Tüm gerçekleriyle LABİAPLASTY!!!

🌸 11. Gün 🌸 Bugün sevgilimin annesi aradı beni çağırdı yarın için ama hala üzerine oturamıyorum ya gitsem kesin dikislerde bisey olur bilmiyorum nolucak mutlaka ertelemem lazim...😔😔😔 Gece çok kaşıntım oldu acıyla karışık bir kaşıntı neden anlamadım tahriş falan odlu diye düşündüm. Hatta baya bi uyuyamadım sabah 4 e kadar. Uyandigimdada devam ediyordu duşa falan girdim sonrasında çamaşır giymedim hava alsın diye rahatladı biraz. Hala tam üzerine oturmamaya çalışıyorum. Dikislerden çok sıkıldım perinedekiler özellikle
Merhaba bende çok kararsızım foto gönderebilir misiniz? Bende ankara da gökçen hanıma olmayı düşünüyorum

Bu konu çok hassas nişanlıya söyleme konusunda bana fikir verir misiniz labioplasti olmadan önce söylenmeli mi kayıtlarda çıkıyor mu söylemesem kendimi kötü hissedicem ama çok utanıyorum ne yapmaliyim siz söylemiş miydiniz
Merhabalar canım ben söyledim mecburen sevgilime. Ama annem babam dışında kimseye söylemedim. Herkes kabız olduğumu ve cok karın olduğumu falan söyledim zaten hassas bir konu olduğu için kimse sormadi etmedi. Sevgilimin aileside öyle bildi. Bence sende öyle yap en mantıklısı bu bence soylemeyeceksen

Merhabalar ben de oldum hem perineler alındı hem daraltildi bugün 10.cu günüm hala dikkat ediyorum olduktan sonra ikinci gün adet oldum kanamam oldu diye korktum doktorum muayne etti ve adet olduğunu soyledi şu an 10.cu gün kanamam yeni azaldı o bolgemde hafif sizi var ama klitorisin içinden iki üç tane küçük şişlik var dışarı doğru çamaşır veya bişey değince çok acıyor klitoris bolgeme dokunmadı doktorum his kaybi olmaması için ama o şişlikler gevicekmi çok merak ediyorum eğer geçmezse benim için bu ameliyat bı kabus olucak bana da yardımcı olabilirmisiniz bu klitorisin içinden dışarı çıkan o küçük sis ler inecekmi resim atabilirim
Merhabalar canım, bence endiselenicek birsey değil doktorunla paylas bunu dikişler bazen böyle şeylere sebep olabiliyor. Benimkinin görüntüsü çok fenaydı ama geçiyor hepsi hiç merak etme.. simdj nasıl oldun kaçıncı günün

🌸🌸 1 AY GÜNCELLEMESİ 🌸🌸 Evet kızlarrr... Gelelim sadede, genel olarak memnun sayılırım doğal bir görüntü oldu eskisindende iyi gayet. Doktoruma gelirsek başarılı olduğunu düşünüyorum işinde ama ameliyat sonrası biraz daha ilgilenebilirdi odama bile gelmedi o kadar bekledim gelmesini aramadı bile.. neyse Yinede kötü birşey söylemem doğru olmaz sanırım çünkü hicbir komplikasyonla karşılaşmadım arayinca ulaştım memnuniyetimde %90 diyebilirim

Merhabalar canım, bence endiselenicek birsey değil doktorunla paylas bunu dikişler bazen böyle şeylere sebep olabiliyor. Benimkinin görüntüsü çok fenaydı ama geçiyor hepsi hiç merak etme.. simdj nasıl oldun kaçıncı günün
Cevabın için teşekkür ederim bugün 19.cu gün diğer taraflarında acı ve ağrı kalmadı sadece klitoris içinden dışına çıkmış gibi küçük şişlikler var onunda resmini doktoruma attım orası dikişin başlangıç yeri zamanla geçecek 40.ci günde filan dikişler düşer dedi şu an sadece klitoris teki o şişlik görüntüsü beni rahatsız ediyor

