Tuhaf Hayat 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neyse konu kapanacak çünkü üslubunuzu koruyamadınız. Diğer arkadaşları tenzih ediyorum. Sanki sizin kocanızı elinizden almışım gibi bas bas cıngar çıkardınız
Yazdıklarını gözlerim açık açık kocaman olmuş halde okuyorum şaşırmış ne diyecegini bilemez halde :KK57: :KK57: :KK57:

Neden banlamadın acaba bunuda merak ediyorum vardir mune nin düşündüğü bir şey :KK53:

Hadi canim nasil alırdınız, apaçık alamadınız iste sizin de dediğiniz gibi kadın birilerini sevindirmemek için vermedi nikahını, millete verdiğiniz tavsiyeleri karısı da uyguladı,
Cok ta zorunuza gitmesin büyük aşk sonuçta kumaliga da sıcak bakarsınız belki de hayat neler gösterir bilinmez 🙃

Merhaba. Beni az çok tanıyorsunuz. Gelişmeleri yazmak istedim.
Evli ve evli olduğunu kendine aşık ettikten sonra bana çok geç söyleyen ve çok mutsuzum diyen bir adamla gönül ilişkim vardı. Çok gittim ondan ben ama o peşimi bırakmadı. Çok savaşlar verdim vicdanımla. Çok sevmiştim onu. Başka şehirde iş bulmuştu çalışıyordu.yanına gitmemi istedi. Daha boşanmadan. Gel dilekçeyi beraber verelim dedi. Gelmem dedim. Gelirsem benim konumum sıfatım ne olur belli dedim. Madem mutsuzsun kendi hayatını değiştirmeden beni ortak etme hayatına ve boşanmana dedim. Ben sebep olmak istemedim bazı şeylere. Sonra bana öyle miiiiii o zaman ben eve dönüyorum dedi ve aynı günün gecesi döndü.
Hala da neden gelmedin diye bana suç bulup beni yargıladı yerden yere vurdu beni.
Mecbur muydum gitmeye ben?
Elinden tutup ben mi boşattırcaktım onu.
İnsan birini gerçekten seviyorsa ve evliliğinde mutsuzsa gerekeni tek başına yapmaz mı?Onun bu yaptığına ne denir?
Konuya kizan arkadaslar konunun ilk yazim hali bu mu, değişiklik var mi?

Arada bi kac kaş göz morarmasi, vücuda basılan sigara ,ve hatta tecavüz diyeceğim ama öyle demeyim kadın neler yaşadı kimse bilmez ,tek suçu sevmek inanmak .
Terbiyesiz alkolik seni

Arada bi kac kaş göz morarmasi, vücuda basılan sigara ,ve hatta tecavüz diyeceğim ama öyle demeyim kadın neler yaşadı kimse bilmez ,tek suçu sevmek inanmak .
Terbiyesiz alkolik seni
Alkolik değil aşkoliğim.
Sana ahım var. Tutacak emin ol. Bir insanın acılarıyla alay edilmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X