Kına Gecesi tüm kına gecesi bindallı giysem olmaz mı?

abiye giy bindallı giyme bence şahsen ben öyle yapıcam hiç beğenmiyorum bindallıları kırmızı bi abiye alıcam şıkır şıkır onunla tüm gece durmayı düşünüyorum

caımcım bende senin gibi yapacağım sadece bindallı giyineceğim ne gerek var giy çıkart hem o gecenin özelliiği bindallıdır abiye herzamn heryerde giyebilirsin

Kına gecesi adı ustunde sadece bındallı gıymende bır sakınca yok ben kendı kına gecemde sadece bındallı gıycem. kına gecesının anlamını olusturdugu ıcın gece boyunca bındalı gıyıcem.

canım,gece senin gecen.istediğin gibi davran.canın ne istiyosa onu yap.gün senin günün.kimseyi takma

bu arada,kına gecesi ben de sadece bindallı giymeyi düşünüyorum.nişanda giycez zaten abiye,kınada tekrar giymeye gerek yok

bizim komşunun kızı abiye giymişti kına yakılırkende saten gecelik giydi kınası öyl yakıldı illa şart degil hem abiye hem bindallı bende sadece bindallı ile durdum tüm gece herkeste çok begenmişti bindallı ile çok rahattım

Canım, benim bir çok arkadaşım kına gecelerinde sadece bindallı giydiler ve gayet de güzel oldu. Şart değil illa abiye de giyilcek diye. :KK34:

Merhaba kizlar, konu acilali cok olmus ama ayni soruyu bende tekrar sormak istiyorum. Kinamda sadece bindallimi giymek istiyorum bindallim cok güzel, abiyem okadar guzel degil, sizce napayim sadece bindalliyla dursam kotu olur mu

X