travma yaratan babadan ekonomik destek almak

evet. geçen sabah da otururken durup dururken bana geldi saçımdan öptü. doktorla nasıl gidiyor dedi ilk seans dedim. çok konuşmadık. annem de pişman ama sana belli edemiyor dedi. ama ben unutmak istemiyorum. ona daha da bağımlı olmak istemiyorum. ama işte bir yandan da ekonomi.

Bagimli olmakla ne ilgisi var ki. Böyle insanlar para harcarken üzülmez harcayın gitsin. Abiniz de kudursun oh

Sırf abinin inadına alın. İşe başlayınca babanıza parayı vereceğinizi söyleyin ve o kosulla alın gitsin.
annem de böyle düşünüyor. zaten benim arabam 550-600 arası. alacağım araba 900. 300 kredi çıkarsa sorun yok. çıkmazsa benim birikimim annemin katkısı ile aslında şuan insanların telefona verdiği parayla yeni arabam olmuş olacak. ki öderim yani 15-16 bin aylık şu halimle bile

O arabayı aldığında sürekli laf duyacak. Lanet gelsin nereden kabul ettim diyecek.
babam laf etmez ama abim eder. kudurur. şimdi bile kuduruk. anneme babama etmediği zulüm yok geçen kavga ettiler yine annem defolup gitmezsen polis çağıracağım dedi. çok zorluyor. ben de hassas biriyim malesef. annem abine söylemeyiz diyor ama elbet anlar

O arabayı aldığında sürekli laf duyacak. Lanet gelsin nereden kabul ettim diyecek.
Calci ben senelerce bu modda yasadim. Burnumdan gelecek diye hicbir sey istemedim.

Sonra bir ogrendim ki ben aman iki tane ayakkabi aldi cok oldu diye dusunurken ben haric herkes para yemis hatta sevgilisinin kardesi alti ay yurtdisina degisim programina falan gonderilmis. Simdiki aklim olsa soyleyecegi her lafa tikarim kulagimi gecerim, maksat isim gorulsun. Araba almayinca kimse aferin demeyecek.

bence almamalısın.agzına laf vermemelısın.
kendin yapmalısın herşeyi

E bi bahane olmus olur zaten tipler arıza bi de sıfır dan almıyo ki az idare edeceklr sadece kendi arabasıni satacak kredi çekecek 2 3 taksitte ne var canım
36 ay kredi 300 bin 18 taksidi oluyor. normalde ben öderim işte çalışıyor olsam. şuan çalışmıyorum. 1 sene falan ailem idare eder

Bence alin. Travma da yaratmis olsa baba parasi helaldir. Abiniz de yedigi nanelere saysin. Umarim babayla arayi duzeltirsiniz.

Ben kendim babaci olduğum icin, babasiyla arasi kotu olan kiz cocuklarina cok üzülüyorum.
annem düzeltmeye çalışıyor işte diyor aka hareketleri hala devam ediyor. sevgilim geçen babamı aramış durup dururken açmamış. sonra annem ısrar edince aramış konuşmuşlar. oğlum falan demiş hatta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…