Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek 1. Deneme korkuyorum

Merhaba arkadaşlar öncelikle 1.5 yıldır evliyim bebiş istiyoruz ama hiç olmadi bir kaç kez konu açmıştım ama malesef yinede olmadı eşimin sperm hızı iyi değildi bazı doktorlar zor bazıları ise olur demişti artık kafayı yemiştim 6 ay takviye kullandık bekledik sonra tüp bebeğe karar verdik gerçekten anne olmak istiyorum yaşım 21 küçük gelebilir size ama ben gerçekten istiyorum herkesin küçüksun niye bu kadar acele ediyorsun demelerinden sıkıldım.. neyse bahçeci Hastanesi'ne karar verdik başarılı bir yermiş doktor için ön görüşme yaptık Sabri hoca benim değerlere baktı tüpler açık hormon iyi amh 2.76 çok iyi dedi eşime baktı sperm sayısı iyi ama hız iyi değil dedi bununla dolenme olmayabilir dedi zaten orda yikldim urologtan tedavi görsün sonra bakalim ama yine sperm testi istedi bakalım 6 ayda ne değişmiştir diye bizde verdik çok dua etim Allah'ım iyi ciksinda tedavi görmeden tüp bebeğe geçelim diye neyse aradılar akşam sperm tüp bebek için yeterli düzelmiş tedavi görmeye gerek yok dedi çok mutlu oldum bu şubata tüp bebeğe başlıyoruz regl olmayı bekliyorm ilk defa hemen regl olayım diye heyecanlıyım neyse size sorum bu olucakti benden yana hiç sıkntı yok yumurtalrimda iyi eşimin tüp bebek içinde yeterli şansım nasıl olur korkuyorm olmazsa diye çünkü 30 bin TL nerdeyse gidicek birdaha olursa zor olucak bizim için maddi manevi üzülürüz ben çok korkuyorum çok aşamalimi ne yapmam gerekiyor hiç bir fikrim yok bana tavsiyelerinizi verebilirmisiniz birde dondurlmus embriyo yapılacağını söylemişti doktorum kaç ay bekletiyolar genelde heyecandan sormayı unutmuştum şubata başlarsam acaba nezaman tarnasfer olur lütfen yardımcı olurmusunuz çok uzun yazdım hakkınızı helal edin
Merhaba tedaviye devam ediyormusunuz acaba bende ilk denememi yaptım transferim 3 gün önce oldu🙏🏻

X