Trombofoli paneli testi

Zaman123

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2023
33
15
Merhaba trombofili test sonucum pıhtılaşmaya meyilli çıktı.2 gende sıkıntı var.Benim gibi aynı genlerde sıkıntısı olan var mı
MTHFR MUTASYON ANALİZİ (c.677C>T)* NORMAL PAI MUTASYON ANALİZİ (4G/5G)* 5G/5G MTHFR MUTASYON ANALİZİ (c.1298A>C)* HETEROZİGOT FAKTOR XIII MUTASYON ANALİZİ (p.V34L)* HETEROZİGOT FAKTOR II (PROTROMBİN) MUTASYON ANALİZİ (g.20210 G>A)* NORMAL FAKTÖR V LEİDEN MUTASYON ANALİZİ (c.1691 G>A)* NORMAL

Merhaba trombofili test sonucum pıhtılaşmaya meyilli çıktı.2 gende sıkıntı var.Benim gibi aynı genlerde sıkıntısı olan var mı
MTHFR MUTASYON ANALİZİ (c.677C>T)* NORMAL PAI MUTASYON ANALİZİ (4G/5G)* 5G/5G MTHFR MUTASYON ANALİZİ (c.1298A>C)* HETEROZİGOT FAKTOR XIII MUTASYON ANALİZİ (p.V34L)* HETEROZİGOT FAKTOR II (PROTROMBİN) MUTASYON ANALİZİ (g.20210 G>A)* NORMAL FAKTÖR V LEİDEN MUTASYON ANALİZİ (c.1691 G>A)* NORMAL
Gebelik var mı?

Sağolun evet hematoloji doktoru öyle dedi daha bu durumumu yeni öğrendim düşen bebeğim harici 1 çocuğum var bu durum bilinmiyordu serum ve 9 ay yatarak geçti hamilelik baya sıkıntılıydı ikisi de

Pıhtılaşma sorunu kanama yapmaz. Başka problemler vardır kanama yapması için.

Kan sulandırıcı kullanılmadığı için bide iğne falanda kullanmak gerekiyormuş düşük oluyormuş bebek ölüyormuş karında

Anladım sağolun ikinci hamileliğimde 4 ay her hafta progestron iğnesi vurundum riskli gebeklikti ama bu durum bilinmiyordu 4 ay ful kanamayla geçti sonradan bebeğim öldü doğum oldu

Anladım sağolun ikinci hamileliğimde 4 ay her hafta progestron iğnesi vurundum riskli gebeklikti ama bu durum bilinmiyordu 4 ay ful kanamayla geçti sonradan bebeğim öldü doğum oldu
Başınız sağ olsun.. pıhtılaşma kanama sebebi değildir fakat gelişim için kanın vucutta rahat akması gerekir. Bebeğe uygun şekilde kan akışı sağlar kan sulandirici iğneler. Progestan iğnesini suan bende kullanıyorum oda kanama sebebi ile dusugu onleme amaçlı veriliyor.
Umarım yakın zamanda yeniden gebe kalırsınız ve gerekli tedavi ile sağlıkla bebeğinize kavusursunuz 🤲

Sağolun Allah razı olsun Allah sağ salim kucağınızı alın inşallah bebeğinizi her şey iyi geçsin inşallah sağolun sizinde mi kanamalı hamilelik ful yatarak mı geçiyor

Sağolun Allah razı olsun Allah sağ salim kucağınızı alın inşallah bebeğinizi her şey iyi geçsin inşallah sağolun sizinde mi kanamalı hamilelik ful yatarak mı geçiyor
Amin Allah razı olsun. Evet bende yatarak geçiriyorum ilaçlarla

Canım kaybın için çok üzüldüm acını en derinden hissettim, başın sağolsun..

ne kadarlıkken kaybettin?
Benimde bir kaybım var...

Zor bi süreç yatarak geçirmek bende yaşadım Allah yardımcın olsun benimde ilk hamilelik yatarak ilaçlı serumlu tedaviydi

Sağolun Allah razı olsun 15 haftalıktı bebeğim normal doğum yaptım sizinde başınız sağolsun sizin kaç haftalıktı
Canım kaybın için çok üzüldüm acını en derinden hissettim, başın sağolsun..

ne kadarlıkken kaybettin?
Benimde bir kaybım var...

Geçmiş olsun benim de mtfhr değerim pıhtıya meyilli çıktı kan sulandırıcı ve aspirin öneriyor bu durumlarda kadın doğumcular. Ben de sizin gibi önce hematoloğa gösterdim

Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun evet öyle tedavi oluyormuş ama benim 2 değer sıkıntılı iyi yapmışsınız sadece kan sulandırıcı iğne yeterli oluyor mu yatmaya gerek kalıyor mu acaba

X