Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek 2022 ekim transfer olacaklar

Canlar recetem yazıldi💮🤲
Eczanaler de baya sıkıntı yaşanıyor çoğunu bulamadım..
Elinizde kalan ve kullanılmayan ilaçlarınız var mı benim recetemde olan acaba?
Merhabalar, bende estrofem var. Zamanında çok zor bulmuştuk, ah nasıl stresli oluyor 🙄 bendekileri gönderebilirim isterseniz, umarım diğerlerini de bulursunuz

Merhabalar, bende estrofem var. Zamanında çok zor bulmuştuk, ah nasıl stresli oluyor 🙄 bendekileri gönderebilirim isterseniz, umarım diğerlerini de bulursunuz
Canım çok teşekkür ederim 💕
Ne kadar güzel bı ailem var burda.
Bir arkadaşım gondercek burdan, eczane de ayarlayacak yeter diye düşünüyorum inşallah başka bir ihtiyaç sahibide senden faydalanır Allah razı olsun kuzumm 🥰

Evet yaptırdım maalesef yine negatif oldu benim. Üzüldüm tabi ama hayırlısı. Siz nasılsınız? Ultrasona filan girdiniz mi 🌸
Aa üzüldüm, canınız sağolsun. Inşallah bir dahaki transferde sımsıkı tutunur 🌿 Benim ultrasonum haftaya ama bugün sancım var, düşecek mi acaba bilmiyorum 😞

MerhabA kizlar bir sorum olucak.. transfer sonrasi aranizda camismays devam edeniniz oldu mu? Benim calistigim is ayakta sürekli arada uzanmam da gerekiyor.. biraz hareketli yani. Transfer günü evde olucam fakat transfer sonrasindaki 2 gün calismam lazim. Doktorum her hangi bir sorun görmüyor calisabilirsin diyor da benim icim rahat etmiyor. Aslinda gitmem de lazim ise 😔 Siz ne diyorsunuz?

MerhabA kizlar bir sorum olucak.. transfer sonrasi aranizda camismays devam edeniniz oldu mu? Benim calistigim is ayakta sürekli arada uzanmam da gerekiyor.. biraz hareketli yani. Transfer günü evde olucam fakat transfer sonrasindaki 2 gün calismam lazim. Doktorum her hangi bir sorun görmüyor calisabilirsin diyor da benim icim rahat etmiyor. Aslinda gitmem de lazim ise 😔 Siz ne diyorsunuz?
Hareketli olanların kan dolaşımı daha iyi olduğu için hiç sorun olmuyo hareketli çoğu kişinin bebeği tuttu okuduk

X