Trendyoldan aldığım kolye

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.472
1.066
Merhaba arkadaşlar. Trendyoldan boncuklu bir kolye aldım. Sipariş dün elime ulaştı. Takmaya çalışırken hiç zorlamadığım da halde kolye bir anda koptu, boncuklar dağıldı her yere. Bu durumda yapabileceğim bir şey var mı sizce? Durumu anlatsam, eğer kusur üründeyse, yenisini gönderirler mi acaba? Yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler..

Merhaba arkadaşlar. Trendyoldan boncuklu bir kolye aldım. Sipariş dün elime ulaştı. Takmaya çalışırken hiç zorlamadığım da halde kolye bir anda koptu, boncuklar dağıldı her yere. Bu durumda yapabileceğim bir şey var mı sizce? Durumu anlatsam, eğer kusur üründeyse, yenisini gönderirler mi acaba? Yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler..
Kanıtlamanız çok zor. Hassas davranmamışsınız deyip topu size atarlar.

Kullanıcı hatası derler ama yine de ürün arızalı diye iade talebi oluşturun bakalım 😏
ama eline geçtiğinde sağlamsa,bu yaptığı hakka girmek olmaz mı? yani arızalı ürün demek bana defolu ürün yollanmış demek. ama ortada böyle bir durum yok anladığım kadarıyla. bence kötü bir fikir :)

ama eline geçtiğinde sağlamsa,bu yaptığı hakka girmek olmaz mı? yani arızalı ürün demek bana defolu ürün yollanmış demek. ama ortada böyle bir durum yok anladığım kadarıyla. bence kötü bir fikir
Konu sahibi kendisi koparmış ne yapayım geri göndersem mi diye sorunca bende öneri de bulundum . Zaten iade olarak gönderse de bnu anlarlar kullanıcı hatası olduğunu

Emin değilim ama yenisini göndermeyeceklerini tahmin ediyorum. Annem de hatırlayamadım şimdi iki tane deterjan malzemesi sipariş vermişti. Her yerde yoktu yani o yüzden internetten aldık. Kutuya koymuşlar ama içinde dökülmüş ve annem de açtıktan sonra fark etmiş. Ablam aramıştı ama kargocuyla beraber tutanak tutulması gerektiğini falan söylemişler. Olayın detaylarını tam bilmiyorum ama böyle olmuştu.

Ben de arçeliğin kahve makinesini almıştım, daha kutusundan çıkarmadan elimden kayınca kırılmıştı.
Bu kadar dayanıksız olduğunu tahmin edemezdim ama tabii ki geri veremedim, çünkü garanti kapsamına bile alınmıyor.
Bence durum aynı, sizi de anlıyorum ama maalesef sonuç olumsuz olur.

X