullanılıyor, 3 kademeli oturma şekli var, içi de oldukça geniş pusetin ve değişik pofuduk bir kumaşı var, bu araba zaten o kumaş nedeniyle de biraz pahalı, diğer modellerde bir çok arabada olan tırtıklı gibi puset kumaşı var, bununki öyle değil işte
kumaşın ayrıca terletmeme özelliği var ama ben kirlenmesin diye örtüsüz bindirmedim hiç oğlumu
iskeleti tek olarak desteksiz ayakta durabiliyor, bi yere dayaman veya yatırman gerekmiyor evde saklamak için
yağmurluğu ve şemsiye takma aparatı var ama şemsiyesini ben almadım
alt sepeti oldukça geniş ve kullanışlı
toplaması çok kolay, iki düğmesi var sadece, çok rahat katlanıp açılıyor, onun için de tek düğme yeterli
büyük tekerler takıldıkları yerdeki düğmeyi içe doğru bastırınca tık diye çıkıyor
pusetin ön barı da mevcut, iki taraftan da takılıp çıkartılabiliyor, bebek büyüdükçe öne doğru sarktığında o bar çok işe yarıyor
5 noktalı emniyet kemeri mevcut
oto koltuğunda da iki model mevcut bebe confortta, bu üst modeli ve yanlış bilmiyorsam maxi cosi oto koltukları da takılabiliyor bunlara

ilanımı güncelliyorum, fiyatta anlaşabiliriz diye düşünüyorum alıcıyla, tatile çıkıcaz, o yüzden biraz acil satmam lazım

Hala aynı dimi fiyatın 😀 senın araban kadar guzelii yok cnm bu sitede ınş en yakın zmnda satarsın

Hala aynı dimi fiyatın 😀 senın araban kadar guzelii yok cnm bu sitede ınş en yakın zmnda satarsın

tşk ederim canım, evet canım aynı, eşime kalsa o fiyata da vermez, sen çok beğendin, eşini ikna edebilseydin keşke, çok memnun kalırdınız ama bebek eşyaları o kadar pahaliki sen de haklısın

Evet hemde nasıl bırde ıkıncı cocuk olunca masraf dahada artıyo o hıc vermıyo artık kızıyo bna daha doguma var dıye 😀 bn yınede kendı butceme gore bakınıyorum

Evet hemde nasıl bırde ıkıncı cocuk olunca masraf dahada artıyo o hıc vermıyo artık kızıyo bna daha doguma var dıye 😀 bn yınede kendı butceme gore bakınıyorum

haklısın canım ya, inşallah gönlüne göre bulursun
ben de daha fazla inemiyorum, eşim müsaade etmiyor çünkü
araba tertemiz sıfırdan farksız olunca o değerinde satalım istiyo haklı olarak

haklısın canım ya, inşallah gönlüne göre bulursun
ben de daha fazla inemiyorum, eşim müsaade etmiyor çünkü
araba tertemiz sıfırdan farksız olunca o değerinde satalım istiyo haklı olarak

Tabııkı haklı kolay kazanılmıyorkı inş bulurum ıyı satıslar cnm

keşke fiyatını buraya yazsaydınız da tek tek sormak zorunda kalmasaydık... herkese satmak istemiyor musunuz ki soranlara özel msj gönderiyorsunuz anlayamadım?

keşke fiyatını buraya yazsaydınız da tek tek sormak zorunda kalmasaydık... herkese satmak istemiyor musunuz ki soranlara özel msj gönderiyorsunuz anlayamadım?

hiç öyle bişi düşünmedim biliyomusun?
ben 700 civarı bi fiyat düşünüyorum, elimden geldiğince yardımcı olurum

Ben de neden buraya fiyat yazmadığınızı düşünüyordum.
Özelden mesaj göndermeye falan ne gerek var, zaman kaybı.. Fiyatı gören, kesesine uygun olursa talip olur. Bu arada çok güzel bir model, biz de kızım için düşünmüştük Joker'e gidip durduk ama başka bir model aldık.
Sevgiler

Gerçekten özel bi sebebi yok olsa yine yazmazdım zaten 😊 evet biz de çok memnunuz, bende jokerden aldım geçen sene, siz de güle güle kullanın arabanızı iyi günlerde 😊

X