Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Yaa işte hissedince rahatlıosn ama dediğim gibi düzene girene kdar bugn harwket etmedi die telaş etme :)
Benm kız içerde hep uyuşuktu 😶😶
28. Haftadan snra elimde çikolata ve vişne suyuyla gezdm.. Cnkü düzene girmiş olması gerekiyordu.. Ancak öyle hareket ediouidu.. Bazen etmiodu.. Hep uyuyodu
Şimdide uykucu :KK70:
Ayy benimki içerde kıpır kıpır ilk zamandan beri dediğine göre olursa cekecegimiz var bu kızdan bizim 😅🤭

Yaa işte hissedince rahatlıosn ama dediğim gibi düzene girene kdar bugn harwket etmedi die telaş etme :)
28. Haftadan snra elimde çikolata ve vişne suyuyla gezdm.. Cnkü düzene girmiş olması gerekiyordu.. Ancak öyle hareket ediouidu.. Bazen etmiodu.. Hep uyuyodu
Aman maşallah bol bol uyusun ☺️ Evet her hamileden bunu duyuyorum çikolatayla geziyorum diye 😂

Offff bende bugn iyice bozuğum..
İyileşeceğimize beter oluoruz..
Gün içinde akşamda gecede sorun yok
Sabaha karşı asla gazını atamıor...
Bugn nefesi kesildi.. Aklım çıktı...
Sonra nefes alaym derken öksürdü kıpkırmızı oldu
Anne olmak cok zor :KK43:

Ayyy benimki hep hareketliydi. Şimdi kolu bacağı durmuyor 😁 geceleri uyuduktan sonra
Gerçekten anne olmak çok zormuş canım ya. İnsallahh geçecek bugünlerde

Saat kactan sonra baslıyor canm gaz problemi gun ııcındr bızım de sorun yok 22:30 da yatıo gece 4 den sonra baslıo her yarım saat te bır ıkınıp zorlanmaya bazen n aglıyor.. Ama asırı bır gaz olayımız oluyor.. Sabah 10 düzeliyor

Şeker de yok aslında canım yükleme filan yaptırdım geçen de yine baktırdım şekerine bı sıkıntı yok
Anne baba kısmına birşey diyemicem babamız kemikli iri yarı bende öyle minyon filan değilim
Ozaman ırsılık olabiliyor.. Gene cekme..geriden gelmesinde, önde gitmesi cok sıkıntı degıl sanırsam

Saat kactan sonra baslıyor canm gaz problemi gun ııcındr bızım de sorun yok 22:30 da yatıo gece 4 den sonra baslıo her yarım saat te bır ıkınıp zorlanmaya bazen n aglıyor.. Ama asırı bır gaz olayımız oluyor.. Sabah 10 düzeliyor
Cnm sabah 5-6 gibi başlıo
9-10 buluyor :KK43:

X