Kına Gecesi tüm kına gecesi bindallı giysem olmaz mı?

calimeros_82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
216
1
41
arkadaşlar,
durumum pek iyi değil. bi de kına gecesinde özel bi kıyafet. ardından kına yakma zamanı bindallı giymek istemiyorum. ona para buna para

saç baş makyaj falan şart da. bi de abiye bişi olması şart mı?
çok mu abes olur sadece bindallı giysem(özel bir bindallı olacak. bir yakınımın kostüm arşivinden seçeceğim)

bişiler yazın lütfen.

Hiç üzme kendini ,ne olacak sadece bindallı giy..
Şart değil işte herkes alıyor diye alıyor millet.
bende aldım sırf bir çeşit daha abiyem olsun diye..
kendini üzmeye değmez kafana göre takıl

cnm neden takıosun ki bu kadar giyebilrsın tabi kına gecesnde giycen hiç abes olur mu gayette gusel olur..hem durumun olup olmamasıyla alkası yok sadece bindallı gyen cok kişi oluo yani abiye gymek yada giymemk tercıh meselesi..yani kendini durumum yok o yusden bindallı gycem sadece die uzme

aaaaaaaaaaa cnmm istedigini giyyyyyy illa iki elbise deiştircen diye bi şart yokki..
bende hem bindallı hem elbise aldım belki bindallıyı giymeyle ugraşmam..öle masraf yapmana gerek yok cnmmmm bindallını giyersin güzelde saç ve makyajın olursaaaaaa en güzellli sen olcan o gecenin:)ama bakkk şöle şeylerde var abiye elbise kiralıyan yerler var 40-60 tlye abiye elbisede kiralıyabilirsinnn eger giymek istersen:)

ister sadece bindallı ister sadece abiye giy o senin isteğine kalmış.
abes olmaz yani. önceden tek bi kıyafet giyilirdi bildiğim kadarıyla zaten bizim buralarda 2 senedir falan var bindallı.
sen o gün mutlu olda ne istersen onu giy:)))
tebrik ederim bu arada.

tabikide tek bindallı giyebilirsin
şart değilki illa abiye de giymek
bende giymicem abiye elbise fln ne gerek var.
ztn herşey masraf birde ona mı masraf yapılcak

bindallı kına ve çerezler erkek tarafına ait değil mi :S

benim durumum olmadığı gibi erkek tarafının ise hiç mi hiç durumu yok.
erkeğin damatlığını bile biz(nişanlımla ben) alıcaz.
geçen hafta annemle eminönüne gidip kına tepsimi, kınamı felan aldım.
erkek tarafı 5 kuruş harcayamadı. sadece gelin kına örtüsü, eldiven ve çerez getirecekmiş.
içten sinirleniyorum ama kimin suçu var ki, gerçekten durumları yok.
biz de zaten krediyle yapıyorsuz ne yapıyosak
off bende dert çok deşmeyin oğlan tarafını senağlama

ahh canım kime ne zaten sadece bindallı giyilir , sonradan çıkmış abiye modası.ben giydimde noldu ki , 10 dakika , sonra hopp tüm gece bindallı giydim.ben de onu almadım mesela kiraladım.ne gerek var duracak öyle :))

cnm neden olmasın tabiki sadece bindallı giyebilirsin sonuçta abiyede giysen en çok bindallı kalıcak üstünde hayırlısı olsun cnm

tatlim benimde kina gecem evde olucak sadece kizlar arasinda yapicaz ve bende sadece bindalli giyicem... hic takma kafana tatli canin nasil istiyorsa oyle yap

Neden abes olsun ki? Ben öyle yapacağım. Elbise şeklinde bir bindallı aldım. Şalvar yakışmadı zaten. Sıcakta ne gerek var üst baş değiştirmeye? Bazı yörelerde 5-6 kıyafet değiştiriyorlar. Ben 1 tansini giymeye üşeniyorum valla! :)) Hiç takma kafana en iyisini yaparsın. Bindallıyı bile kiralayacaktım; ama fiyat aynı olunca gelinliği diktirdiğim yerden aldım.

CANIM masraf yapmak istemiyorum diyorsun haklısın tabiki durum olmayınca ne gerek var değiştirmeye ama imkanın varsa önce gelinliğini giy düğününe gelmeyip kına gecene gelenler gelinliğini görmüş olurlar.hem gelinliğini doya doya iki kez giymiş olursun.Biz arnavutuz mesela ben 4 kıyafet değiştirdim arnavut şalvarı ile birlikte ama ilk önce gelinliğimi giydim.üşenmezsen bence öyle yap hem ayrıca masraf yapmayacaksın gelinliği nasılsa almışsınızdır. sonuçta sen gelinsin tabi son karar senin...boshayallersmile

neden olmasın ki
sadece abiye giyen olduğun gibi sadece bindallıda giyilebilir
ben de tek bindallı giymeyi düşünmio değilim yanii

canım abes olucak bısye yok o tercıh meselesıdır .hıc canını sıkma hem gelın oldugun bellı olur gece boyu bındallıyla olursan :)))) bosver benımde bı aklım sadece bındallı gıymek abes bı durum yok yanı ıcın rahat olsun.mutluluklar dılıyorum canım sımdıden

bende sadece bindallı giycem ama şalvarlı değil tarlatanlı kaftan yazarsanız googleye çıkar öyle istiyorum ve tek onu giyicem ne var bunda hem fiyatıda uygun ve güzel olucak birdaha nerde bindallı giyebilirimki ama abiyeyi heryerde giyerim değilmi oyüzden üzülme sende öyle yap yok çok istiyorsan bi arkadaşından al giy abiyesini kınanda satın alman şart değilki

ben de sadece bindallı gıyecem canım onu da kıralayacam boşuna dolap bekleyecek. bunun için can sıkmaya değmez

X