Trendyol alışveriş mağduru

Trendyol asistana ara ara yazın. Benimde elime ulaşmayan kargom olmuştu. Kargo şirketi ürün gelmedi dedi, trendyolda verildi görünüyordu. Sonra barkod karmaşası oldugu anlaşıldı ücret iadesi yapıldı. Ama ben asistana gün aşırı sordum. Sizde tekrar sorun.
Hergun sormamistim sorayım dediğiniz gibide olmuş olabilir

nıye saglam gelecegınden emın degılsınız teee çinden gemıyle urunler saglam teslım gelıyorda ulke ıcınden nıye saglam gelmesın
altı ustu bırkac kere aktarma olmus satıcının bulundugu yerle anlasmalı oldugu sube arası aktarmadır elınıze gelecektır lokasyon degısınce ne oluyor kı 5 lokasyon degısıp gelen urunlerım var bu bır kusur mu ? tahmını teslımat adından bellı tahmını teslımattır ılla su gun kesın denılen bır teslımat degıl . ptesı en gec carsamba gelır elınıze ulasır

cok ıstıyorsanız asıstan ıle gorusun o sorunuzu yanıtlar

sıparısı ıptal ettıgınızde urun satıcının elıne ulastıktan sonra 10 ıs gununde para bankanıza ıade yapılıyor ama bırkacgunluk gecıkme ıcın gerek var mı bıraz daha bekleyın
satıcıya soru sor kısmı var oradan satıcıya da ulasabılırsınız
Sipariş kargo firması tarafından teslim alındığı için iptal şansım yok bana gelmediği içinde iade şansım yok. Ben bekliyorum zaten azarlar gibi yazmışsınız ilk kez kullanmıyorum bu siteyi bende. Sadece bu aralar Trendyol express kargo ile son günlerde ürününü teslim alamayan yada geç alan varmı diye sordum 😁 teşekkürler fikirleriniz için

Trendyol ekspress istanbul içinde yasamiyorsaniz yerel ya da daha kucuk kargo sirketleri ile getiriyor. Istanbul depodan çıkan mallar mesela ankarada bir şirkete teslim ediyor. Ankara'daki konyadakine konyadaki burdura iletiyor. Sürecin uzaması normal. Ben trendyol ekspres ile aldığım hizmeti hiçbir sirketle alamadım. Son derece kibarlar. Kargo 2 gun gecikti diye saglam gelmeyecegini dusunmek biraz saçma açıkçası.
Daha önce de trendyol express getirdi kargomu zaten bende memnunum kargo iki gün gecikti diye değil lokasyon çok değiştirdi 3 farklı merkeze bırakılıp alınmış buyuzden tedirgin oldum ürünü aldığım şehirle yanyanayim ama alakasız bir yere gidip gelmiş kargom

Cuma günü verdiğim sipariş dün geldi. Muhtemelen karışıklık olmuştur. Günde onbinlerce sipariş çıkıyor sonuçta olur öyle şeyler. Acil ihtiyaçları internetten almıyorum ben 15 gün beklediğim de oluyor çünkü. Siz peşini bırakmayın tabi.
Yok acil değil yani gelecegini bileyim beklerim sorun değil ben şikayet sitesini okuyunca tedirgin oldum yoksa teslim tarihini iki hafta geçip gelen kargom oldu oandemi sürecinde sorun yaşamadım umarım sıkıntısız gelirde yoksa beklerim yani evdeyim nasilsa

Ayni fikirdeyim. Ben de ups ve ptt den boyle seyler yasiyorum. Dagitima cikti mesajı gelmeden evde yoktunuz sebebiyle geri gonderiliyor. Ben de 1 bucuk senedir evdeyim 🤣🤣🤣
Telefonda kibar konuşuyorlar, rahatsizlik vermeyecek sekilde davraniyorlar. Cok seviyorum trendyol ekspresi🥰🥰
Bende bir kere evde degildim adamlar bulunduğum konuma kadar getirdi başka yere yani çok memnunum bende aslnda ama sanrm şikayet sitesinde yazılanlar biraz tedirgin etti beni yoks acelem de yok evdeyim nasilsa

Her şeyi şikayetvar'a yazmaya ne gerek var? Sorununuz çözülmese anlarım ama henüz bir şey yapmamışsınız ki çözmek için.
Canlı destekle görüşün, onlar çözer.
Benim teslim tarihi geçen ürünümü talebimden hemen sonra iptal ettiler. Böyle bir hakkınız var yani.
İptal etmek istemiyorsanız da ürün nerede, ne zaman gelecek bilgi verirler.