Çok saol canım cevabın için ben hem iç dudaklar alındı hem daraltildi yani hem vajinoplasti hem lapioplasti oldum ama klitoris bolgeme dokunulmadi orada dikişin başlangıç yeri varmış klitorisin orası dışarı çıktık gibi bı kaç take şişlik var bişey temas etti mi açıyor ve sert

Sizin ne kadar oldu görüntü zamanla değişiyormu klitoris te sizinde şişlik oldumu benim kinin orda dikiş varmış ne kadar zamanda normale döndü sizin

Sizin ne kadar oldu görüntü zamanla değişiyormu klitoris te sizinde şişlik oldumu benim kinin orda dikiş varmış ne kadar zamanda normale döndü sizin
Benim hala tam olarak normale dönmedi canım 2 ayi buluyormus tam oturması. Dikişler benimde tam klitorisin altındaydı ve çok canımı acıtıyordu son zamanlarda şuan görünmüyor eridi sanırım tamamen

Gecmıs olsun :) bende düşünüyorum dikiş izlerini falan merak ediyprum banada atabılırmısın sonucu bı sakıncası yoksa

Ben de düşünüyorum. Hatta gittim görüştüm fiyat aldım ama hala cesaretsizim. İstanbulda Korkut beye göründüm. Çok ilgili ve ayrıntılarıyla anlattı herşeyi. Klitoris ayrı iç
Dudak ayrı operasyon olarak değerlendiriliyor ve fiyatlandırılıyor.
Ama olmuşken hepsi olsun istiyorum. Beni korkutan klitorisin iyileşme süreci.
Ben de foto alabilir miyim 1. Ay sonundan :). Dikiş izleri şişlik vs merak ediyorum iyileşme sürecini.
Ortama 1,5-2 aya cinsel ilişkiyi uygun görüyor doktorlar. Ama siz ne dersiniz ilk ayın sonundan?
:)

Ben de düşünüyorum. Hatta gittim görüştüm fiyat aldım ama hala cesaretsizim. İstanbulda Korkut beye göründüm. Çok ilgili ve ayrıntılarıyla anlattı herşeyi. Klitoris ayrı iç
Dudak ayrı operasyon olarak değerlendiriliyor ve fiyatlandırılıyor.
Ama olmuşken hepsi olsun istiyorum. Beni korkutan klitorisin iyileşme süreci.
Ben de foto alabilir miyim 1. Ay sonundan :). Dikiş izleri şişlik vs merak ediyorum iyileşme sürecini.
Ortama 1,5-2 aya cinsel ilişkiyi uygun görüyor doktorlar. Ama siz ne dersiniz ilk ayın sonundan?
:)
Merhabalar canım, bencede olmuşken hepsini birlikte yaptır sonra insanın kafasına takılıyor. Ve hic korkma gerçekten hic ağrı olmuyor nerdeyse benim aşırı ödem olmasına rağmen ağrım olmadı. Ödemide kortizonla çözdük mecburen. Doktorun ilgili olmasi cooookkkk önemli bu arada içine siniyorsa yaptir canım..

size özelden iki mesaj yazdım klitorisinize ve iç dudaklara ne derece işlem yapıldı tamamen mi alındı klitoris konusunda değişik görüşler var kimisi diyorki orası his alma bölgesi oraya hiç işlem yaptırmayın bazı ameliyat olanlar oradaki deri alındı diyor bazısı oraya gerekli olan bütün estetik müdahale yapıldı diyorlar ben his kaybı olmadan en estetik genital ve klitoris istiyorum

