Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Canım Optimussprime Optimussprime tedavi için gönlünden ne geçiyorsa onu yap ama sana naçizane tavsiyem çok öteleme bak ben en yoğun dönemde gittim o kadar rahattı ki dediğiniz gibi 😍 ne bekledim ne trafik çektim eşim de hep yanımdaydı karantina olunca 🤗 İyi ki de gittim dedim zaten toplam 5-6 kere gittik sonra bekleme süreci başladı. Belki taze transfer olmayacaksın en azından o bekleme sürecini 2 ay evde geçirirsin😍
Baksana virüsün de hiç azalacağı yok ben tedaviye başladım pikti sonra hamile kaldımm azaldı şimdi doğurucam daha da pik. Ve gebelikte daha sık gidiyorsun hastaneye... Allah hepimizi korusun 😞
İstesem de çok öteleyemem içim durmuyor kıpır kıpır 😄 bi aksilik çıkmazsa ters bir durum olmazsa inşallah şimdilik Aralık’ta başlamayı düşünüyorum canım. Dediğin gibi belki tüp bebek servisleri daha az yoğunlukta olabilir..
Artık yeni normalimiz bu Allah hayırlısını versin önlemlerimizi alır gelir gideriz. Şu n95 mi nedir o maskelerden almayı düşünüyorum hastaneye girer çıkarken normal maskeden daha etkili olur en azından 🤔

İstesem de çok öteleyemem içim durmuyor kıpır kıpır 😄 bi aksilik çıkmazsa ters bir durum olmazsa inşallah şimdilik Aralık’ta başlamayı düşünüyorum canım. Dediğin gibi belki tüp bebek servisleri daha az yoğunlukta olabilir..
Artık yeni normalimiz bu Allah hayırlısını versin önlemlerimizi alır gelir gideriz. Şu n95 mi nedir o maskelerden almayı düşünüyorum hastaneye girer çıkarken normal maskeden daha etkili olur en azından 🤔
Hakkında hayırlısı olsun canım Aralık’a şurda ne kalmış ki 😍😍 Maşallah sırayla güzel haberlerinizi alacağız dediğin gibi önlem alıp gidersen de sıkıntı olmaz inşallah 🙏🏻🙏🏻

Aynı böyle başladım ben de canım o maskelerden aldım, bolbol dua ettim, bismillah diyip gitmiştim doktora tüp bebek için🥰 şimdi de aynı şekilde devam ediyorum. Allah'ın izniyle herşey sorunsuz ilerlesin inşallah senin için🤲🏻

Her dakika ay gibi geliyo insana beklerken. İnşallah sonu güzel olsun da çekilenler unutulur🙏🏻 Haber ver bize kuzum💕
Ay gibi yıl gibi geliyor hatta 😅 Tabii haber vericem tatlım, maalesef eşimin zoru ile Perşembe sabahını bekleyeceğim 😂 öğlen de sonucu büyük ihtimal almış oluruz Allah’ın izniyle 🐣🐣❤️

Ay gibi yıl gibi geliyor hatta 😅 Tabii haber vericem tatlım, maalesef eşimin zoru ile Perşembe sabahını bekleyeceğim 😂 öğlen de sonucu büyük ihtimal almış oluruz Allah’ın izniyle 🐣🐣❤️
İyi dayanabiliyosun canım☺️ Neyse çoğu gitti azı kaldı perşembeye bişe kalmadı azcık daha sabır o zaman. İnşallah pozitifi görürsün🤲🏻

X