Şikayet varda tabiki ovecek halleri yok dalga gecerken zeka seviyen yetmiyorsa yapma komik olan sen oluyorsun. Orada başka kargo şirketinden yada kargo kaybolmasından ürünün sağlam gelmemesinden bahsedilmemis günlerce herkes aynı ortak derdi yazmış demekki Trendyol express kargodan bu ara herkes muzdarip ben yakın zamanda 15gun içinde alışveriş yapıp mağdur olanı sordum bende ilk kez alışveriş yapmıyorum
Benim zeka seviyem yetiyor sen merak etme. Tek sayfada hep benzer başlıklar olur çünkü aynı etiket kullanılır. Bu yüzden alt alta yüzlerce "kargo gecikmesi" ile ilgili başlık görürsün. Çünkü hepsinde aynı etiket vardır kullanıcılar arama yaparken benzer başlıkları görsün diye. Bu şikayetlerin hepsi gözüktükten sonra aynı firmanın diğer etiketleri gözükmeye başlar. Kargo kaybolması veya ürün hasarı gibi. Bende bütün bunları anlayacak ve anlatacak zeka var da sende tanımadığın insanlarla saygılı konuşacak bir anlayış yok bu yüzden komik olan ben değilim sensin.

Yurtiçi: geldik evde bulamadık
Aras: geldik evi bulamadık
Mng: gelecektik paketi bulamadık
Ptt : ne paketi yaaa🤷‍♀️
Aynen o hesap 😂 temsilciye kargom nerde diyorum dağıtıma çıkmış mesai saatleri nedeniyle şubeye geri gitmiş diyor lanet olsun dedim bu beni oyalayacak geri gitmesin diye eşimi yolladım demişlerki daha yola bile çıkmamış 🤣

Aynen o hesap 😂 temsilciye kargom nerde diyorum dağıtıma çıkmış mesai saatleri nedeniyle şubeye geri gitmiş diyor lanet olsun dedim bu beni oyalayacak geri gitmesin diye eşimi yolladım demişlerki daha yola bile çıkmamış 🤣

Ben şubeye gidip kargomu almaya çalıştığımda bana dağıtım elemanı evine kargo dağıtım arabasıyla gitmiş yarında izinli ertesi gün gelin dediler🤣
Ptt pişmanlıktır

Ben şubeye gidip kargomu almaya çalıştığımda bana dağıtım elemanı evine kargo dağıtım arabasıyla gitmiş yarında izinli ertesi gün gelin dediler🤣
Ptt pişmanlıktır
Bir keresinde evde yok yapmışlardı bir kerede aracı bulmaya ben yola çıktım keşke trendyolda kargo firması seçeneği olsa 🤷🏼‍♀️

Daha önce de trendyol express getirdi kargomu zaten bende memnunum kargo iki gün gecikti diye değil lokasyon çok değiştirdi 3 farklı merkeze bırakılıp alınmış buyuzden tedirgin oldum ürünü aldığım şehirle yanyanayim ama alakasız bir yere gidip gelmiş kargom
Kargo calisma sistemini bilemiyorum. Yanlislik da olmus olabilir tabi.

Her şeyi şikayetvar'a yazmaya ne gerek var? Sorununuz çözülmese anlarım ama henüz bir şey yapmamışsınız ki çözmek için.
Canlı destekle görüşün, onlar çözer.
Benim teslim tarihi geçen ürünümü talebimden hemen sonra iptal ettiler. Böyle bir hakkınız var yani.
İptal etmek istemiyorsanız da ürün nerede, ne zaman gelecek bilgi verirler.
Canlı destekle zaten görüştüm

Benim zeka seviyem yetiyor sen merak etme. Tek sayfada hep benzer başlıklar olur çünkü aynı etiket kullanılır. Bu yüzden alt alta yüzlerce "kargo gecikmesi" ile ilgili başlık görürsün. Çünkü hepsinde aynı etiket vardır kullanıcılar arama yaparken benzer başlıkları görsün diye. Bu şikayetlerin hepsi gözüktükten sonra aynı firmanın diğer etiketleri gözükmeye başlar. Kargo kaybolması veya ürün hasarı gibi. Bende bütün bunları anlayacak ve anlatacak zeka var da sende tanımadığın insanlarla saygılı konuşacak bir anlayış yok bu yüzden komik olan ben değilim sensin.
Bana laf yetiştirip haklı çıkmaya çalışana kadar keşke bir girip baksan. Benim başlık arattigimi nerden çıkardın 🙄 ben elma yazınca elma çıkar armut çıkacak hali yok ben siteye girişte kargom geçikti diye aratmadan son zamanda yazılan şikayetlerde gördüğümü soyledim

X