Tüp BEBEK 2020 Temmuz ayı

İdrar testi yapmadım ben zor dayandım. Yarın kan testi yapacağım 5. Gün embriyosu 10. Gün test günüm çok heyecanlıyım 🤲🤲🤲🤲
Hadi hayırlısı inşallah pozitif sonuç alırsınız🙏
benim de 23 temmuzda transferim oldu, idrar testi yapmayı düşünmüyorum direkt kan testi yapacağım. Ama acaba 9. Gün yapsam çıkar mı acaba bilemedim:/

Bende de test var ama cesaret edemiyorum bugün 7. Gün transfer sonrası. Cumartesi ya da pazar direkt kan testi yaptırıcam sanırım.

Transfer nasıl bi işlem kızlar zor mu kaç dk sürüyor?? Opu baya sıkıntılıymış transfer de böyle sıkıntılı mı olacak

Transfer nasıl bi işlem kızlar zor mu kaç dk sürüyor?? Opu baya sıkıntılıymış transfer de böyle sıkıntılı mı olacak
Transfer günü bende tedirgindim acı hissedicem diye ama öyle olmadı sadece alet yerleştirdiklerinde acıyacak hissiyle gerildim ama acı duymadım. Korkulacak bişey değilmiş stres olmayın

Hadi hayırlısı inşallah pozitif sonuç alırsınız🙏
benim de 23 temmuzda transferim oldu, idrar testi yapmayı düşünmüyorum direkt kan testi yapacağım. Ama acaba 9. Gün yapsam çıkar mı acaba bilemedim:/
Merhaba Bende 23 temmuzda transfer oldum bana 4 4 ağustosta yapin dediler erken yapmaya korkuyom

X