Tüm gerçekleriyle LABİAPLASTY!!!

size özelden iki mesaj yazdım klitorisinize ve iç dudaklara ne derece işlem yapıldı tamamen mi alındı klitoris konusunda değişik görüşler var kimisi diyorki orası his alma bölgesi oraya hiç işlem yaptırmayın bazı ameliyat olanlar oradaki deri alındı diyor bazısı oraya gerekli olan bütün estetik müdahale yapıldı diyorlar ben his kaybı olmadan en estetik genital ve klitoris istiyorum

size özelden iki mesaj yazdım klitorisinize ve iç dudaklara ne derece işlem yapıldı tamamen mi alındı klitoris konusunda değişik görüşler var kimisi diyorki orası his alma bölgesi oraya hiç işlem yaptırmayın bazı ameliyat olanlar oradaki deri alındı diyor bazısı oraya gerekli olan bütün estetik müdahale yapıldı diyorlar ben his kaybı olmadan en estetik genital ve klitoris istiyorum
Merhabalar tekrardan, benim doktorum çok tehlikeli olduğunu tamamen alınmaması gerektiğini söyledi bende sağlıksız olduğunu biliyordum zaten. Özellikle vajina girişi açık kalicaksa iç dudakların tamamen alınmaması gerekiyor canım ömür boyu tüm enfeksiyonlara açık kalması demek. Ben böyle birşey istememiştim zaten. Klitoris gercektende çok hassas ve yanlış islem yapilinca çok sorun cikartabiliyor canım benimkine cok az mudahale edildi ve cok memnunum şuan 🌷

Bende sadece iç dudaklar küçültüldü bugün 16.günüm hiç agrı hissetmedim hafif kaşıntı var sadece üstüne oturmayla alakalıda hiç sıkıntı yaşamadım görüntüde istediğim gibi oldu şuan tamamen acık degıl ama uzunda degıl

Bende sadece iç dudaklar küçültüldü bugün 16.günüm hiç agrı hissetmedim hafif kaşıntı var sadece üstüne oturmayla alakalıda hiç sıkıntı yaşamadım görüntüde istediğim gibi oldu şuan tamamen acık degıl ama uzunda degıl
Anladım canım çok geçmiş olsun. Kaşıntı benimde basladi iki gündür napicam bilmiyorummm

🌸 12 ve 13. Günler 🌸 sevgilimin annesine gitmeyi erteledim tabiki iyikide ertelemisim. Kaşıntılarım 12. Gecede çok fazlaydı perine bolgesi özellikle sinir bozucu derecede... Batikondan sonra çok kaşınıyor özellikle. Bunun dışında çok rahatım görüntü çok güzel. Kabızlık sorunumda çözüldü çok şükür hahahahah atlattım sayılır artıkk darısı herkesin başına😻

Merhaba yakın zamanda bende istanbulda olmak istiyorum fotoğraf ve doktorunuzun fiyat bilgisini bana da özelden atabilir misiniz aşağı yukarı bilsem yeter

Merhabalar yebi halini özelden atıyım eskisini bulundurmak bile istemedim hahahah🤣😭 yaptırmak istiyorsaniz hiç beklemeyin derim, ben böyle şeyleri insanın kendine ve özgüvenine yatırımı olarak görüyorum
Merhaba son halini merak ettim. benimde sıkıntım büyük ama çişimi nasıl yapacam iş yerim o kadar çok iiznde vermez. ama böylede çok sıkıntı. pantalon giyince araya sıkışıyo sinir küpü oluyorum.

