Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Yaaa çok güzel sanırım seninle süreçlerimiz ortak gidecek benim de pazartesi ya da salı opu olacak ☺️Çok heyecanlıyım işlemden ziyade kaç yumurta kaçı döllendi kAç tanesi Blast oldu falan onları düşünmek beni heyecanlandırıyor 🥰 daha önceki tüp bebek maceramda 14 yumurta topladılar 5 i döllendi 3 ü güzel ilerledi ama 1 tanesi 5. Güne gitti ama oda tutunamamıştı😕 şimdiki hikayemiz çok daha güzel olur inşallah 🙏🏻🙏🏻🌸🌸💃🏻💃🏻
İnşallah cnm hayırlısıyla bizde pozitifi görürüz 🤲🏻❤️

Günaydın kızlar. Gittim sağlık ocağından sonuçları aldım tsh 3,31 - t3 2,7 - t4 0,87 çıktı
Canım endişe etme ilaç düşürür onu. Ayrıca ara ara baktırman gerekiyor tsh değerine çünkü gebelik boyunca bu değer oynayabiliyor ilaç kullansanda bazen yeterli gelmiyor doz arttırımı yapıyorlar ☺️

Kızlar transferin 10. Günü bugün kan testi sonucum 64.69 çıktı. Böyle olupta sonradan değeri artan oldu mu değer düşük geldi sanki tedirginim
Hayırlı olsun canım bebeğin 🥰 Gayet de güzel bir değerin var boşuna kendini yıpratma. Pazartesi günü yine ver için rahat etsin 🌸

Canım endişe etme ilaç düşürür onu. Ayrıca ara ara baktırman gerekiyor tsh değerine çünkü gebelik boyunca bu değer oynayabiliyor ilaç kullansanda bazen yeterli gelmiyor doz arttırımı yapıyorlar ☺️
Canım sadece geç mi kaldım acaba diye endişe ettim 8. Haftadayım ya önceden 2,7 çıkmıştı o zaman mı başlasaydım dedim işte.

Canım sadece geç mi kaldım acaba diye endişe ettim 8. Haftadayım ya önceden 2,7 çıkmıştı o zaman mı başlasaydım dedim işte.
Yok yok hiç bir şey olmaz canım Allah’ın izniyle merak etme ☺️ Dediğim gibi Bazen gebelikte ara ara yükseliyor bu değer hemen olumsuz etkilemez içini ferah tut ❣️🥰

Kızlar merhaba. Eşim idrarda yanma şikayetiyle bugün doktora gitti.Klasik Özel hastane mantığı herşeye ayrıntılı bakmışlar tam checkup yapmışlar ve sol tarafta varikosel tespit etmişler:KK43:Kağıtta grade 1 yazıyor. Daha önce iki kez başka doktorlara göründü kimse tespit edememişti hayret bişey ya çok kızdım😠
Bir yandan da spermle ilgili herhangi bir parametrede bozukluk yok doktor ameliyat demiş olması gerekiyor mu gerçekten hemen? Var mı bu hastalığı bilen duyan?
Sayı hız morfoloji herşey normalse neden amelşyat diyor cok ilginç..
Bence mutlaka iyi bir ürolopa görürünün opti
Benm eşimde sperm sorunu var ultrzson temiz çıkmıştı ama elle muaynede başlangç varikosel var demişti dr
Fakat ameliyata gerek yok demişti
Üstelik yani hız ve morfoloji bozuk