Ayın 18 de dr cihan comba ya ameliyat oldumYapilan islem vaginoplasti, on duvar arka duvar kuvvetlendirme( onarim), perineoplasti, labioplasti ameliyatı oldum şu anda bile çok memnunum doktorumdanmı yoksa çok korkulacak bi ameliyat olmamasındanmı birinci günden sınra çok normaldim inanın çok güzel bi duyguymuş resmini çektim baktın eski resmine kıyasla dağlar kadar fark var iki doğum yapmıştım şekil işlev ve cinsel hayatı çok olumsuz etkiliyor yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederim burdan doktorumada çoooook teşekkür ederim okadar hassas yaklaştıki durumuma ve çok ilgili anlayışlıydı ameliyat öncesi ve sonrası bana moral verdi şu an dördümcü günüm hızla iyileşiyorum yaptırdığıma deydi sorunu olan herkes korkmadan yaptırabilir 👍🧿

size özelden iki mesaj yazdım klitorisinize ve iç dudaklara ne derece işlem yapıldı tamamen mi alındı klitoris konusunda değişik görüşler var kimisi diyorki orası his alma bölgesi oraya hiç işlem yaptırmayın bazı ameliyat olanlar oradaki deri alındı diyor bazısı oraya gerekli olan bütün estetik müdahale yapıldı diyorlar ben his kaybı olmadan en estetik genital ve klitoris istiyorum
Ocak 18 de dr cihan comba ya ameliyat oldumYapilan islem vaginoplasti, on duvar arka duvar kuvvetlendirme( onarim), perineoplasti, labioplasti ameliyatı oldum şu anda bile çok memnunum doktorum alanında çok başarılı ve deneyimli bu benimde ameliyatımda büyük bir şans hiç korkulacak bir ameliyat değil birinci günden sonra çok normaldim inanın çok güzel bi duyguymuş eskiye kıyasla dağlar kadar fark var iki doğum yapmıştım şekil,işlev normal hayatı çok olumsuz etkiliyor yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederim burdan doktorumada çoooook teşekkür ederim okadar hassas yaklaştıki durumuma ve çok ilgili anlayışlıydı ameliyat öncesi ve sonrası bana moral verdi.medicalpark hastanesinde oldum ameliyatı hastanenin temizliği,hizmeti personeli ve doktorları süper,şu an dördüncü günüm hızla iyileşiyorum emeği geçenlere teşekkürler👍👏🧿

Valla tüm başlıklara yazmak için özellikle copy-paste edeceğim. Yok reklammış falan filan diyen olursa da hiç umrumda değil.
Arkadaşlar ÖZGÜR KARTAL 1 numara, 1 numara.
Bu adam ciddi bu işe takık ve kusursuza yakın milimetrik çalışıyor. Zaten başak burcu:) Diğer doktorlar 40,45 dk lokalle düz kesip yorgan diker gibi dikerken, ÖZGÜR hoca tam 3:30 saat harcıyor tüm operasyonlarına. Milim milim tek tek dikiş atıyor. Ameliyat sonrası ödemini bile nasıl aynı oranda denk getirirsin be adam.
7. günde dikişimi aldı. Bu arada dikiş ipliği de diğer cerrahlardan farklı çok ince bir iplik. Dikiş alındıktan sonra. Böyle bir şey olamaz, abartısız hiç ameliyat olmamış gibi oldum. Ben bu kadarını asla beklemiyordum asla.
Burada okuyorum dikiş düşmesini, erimesini bekliyor insanlar. Dikiş 1 ay falan öldürür ya, eziyet yani.
Arkadaş bu adamın her yere adı kocaman yazılmalı.
Sakın sakın başka birini tercih etmeyin. Ben gerçekten bir alanda işini bu kadar önemseyen ve kusursuz olmak için her şeyi yapan birini çok nadir gördüm.
Reklam meklam falan yazan da yani, ne reklamı be kardeşim. 10 sene sonra adam bu alanda dünyada tanınır görürsünüz.
ÖZGÜR KARTAL arkadaşlar. Başka hiç kimseyi düşünmeyin bile.

X