Merhaba son halini merak ettim. benimde sıkıntım büyük ama çişimi nasıl yapacam iş yerim o kadar çok iiznde vermez. ama böylede çok sıkıntı. pantalon giyince araya sıkışıyo sinir küpü oluyorum.
Merhabalar kaç gün izin alabilirsiniz maksimum. 5-6 günden sonra cok rahatsınız. Çiş hiç sorun olmuyor bu arada. Sadece ilk günler şişlik oluyorm bazılarının 4. Günde büyük oranda hafiflemis oluyor sislikleri

🌸 15-16. Günler 🌸 Yarın kontrol günüm. bazen çok fazla kaşıntım oluyor geceleri özellikle. Duştan sonra hicbirsey sürmüyorum artık. hafif ödemler var hala, Kortizonlu bir krem kullanmayı düşünüyorum artik cok fazla ödemim oldu çünkü. Sıkıldım bu iyileşme sürecinden. İyiki evdeydim yani birde çalışsam ne kadar zorlanırdım dikislermi patlardi nolurmu bilmiyorum, benim için çok zahmetliydi bu günler. Ödem için öneriniz varsa çok makbule geçer

🌸 9. Gün 🌸 Görüntü güzelleşmeye başladı, morluklar çok azaldı. Yavas yavas oturmaya basladim ama tabiki dik oturmuyorum hafif yan yada biraz uzanarak. Birkac gün daha dişimi sıkacağım...Canım sıkılmasın diye dizi izliyorum sürekli. Batikona devam, arnika kullanmaya devam ediyorum ve çok faydası olduğunu düşünüyorum çünkü benim morluklarım şişliklerim maksimum seviyedeydi. Hersey güzel gidiyor bakalım 🌷🌟

Gönderiyorum canım
Banada atarmısın resim kıyaslama yapmak istiyorum

🌸 11. Gün 🌸 Bugün sevgilimin annesi aradı beni çağırdı yarın için ama hala üzerine oturamıyorum ya gitsem kesin dikislerde bisey olur bilmiyorum nolucak mutlaka ertelemem lazim...😔😔😔 Gece çok kaşıntım oldu acıyla karışık bir kaşıntı neden anlamadım tahriş falan odlu diye düşündüm. Hatta baya bi uyuyamadım sabah 4 e kadar. Uyandigimdada devam ediyordu duşa falan girdim sonrasında çamaşır giymedim hava alsın diye rahatladı biraz. Hala tam üzerine oturmamaya çalışıyorum. Dikislerden çok sıkıldım perinedekiler özellikle
Bu konu çok hassas nişanlıya söyleme konusunda bana fikir verir misiniz labioplasti olmadan önce söylenmeli mi kayıtlarda çıkıyor mu söylemesem kendimi kötü hissedicem ama çok utanıyorum ne yapmaliyim siz söylemiş miydiniz

Merhabalar ben de oldum hem perineler alındı hem daraltildi bugün 10.cu günüm hala dikkat ediyorum olduktan sonra ikinci gün adet oldum kanamam oldu diye korktum doktorum muayne etti ve adet olduğunu soyledi şu an 10.cu gün kanamam yeni azaldı o bolgemde hafif sizi var ama klitorisin içinden iki üç tane küçük şişlik var dışarı doğru çamaşır veya bişey değince çok acıyor klitoris bolgeme dokunmadı doktorum his kaybi olmaması için ama o şişlikler gevicekmi çok merak ediyorum eğer geçmezse benim için bu ameliyat bı kabus olucak bana da yardımcı olabilirmisiniz bu klitorisin içinden dışarı çıkan o küçük sis ler inecekmi resim atabilirim

Merhabalar ben de oldum hem perineler alındı hem daraltildi bugün 10.cu günüm hala dikkat ediyorum olduktan sonra ikinci gün adet oldum kanamam oldu diye korktum doktorum muayne etti ve adet olduğunu soyledi şu an 10.cu gün kanamam yeni azaldı o bolgemde hafif sizi var ama klitorisin içinden iki üç tane küçük şişlik var dışarı doğru çamaşır veya bişey değince çok acıyor klitoris bolgeme dokunmadı doktorum his kaybi olmaması için ama o şişlikler gevicekmi çok merak ediyorum eğer geçmezse benim için bu ameliyat bı kabus olucak bana da yardımcı olabilirmisiniz bu klitorisin içinden dışarı çıkan o küçük sis ler inecekmi resim

X