Benm eşimde sperm sorunu var ultrzson temiz çıkmıştı ama elle muaynede başlangç varikosel var demişti dr
Kuzu eşim az önce geldi yanıma telden ben iyi anlayamamışım galiba. 🤦🏽‍♀️😊 spermogram normalse bir şikayet yoksa ameliyat gerekmez demiş doktoru da yani gebeliği engellemez şuan için demiş. Belki ileride bozulursa varikosel ilerlediğinde yapabiliriz demek istemiş sanırım. Demek ondan diğerleri de üzerinde durmadı🤷🏻‍♀️
İyi bari ya şimdi bir de o işe girersek 6 ay-1 yıl da onla uğraşırız mazallah benim o kadar sabrım kalmadı 🤣

senin eşinde varikosel mi vardı baloncuk, ondan mı değerler düşük diyorsun? Ne kadar düşük bir de sınırda falan mı? Ameliyat olsa düzelmez mi ki? Gerçi ben onu da araştırdım biraz ameliyat da olsa gebeliğe çok bi katkısı olmuyormuş bu işin sanki. Hani doğal yolla kalan var ama yüzde 50. Tüp bebek daha mantıklı bir çözüm👍🏼

Kuzu eşim az önce geldi yanıma telden ben iyi anlayamamışım galiba. 🤦🏽‍♀️😊 spermogram normalse bir şikayet yoksa ameliyat gerekmez demiş doktoru da yani gebeliği engellemez şuan için demiş. Belki ileride bozulursa varikosel ilerlediğinde yapabiliriz demek istemiş sanırım. Demek ondan diğerleri de üzerinde durmadı🤷🏻‍♀️
İyi bari ya şimdi bir de o işe girersek 6 ay-1 yıl da onla uğraşırız mazallah benim o kadar sabrım kalmadı 🤣
Ayyy cok şükür.. Bende şaşırmştm yani herley yolndsysa niye ameliyat dediler :KK70:

senin eşinde varikosel mi vardı baloncuk, ondan mı değerler düşük diyorsun? Ne kadar düşük bir de sınırda falan mı? Ameliyat olsa düzelmez mi ki? Gerçi ben onu da araştırdım biraz ameliyat da olsa gebeliğe çok bi katkısı olmuyormuş bu işin sanki. Hani doğal yolla kalan var ama yüzde 50. Tüp bebek daha mantıklı bir çözüm👍🏼
Kuzum ultrasonda temiz çktı... Varikosel yoktu.. Ama özel klinikte elle nuaynede başlangç var dediler.. Artk hangisi doğru bilmiyorm :KK70:
Ama yaklaşk 2 senedir vitamin kullanmaya devam :KK70: adamın midesini açsak ecza deposu gibi :KK70:

Ayyy iyi hadi sevindim canım 😁 vardır her şeyde bir hayır bizde bu vesile ile tüp bebeğe basliyacagini öğrendik 😁 eee ne zamn başlıyorsun adetin ne zaman 💜🙏🏻😁

Ayyy cok şükür.. Bende şaşırmştm yani herley yolndsysa niye ameliyat dediler :KK70:

Kuzum ultrasonda temiz çktı... Varikosel yoktu.. Ama özel klinikte elle nuaynede başlangç var dediler.. Artk hangisi doğru bilmiyorm :KK70:
Ama yaklaşk 2 senedir vitamin kullanmaya devam :KK70: adamın midesini açsak ecza deposu gibi :KK70:
Aynen bizim durum da aynı, o yüzde hemen ameliyat diyen çok olmuyor zaten çok da bi işe yaramıyor dediğin gibi, ben ilaçların içirdim üç ay tüp bebek doktorum gereksiz yere para dökmüşsünüz dedi 😂 biraz da onlar ağza deposu olsun kız boşver 😂

Gü nay dınnn Canlar, dünden beri adet olacak gibi sancılarım arttı bu gün Şafak 9 🤲🏻 bacağıma bile vuruyor ağrılar bi geliyo bi diniyor sanırım adet olucam korkuyorum 😓
İnşallah sana öyle geliyordur canım ☺️ Ama sonuç için çok uzun beklemiyor musun 🤔 Zaten 5. Gün embriyosuydu senin. Bu süreçlerde bir gün bile geçmiyorken sen çok daha uzun beklemiş olacaksın. Kendini daha da yıpratmayasın.

X