Tüm Dileklerimizin Kabulü İçin 313 Ayetel Kürsi

Angeel91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
1.247
1.556
Arkadaşlar merhaba eğer katılıp okumak isteyen olursa liste oluşturup dualarımız için hergün bir yada birkaç kişiye okuyalım diyorum (kişi sayısına göre) katılım durumuna göre listeyi hazırlayıp bugün akşam yada yarın başlarız İnşallahh.. Lütfen topiğe hergün düzenli şekilde girip okuyup bildirim yapabilecekler katılsın..

Ayetel kürsi ayetinin Arapça orijinal okunuşu

“Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti ve mâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüs semâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.”

Arkadaşlar şuan 4 kişiyiz yarın katılmak isteyen olur inşallah o zaman başlarız yada siz nasıl derseniz isterseniz başlayadabilirz bekleyedebilirz?

Kardesim bu pazar ygs'ye giriyor. İsmi Hakan. Onun için dua edebilirseniz çok sevinirim. Sınavda zihin açıklığı, soğukkanlılık, hayırlısıyla güzel bir puan alması...

Benim duam da sağlıklı hayırlı bir evlat sahibi olabilmek allah isteyen herkese versin.ben okumaya başlıyorum

X